OKRESNÍ PŘEBOR , III. TŘÍDA 6. kolo 21.-22.9. 07

O K R E S N Í      P Ř E B O R

NEZAMYSLICE NEZASTAVIL ANI SVATOBOR

Očekávaný souboj v Hrádku měl dát odpověď na otázku, zda domácí zastaví podzimní vítězné tažení Sokola Nezamyslice.  Svatobor  byl jediný ,který  v minulém ročníku s  tímto soupeřem dokázal  vyhrát shodným výsledkem  2:1 zápas doma i na hřišti v Nezamyslicích. Stejným výsledkem skončil  i tento duel,  ale tentokráte se z vítězství radovali hosté a upevnili si své vedoucí postavení lídra tabulky.

Po překvapivé výhře v minulém kole ve V.Hydčicích neuspěly doma Horažďovice. Po  Vrhavči si z jejich hřiště odvezly tři body také Dešenice. Úspěchem janovické Dukly  skončilo místní derby ve kterém porazila v domácím prostředí  exúčastníka 1.B třídy sousední Bezděkov.

Měčín -  Žihobce  4 : 1 (2:1)

V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas . Hosté se ujali vedení  vydařenou střelou z 27 metrů Karla haranta. Do konce poločasu vyrovnal Huc. Šest minut před přestávkou zkušený  Dušan Němec dělovkou z 25 metrů otočil výsledek ve prospěch domácích. Druhý poločas se hrál podle not měčínských  fotbalistů  kteří převzali iniciativu a  brankou v 80.minutě Hucem své zasloužené vítězství pečetili.

Branky: 33. a 80. Huc Jiří , 39. Němec Dušan, 73. Šlais František – 24. Harant Karel;

Rozhodčí: Petrželka F.; ŽK: 2:2 ; diváků 60.

Horažďovice B  - Dešenice  0 : 3 (0:0)

Domácí měli herní převahu, ale hostům na vítězství stačili čtyři brejky ze kterých třikrát skórovali.

Branky: 50. Bartůněk Miloš, 80. a 84. Poupa Michal;

Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: 1:1 ; diváků 50.

Hrádek  - Nezamyslice   1 : 2 (0:1)

Oboustranně kvalitní utkání vidělo 120 diváků v Hrádku .Do zápasu vstoupili lépe hosté , když  v 11.minutě po rohovém kopu získali Soutorem jednobrankové vedení. Další průběh utkání přinesl otevřenou hru s optickou převahou domácích. Ti ve snaze vyrovnat se tlačili do útoku  a po velkém úsilí se jim to  deset minut před koncem  podařilo. Po  trestném kopu se dostal k míči na malém vápně Adamec a prostřelil  brankáře hostů 1:1 . Svatobor  chtěl strhnout  ve zbývajícím čase vítězství na svojí stranu ,ale zapomněl přitom na zadní dvířka  a soupeř  pět minut před koncem  domácí trestal vydařenou střelou Kopačky pod břevno které měla výslednou hodnotu tří bodů.

Branky: 80. Adamec Tomáš –11. Soutor Martin, 85. Kopačka Josef.

Rozhodčí: Pastyřík Vladimír; ŽK: 0:3 ; diváků 120.

Janovice  - Bezděkov   2 : 0 (0:0)

Domácí vstoupili do zápasu náporem . Největší šanci získat pro ně vedení měl v 16.miknutě Goltschmid  který šel sám na brankáře Červinku, ale ten ho vychytal. Ani další příležitosti Holého a Čížka  brankou neskončily. To se podařilo až v úvodní minutě druhé části utkání, kdy po úvodním rozehrání se míč dostal  od Čížka k Čubovi a ten střelou pod břevno získal pro Janovice vedení. V 53.minutě  zakončil svojí individuální akci Holý a zvýšil na 2:0. Domácí měli v dalším průběhu utkání zápas pod kontrolou. Hosté zahrozili pouze jednou Valečkou, ale tomu jeho možnost skórovat brankář Šnajder zlikvidoval.

Branky: 46. Čuba Miroslav, 53. Holý Radek.

Rozhodčí: Abraham Josef; ŽK: 1:3; diváků  120.

Svéradice - Velké Hydčice  3 : 0 (2:0)

Podrobnosti nehlášeny

Branky: 6.Martínek Daniel, 38.Kulhánek Štepán, 90+1.Kulhánek Ondřej

Rozhodčí: Simbartl Václav, ŽK: 3:3, ČK: 1:0 (80.Valach Jan), Diváků: 60

Luby – Vrhaveč    0 : 0

Místní derby přineslo , zajímavý, otevřený fotbal . Před brankami na obou stranách hřiště bylo rušno, šance ke skórování si vytvořily oba soupeřící kolektivy, ale brankové konto tohoto duelu se nepodařilo otevřít žádnému z nich.

Rozhodčí Šafránek; ŽK  3:2; 130 diváků.

TJ Sušice B – Hory Matky Boží  6 : 1 (4 : 0)

Petr Kodýdek

Domácí nastoupili posíleni o hráče“A“mužstva Pavla Hubáčka a Pavla Kodýdka,naopak v dresu hostí chyběl kvůli zranění klíčový hráč a odchovanec sušického fotbalu Jiří Brabec.O osudu celého utkání se rozhodlo mezi 20.až.36.minutou,kdy sušičtí fotbalisté vsítili 4 branky.Hosté sice v 55.minutě Hoffmannem korigovali na 4:1,rozjetí domácí však přidali další dva góly a zcela po zásluze zvítězili,když rozdíl ve skóre mohl být i vyšší.

Branky:20.Pechek,22.Marek L.,30.Hoda,36.Hubáček,67.Holý,72.Hanula-55.Hoffmann

Rozhodčí:Blaheta ;ŽK:0:1;100 diváků

Sestava Sušice:Jelínek-Kysilka,Blažek,Hoda,Potužák,Kodýdek Pavel(46.Kadlec)-Šimeček,Kotrba, Hubáček (46.Šlajs),Marek L.-Holý,Pechek(60.Hanula)

Tabulka po  6. kole

1. Nezamyslice        6    6  0   0   23:  5   18  (  9)

2. Sušice B           6    4  1   1   15:  7   13  (  4)

3. Svéradice          6    4  0   2   11:  5   12  (  3)

4. Vrhaveč            6    3  3   0    6:  2   12  (  3)

5. Dešenice           6    3  1   2   19: 11   10  (  4)

6. Hrádek             6    3  1   2   12:  8   10  ( -2)

7. Janovice           6    3  1   2    8:  9   10  ( -2)

8. Měčín              6    2  2   2   14: 13    8  ( -1)

9. V. Hydčice         6    2  2   2   12: 12    8  (  2)

10. Bezděkov           6    2  0   4    8: 12    6  ( -3)

11. Horažďovice B      6    2  0   4    9: 19    6  ( -3)

12. H. M.  Boží        6    1  1   4    6: 18    4  ( -5)

13. Luby B             6    0  2   4    4: 11    2  (-10)

14. Žihobce            6    0  0   6    5: 20    0  ( -6)

TABULKU III.TŘÍDY VEDE NOVÁČEK Z MALÉHO BORU

Poprvé na podzim po svém sestupu z okresního přeboru nezískal plný bodový zisk dosud vedoucí celek tabulky Sokol Myslív z jehož hřiště si cenný bod odvezly Měcholupy. Po té kdy  se o body dělil na hřišti soupeře i další tým ze  špičky tabulky Mochtín B tohoto zaváhání využil nováček soutěže Sokol Malý Bor. Ten proti oslabenému Kolinci si na svém hřišti otevřel střelnici a byl z toho první dvouciferný výsledek, který vynesl Malému Boru novou roli lídra tabulky !

Kvasetice  - Nalž. Hory  5 : 0 (4:0)

Slušně hrané utkání rozhodli ve svůj prospěch domácí již prvním poločase,kdy se rozstřílel jejich kanonýr Josef  Hanzlík , který zatížil brankové konto hostůl z N.Hor čtyřmi góly.

Branky:  6.,14.,43. a 64. Hanzlík Josef , 34. Kubaň Aleš (PK)

Rozhodčí: Husník Václav ; diváků  60.

Hradešice B  - Týnec  2 : 1 (1:0)

Přestože domácí od 42.minuty hráli bez vyloučeného Kodýdka, dokázali své těsné vedení uhájit.

Branky: 3. Fořt Ondřej, 89. Kopal Jiří  - 90. Václavíček Zdeněk

Rozhodčí: Petržilka Jiří;  ŽK 2:3;  ČK  1:0 ( Kodýdek Pavel ); diváků  95.

Myslív  - Měcholupy  1 : 1 (0:1)

V prvním poločase podali domácí rozpačitý výkon a hosté se zaslouženě ujali vedení. Druhá půle se odehrávala v režii domácích, kteří v úvodu této části hry  vyrovnali, ale hostě z Měcholup jim již další střelecký úspěch nedovolili, a tak si oba týmy body rozdělily.

Branky: 53. Kubala Jiří – 43. Novák Petr

Rozhodčí: Staněk; ŽK: 3:6; diváků  40.

Malý Bor – Kolinec  10 : 2 (5 : 1)

Hosté nastoupili do úvodu zápasu pouze s deseti hráči, přesto se v 8. min ujali vedení. V druhém poločase již nastoupily v plném počtu, přesto domácí měli utkání již zcela pod svou kontrolou. Střelecky se opět prosadil domácí kanonýr Vaněk autor čtyř branek. Velmi dobře řídil utkání hlavní rozhodčí Vádlav Dušek ml.Diváci opět nezklamali a na toto utkání se jich přišlo podívat 120.

Branky: 20.,38.,40.(PK) a 90.Vaněk Luděk,33. a 35.Janeček Libor, 48. a 53.Heřman Josef,69.Pilek Ondřej,75.Vlk Tomáš – 8.Dolejší Roman,60.Flosman Jan.

Rozhodčí : Dušek Václav ; diváků 120; ŽK 3:1

Veřechov -  Hrádek B  4 : 1 (1:0)

Lichotivý výsledek pro hosty. Domácí si v průběhu celého utkání vytvořili výraznou převahu, ale k jejich škodě z množství šancí skórovali pouze čtyřikrát.

Branky: 32. a 52. Šatra Roman , 50. Král Luboš, 80.  Želíska Jan – 66. Hošek Daniel;

Rozhodčí: Holeček Miroslav ; ŽK: 2:0 ; diváků 60.

Strážov B  - Neznašovy  1 : 2 (0:1)

Hostům se ve Strážově daří. Po vítězství na jaře dokázali odvést body i na podzim. Domácím na lepší výsledek svitla naděje v 55.minutě kdy hlavou  vyrovnal Paleček. Dvě minuty po té ale nechal zbytečně vyloučit Čermák a hosté jeho nedisciplinovanost potrestali v 76.minutě Žákem,který vsítil vítěznou branku.

Branky: 55. Paleček Václav – 27. Voráček Václav, 76. Žák Miroslav

Rozhodčí: Špindlerová; ŽK: 2:4; ČK  1:0 (57. Čermák Josef ) diváků 100.

Velhartice Mochtín B  1 : 1 (0:1)

Branky: 77. Koláček Ota – 32. Plánička Zdeněk;

Rozhodčí: Pressl Václav; ŽK: 3:0 ; diváků 100.

1. Malý Bor           6    5  1   0   22:  7   16  (  4)

2. Mochtín B          6    4  2   0   11:  4   14  (  8)

3. Myslív             6    4  1   1   13:  5   13  (  1)

4. Veřechov           6    4  1   1   14:  8   13  (  4)

5. Měcholupy          6    3  1   2    6:  7   10  (  1)