IV. TŘÍDA - skupina A, B 6. kolo 22.-23.9. 07

IV. TŘÍDA  - skupina  A

PLÁNICE PODLEHLA I MĚČÍNSKÉ REZERVĚ

Plánice po sestupu ze III.třídy patřila mezi papírové kandidáty na bojující o postup z této skupiny IV.třídy. Pláničko družstvo je v součastné době složeno většinou z hráčů dorostenecké kategorie  kteří zpravidla  musí odehrát o víkendu  dva zápasy a až získají potřebné zkušenosti, pak  jejich chvíle ještě přijde. Tentokráte ale doma nestačili souboji o poslední místo  ani na rezervu Měčína .

Plánice  - Měčín B  1 : 2 (0:2)

O dvoubrankové vedení hostů se postaral autor obou branek Josef Šos, když ta vedoucí v 9.minutě byla dosažena z pokutového kopu. Domácí kontrovali až v zěru utkání kdy zaznamenal čestný úspěch Michal Těžký.

Branky:  85. Těžký Michal -  9. a  44. Šos Josef.

Rozhodčí: Jarka Josef; ŽK: 1:2 ; diváků 30.

Dlažov -  Vrhaveč B  2 : 4 (1:2)

Branky: Roda Jiří, Jarko Josef - Funěk Tomáš 2, Pivoňka Zbyněk, Lorenc Marek;

Rozhodčí: Blaheta Josef; ŽK: 2:2 ; diváků 40.

Zavlekov – Ježovy  2 : 1 (2 : 0)

Po krásném centru K.Křesáka ve 23.minutě zužitkoval mírnou převahu domácích hlavou M.Makrlík . Šest  minut po té  zvýšil J.Dobrovolný na 2:0. Ve druhém poločase příliš fotbalových okamžiků nebylo. Až  87 minutě neudržel domácí brankař prudký trestný kop a J.Lehečka snížil na 2:1.

Branky: - 23.Makrlík M., 29. Dobrovolný J. – 87.Lehečka J.

Rozhodčí : Kurc ; ŽK 1:2; diváků 50.

Bolešiny -  Křenice 2:0 (0:0)

Vedoucímu celku tabulky se podařilo zlomit odpor soupeře až po přestávce . V 57.minutě Pavel Zahálka otevřel skóre utkání a pět minut před koncem ho definitivně uzavřel druhým střeleckým úspěchem domácích Petr Hess.

Branky: 57. Zahálka Pavel, 85. Hess Petr;

Rozhodčí: Mácal; ŽK: 2:2 ; diváků 40.

Bezděkov B Spůle 3:3 (1:3)

Domácí byli lepší v úvodu obou částí zápasu. Hosté po té hru vždy vyrovnali a  výsledkem snažení obou soupeřů byla spravedlivá dělba bodů.

Branky: 24. a 48. Jelínek Pavel ,50. Hrubý Leoš – 38. Soušek František,25. Ianosteac Štefan, 30. Čikala Michal;

Rozhodčí: Husník Václav; ŽK: 1:3; DIVÁKŮ 70.

Tabulka po 6 . kole

1. Bolešiny           5    5  0   0   15:  3   15  (  6)

2. Zavlekov           6    5  0   1   20: 11   15  (  6)

3. Vrhaveč B          5    3  1   1   14:  9   10  (  4)

4. Běšiny             5    3  0   2   13:  9    9  (  3)

5. Spůle              5    2  1   2    9: 12    7  (  4)

6. Ježovy             6    2  0   4   10: 12    6  (  0)

7. Měčín  B           5    2  0   3    6: 10    6  ( -3)

8. Dlažov             6    2  0   4   11: 20    6  ( -6)

9. Bezděkov B         6    1  2   3   12: 15    5  ( -4)

10. Křenice            5    1  1   3   12: 14    4  ( -5)

11. Plánice            6    1  1   4    5: 12    4  ( -8)

Zavlekov         - Ježovy       2 :  1  (  2 :  0)

Bezděkov B       - Spůle        3 :  3  (  1 :  3)

Plánice          - Měčín  B     1 :  2  (  0 :  2)

Dlažov           - Vrhaveč B    2 :  4  (  1 :  2)

Bolešiny         - Křenice      2 :  0  (  0 :  0)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

KOUČ MUSEL PÍSKAT

K utkání do Milčic se nedostavil delegovaný rozhodčí , kterého po předešlé  domluvě nahradil v této funkci rozhodčí laik a tím se stal pro tento zápas kouč  domácích  Marek.

Milčice  - Svéradice B 6 : 1 (3:0)

K  utkání se nedostavil delegovaný rozhodčí Špitalský,kterého v této roli nahradil domácí kouč Marek.

Branky: Majorszký Jan 3, Panuška Josef, Jára Zdeněk, Havlík Hanuš - Löffelmann Petr;

Rozhodčí: Laik; ŽK: 2:0 ; diváků 60.

Pačejov B -  Chanovice B  2 : 5 (0 : 2)

V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas, který rozhodně nenapovídal tomu, že hraje první s posledním v tabulce. Hosté na rozdíl od domácích své šance proměnili, a tak odcházeli do kabin s dvoubrankovým náskokem. Po změně stran se ke slovu dostali i domácí a zaslouženě vyrovnali na 2 : 2. Ve snaze dokončit obrat v utkání však zapomněli na zadní vrátka, čehož zkušení hosté dokonale dokázali využít.

Branky :  Bokr , Heřman -  2 Brejcha Václav, 2 Klásek, 1 Pavlovský.

Rozhodčí  Lecjaks, 70 diváků, ŽK 3:2

Rabí – Hartmanice   2 : 2 (2 : 0)

Zápas dvou rozdílných poločasů - v prvním byli domácí jednoznačně lepší a několik neproměněných vyložených šancí je teď může mrzet, v druhém byli lepší hosté, kteří si po šťastném vyrovnání v závěru zápasu vezou asi zaslouženě bod.

Branky : 20. Andrle Richard, 38. Melka Roman - 55. Matoušek Rudolf , 90. Drha Marek

Rozhodčí : Brůha Radek ; diváků  : 90; ŽK 3:0.

Zichovice B  - Velký Bor 1:1 (0:1)

Vyrovnané utkání ve kterém hosté vedli  brankou z pokutového kopu který jeho exekutor Voráč proměnil. Domácím jejich úsilí o vyrovnání přineslo úspěch až v poslední minutě kdy po levé straně unikla nová hráčská akvizice Žichovic Josef Burda (přišel z Nezamyslic) a jeho střela od tyče skončila v brance hostů.

Branky:  90. Burda Josef – 18. (PK)Voráč František;

Rozhodčí: Abraham Josef; ŽK: 1:1; diváků 60

Kašp. Hory  - Nezamyslice B  4 : 0 (2:0)

Branky: Rovňan Richard, Mirvald Jan, Gregr Filip, Voldřich Miroslav;

Rozhodčí  Kurc Lubomír; ČK: Gregr Filip ; diváků 60.