IV. TŘÍDA - skupina A, B 5. kolo 15.-16.9. 07

IV. TŘÍDA  - skupina  A

ZAVLEKOV NECHAL BODY V BĚŠINECH

Po čtyřech vítězných zápasech tentokráte vedoucí tým tabulky Sokol Zavlekov poprvé v novém ročníku vyšel bodově naprázdno,Když nechal body v Běšinech. Radost si udělali sami sobě   první podzimní výhrou fotbalisté Sokola Křenice.

Běšiny  - Zavlekov  3 : 2 (2:1)

Ve vyrovnaném utkání domácí pokračovali nedůrazném zakončení před brankou hostů. Ve druhém poločase tak prohospodařili slibné dvoubrankové vedení o které je připravil deset minut před koncem. kanonýr hostů Makrlík. Naštěstí se dvě minuty po té podařilo nové posile Běšin  Baštářovi  strhnout zpět vedení na svojí stranu.

Branky:  25. a 28.  Šťastný Lukáš , 82. Baštář - Makrlík Miroslav 2;

Rozhodčí: Blaheta Josef ; diváků 50

Křenice  - Dlažov 4:1 (2:1)

Hosté nastoupili v kombinované sestavě a na domácí, kteří se konečně prosadili i střelecky   neměli tentokrát  šanci na úspěch.

Branky: Baxa Tomáš 2, Roneš Pavel, Rejthar Filip - Charouz Josef;

Rozhodčí: Vondráček ; diváků 20 ; hráno bez karet.

Bolešiny  - Ježovy 3:2 (1:2)

Bolešiny již prohrávaly 0:3, ale přesto se jim podařil husarský kousek , když nejen vyrovnaly, ale gólem Petra hesle dvanáct minut před koncem strhly vítězství na svojí stranu.

Branky: 43. Zahálka Pavel, 54. Kovanda Václav, 78. Hess Petr –27. Hrudička Jindřich, 38. Lehečka Josef,; Rozhodčí: Cihlář Jan; ŽK: 1:0 ; diváků 40.

Vrhaveč B  - Plánice 3:0 (1:0)

Zápas pro domácí rezervu  rozhodl čistým hattrickem Tomáš Funěk.

Branky: Funěk Tomáš 3;

Rozhodčí: Makula Miroslav ; diváků 50.

Měčín B  - Bezděkov B 2:1 (0:1)

Po přestávce se domácím podařilo dvěma góly Šose otočit výsledek ve svůj prospěch.

Branky: Šos Josef 2 - Jelínek Pavel;

Rozhodčí: Dolejš Jiří; ŽK: 1:1; diváků 30.

Tabulka po  5. kole

1. Bolešiny      4    4  0   0   13:  3   12  (  6)

2. Zavlekov      5    4  0   1   18: 10   12  (  6)

3. Běšiny        5    3  0   2   13:  9    9  (  3)

4. Vrhaveč B     4    2  1   1   10:  7    7  (  1)

5. Ježovy        5    2  0   3    9: 10    6  (  0)

6. Spůle         4    2  0   2    6:  9    6  (  3)

7. Dlažov        5    2  0   3    9: 16    6  ( -3)

8. Křenice       4    1  1   2   12: 12    4  ( -5)

9. Bezděkov B    5    1  1   3    9: 12    4  ( -2)

10. Plánice       5    1  1   3    4: 10    4  ( -5)

11. Měčín  B      4    1  0   3    4:  9    3  ( -6)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

MÍSTO DERBY  DOŠLO NA VYLEPŠENÍ SKÓRE

V Nezamyslicích se očekávalo í derby dvou sousedních rezerv. Hosté ale z případného dramatického průběhu nabídli domácím možnost k snadnému zisku bodů , když se k tomuto duelu dostavili pouze s osmi hráči. Domácí ještě v soutěži nedali ani branku a  rázem dostali šanci se konečně rozstřílet  a vylepšit pasivní skóre 0:10 na 11:11  . Nejkvalitnější zápas tohoto kola se hrál v Hartmanicích a zde na rozdíl od zápasu v Nezamyslicích po boji skončil těsným vítězstvím domácích fotbalistů.

Hartmanice  - Milčice 3 : 2 (1:1)

Vyrovnané utkání s dramatickým průběhem přineslo úspěch domácím, kteří šli vítězství blíže

Branky: 30. Toner Ladislav,  60. Babor Hubert, 70. Beránek Jiří, - 15. Šejtka Tomáš,  89. Majorszký Jan;

Rozhodčí: Jarka Josef; ŽK: 2:2 ; diváků 80.

Velký Bor  - Soběšice 4 : 1 (2:1)

Hosté opět v nekompletní sestavě i s devíti hráči neprodali svojí kůži lacino . K lichotivému výsledku přispěli domácí svojí nedůrazností v koncovce.

Branky: 5. Makrlík Luboš, 23. Havlíček Patrik, 56. Voráč František, 86. Netušil Jiří – 24. Štěrba Jiří;

Rozhodčí: Bala Petr; diváků 40.

Svéradice B - Kašperské Hory 6 : 2 (1:0)

Utkání slušné úrovně, ve kterém byli po většinu času mírně lepší domácí. Hosté však bojovali až do konce a 6 branek v jejich síti neodpovídá obrazu hry.

Branky: 24.Brabec Jaroslav, 50.Třeštík Jaroslav, 59. a 87. Petřík Lukáš, 82.Makovec Stanislav, 89.Vaněček Václav - 52.Procházka Tomáš, 73.Mirvald Jan

Rozhodčí: Husník Václav, ŽK: 1:1, Diváků: 50

Rabí  - Pačejov B 1 : 1 (1:0)

Překvapivý bodový zisk  hostů kteří i přesto klesli po tomto kole na samotné dno tabulky.

Branky: Vichr Miloslav - Polena Pavel;

Rozhodčí: Abraham Josef; ŽK: 2:2; diváků 70.

Nezamyslice B  - Zichovice B  11 : 1 (6:1)

Hosté přijeli k místnímu derby  pouze s osmi hráči a to byla výzva pro domácí kteří dosud neskórovali si vylepšit svoje skóre.

Branky: Vinický Radek 3, Šíp Petr 2, Bally Pavel, Bublík Pavel, Vinický Aleš, Kočí Václav, Kočí Libor, Rejšek Karel - Šatra Jiří;

Rozhodčí: Staněk; ŽK: 1:0; diváků 30.