1. B TŘÍDA - skupina B 6. kolo 22.-23.9. 07

SPANILÁ JÍZDA NOVÁČKA 1.B TŘÍDOU POKRAČUJE.

Spanilá jízda nováčka 1.B třídou pokračuje. Alespoň prozatím. Po třech úvodních remizách se mladý tým domácích dočkal série 3 výher v řadě, když s prázdnou z Pačejova odjeli i dosavadní lídři 1.B třídy - celky Nýrska a Dlouhé Vsi.

Pačejov Dlouhá Ves  3:1 (1:0)

Očekávané utkání 6.kola přivedlo do ochozů pačejovského areálu za krásného počasí podzimního babího léta  slušnou diváckou návštěvu. Začátek střetnutí byl oboustranně opatrný, hosté zahrozili v 18.minutě, když nečekaná střela z otočky skončila na tyči Bořovy branky. Pravidlo "nedáš - dostaneš" se vzápětí potvrdilo. Přihrávka Jiřího Mrázka našla volného Petra Bokra a ten se nemýlil. Nástup do druhého poločasu vyšel skvěle domácím, když se dvakrát trefil Zdeněk Marek. Poprvé to bylo hned ve 48.minutě po přihrávce Petra Bokra a o deset minut později po centru Josefa Ticháčka. Další šance domácích již zůstaly nevyužity. Hosté dokázali v závěru již jen korigovat po hlavičce Davida Ronna. V Pačejově se hrál oboustranně velmi dobrý a slušný zápas, ke kterému svým výborným výkonem přispěl  i rozhodčí Štěpán, na čemž se shodli aktéři a trenéři obou celků!

Sestava domácích:Boř - Fiřt - Pavelec - Polena - Hromádka - Ticháček - Barborka - Brůha - Marek - Mrázek - Bokr/střídali Heřman a Hlůžek/

Branky: Marek 2, Bokr Petr - Ron David

Rozhodčí : Štěpán ; diváků 150 ; ŽK 2:3; ČK 0:1.

Mochtín – Nýrsko  3 : 2 (3 : 0)

Hosté začali sebevědomě a vlažně. Domácí Mochtín je za to potrestal. Ve 42.minutě vedl již 3:0. Pal mohl hlavou snížit Malík, ale domácí gólman Reitmajer byl proti. Ve II.poločase byli hosté lepší, přesto mohli znovu inkasovat. Své šance Mareš, Černý a hlavně Novák neproměnili. Okula snížila o deset minut později vykřesal šanci na remízu nádhernou střelou v přímého koku Kamil Presl. Oba celky dohrávaly o deseti hráčích , Mochtín těsnou výhru uhájil.

Branky : Novák, Mareš,Černý – Steiner, Presl; diváků 100 ; ČK 1:1 (Zoubek – Hájek).

Rozhodčí Komanec.

Přeštice B – Strážov   2 : 1 (0 : 1)

Do zápasu vstoupili lépe hosté kteří po celý první poločas tahali za delší konec a také po zásluze získali jednobrankové vedení. Skóre utkání otevřel ve 14.minutě Zbyněk Vítovec, který odražený míč ze vzdálenosti 25 metrů od přeštické branky napálil a nedal domácímu gólmanovi šanci . Do konce první půle si Strážov dokázal využít další nejméně tři gólové šance, ale konto na straně domácích zůstalo nezměněné. Naopak začalo narůstat po přestávce pouze na straně hostů. V 60.minutě po rohovém kopu  domácí usměrnili poprvé za záda brankáře France. Ten musel vytahovat míč ze své sítě ještě jednou, kdy po rozehraném tresném kopu  odražený míč se dostal k jednom,u z hráčů domácích a ten vydařenou střelou ze 30 metrů  rozhodl o tom, že body na Šumavu hosté neodvezou.

Branky: Daníček, Šobr - Vítovec; ŽK: 2:3 ; diváků 70.

Sestava hostů :  Franc -  Michel, Čížek, Presl P., Helm – Vítovec, Smolík, Matějka V., Rejko – Janka, Mayer.

Trenér Petr Presl : „V utkání z našeho pohledu dvou rozdílných poločasů se nám hra dařila více v první půli. Získali jsem zasloužené vedení, ale pro konečný úspěch nám scházelo jediné, dát druhou branku. To se nám stejně jako před týdnem doma opět nepodařilo. Ve druhé půli  o šťastném vítězství domácích rozhodly dvě vydařené střely po odražených míčích, které pak následně skončily  v naší síti. Dvojnásobně proto  musíme litovat prvního poločasu , který byl pro nás festivalem nevyužitých šancí“!

St.Plzenec -  Švihov  2 : 3 ( 1: 2)

Branky: Jíra, Vávro - Poulík, Vrba, Čížek; ŽK: 1:3; diváků 90.

Ž.Ruda  - Hradešice  2 : 1 ( 2: 1)

Branky: Bechyně, Lehečka Jakub - Frančík; ŽK: 1:5; ČK: 1:0; diváků 150.