KPŽ (starší , mladší) 4. kolo 8.-9.9.2007

KRAJSKÝ PŘEBOR   ŽÁKŮ

ZISK KAŽDÉHO BUDU  NOVÁČKA JE DŮLEŽITÝ

Žáci Okuly Nýrsko v roli nováčka nezklamali. Zápas od zápasu získávají zkušenosti při měření sil s daleko kvalitnějšími soupeři a střádají do společné tabulky mladších a starších žáků bod k bodu. Ten pátý si připsali starší žáci v duelu s Baníkem Stříbro.

STARŠÍ   ŽÁCI

skp okula nýrsko – fo baník stříbro  2 : 2 (1:1)

Jiří Vondra

Ve vyrovnaném zápase museli domácí hráči díky vlastním chybám dvakrát dotahovat. Nejprve totálně zaspali začátek a po chybě v prostředku hřiště šli hosté do brejku a vedli 1:0. Těsně před odchodem do šaten dostal přesnou přihrávku Martin Bureš a dokázal se prosadit proti hostující obraně. Skóre bylo srovnáno.

Druhý poločas začali domácí opět hrubkou a poslali špatnou přihrávkou do brejku hostujícího Samka a ten po druhé poslal hosty do vedení. Domácí i po této brance dokázali odpovědět a po individuální akci srovnal skóre v 50.minutě Tomáš Lev. Pak měli domácí několik možností strhnout vítězství na svou stranu ale nedokázali toho využít. Hosté pak zahrozili v samotném závěru utkání, ale ani jim se skóre nepodařilo změnit a tak utkání skončilo spravedlivou remízou.

Branky: 35.Bureš Martin, 50.Lev – 2.Vraštil, 37.Samko.

Rozhodčí: Brůha Radek. ; Ž.K.: 2:2 ; Č.K.: 0:1

Sestava Nýrska: Vondra – Raiser, Velacký, Kolář, Bureš Tomáš, Holobradý, Balíček, Říha, Lev, György, Ritschel.Střídali: Bureš Martin, Kurc, Lepší, Prechtl, Švehla.

Trenéři: Vondra Jiří, Steiner Stanislav.

Jiří Vondra trenér Okuly Nýrsko: „Jsem strašně rád že se nám podařilo zajistit pro nýrské žáky krajský přebor. To už je jiný fotbal než ten v okresním přeboru. Tady už si hráči musí uvědomit , že budou hrát vyrovnané zápasy ve kterých bude rozhodovat maličkosti každá chybička, že je třeba poctivě trénovat. Jistě jsou to i zajímavější zápasy než ty co padalo do sítě hostů 15. a více branek. Já za svojí osobu mohu říci že se tímto fotbalem bavím a hlavně v této soutěži mohu daleko více pracovat jako trenér protože těch nedostatků co se musí odstranit je najednou o trochu více. Hlavně pak musím říci že mám radost ze hry mladších žáků i když to výsledkově není pro nás růžové herně se mužstvo lepší od zápasu k zápasu a je to mužstvo mladé které se připravuje do budoucnosti. Poděkovat bych chtěl hráčům a i rodičům kteří u nás hrají na střídaví start jsou pro nás velkou pomocí a myslím si že i pro ně je to lepší škola než  okresní přebor.“

Tabulka po  3. kolech

1. SK ZČE Plzeň       3    3  0   0   11:  0    9  (  6)

2. Domažlice          3    3  0   0   11:  2    9  (  3)

3. Košutka            3    2  1   0    9:  3    7  (  1)

4. Nýrsko             3    1  1   1   10:  6    4  ( -2)

5. Přeštice           3    1  1   1    5:  2    4  (  1)

6. Doubravka          3    1  1   1    3:  4    4  (  1)

7. Koloveč            3    1  0   2    3:  8    3  (  0)

8. 1.FC Plzeň         3    1  0   2    3: 14    3  (  0)

´9. Dyn.H.Týn          3    0  2   1    4:  6    2  ( -4)

10. Stříbro            3    0  2   1    6: 10    2  ( -1)

11. St. Bělá           3    0  1   2    2:  5    1  ( -5)

12. Nepomuk            3    0  1   2    1:  8    1  ( -5)

Nepomuk          - SK ZČE Plzeň   0 :  5  (  0 :  0)

Dyn.H.Týn        - Doubravka      1 :  1  (  1 :  0)

Domažlice        - Koloveč        4 :  0  (  0 :  0)

Nýrsko           - Stříbro        2 :  2  (  1 :  1)

St. Bělá         - Přeštice       1 :  1  (  0 :  0)

Košutka          - 1.FC Plzeň     6 :  1  (  5 :  0)

Další informace

» Los soutěže

» Tabulky celkem, ...

» Všechny výsledky

MLADŠÍ  ŽÁCI

skp okula nýrsko   fo baník stříbro  1 : 2 (1:2)

Jiří Vondra

I utkání mladších žáků bylo vyrovnané a dramatické až do samotného konce. tentokrát lépe začali domácí. V 7.minutě zahrával z pravé strany volný přímí kop Patrik Kvítek a jeho prudký střílený centr zapadl k delší tyči hostující branky. Jenže ve 21.minutě si vybrala Nýrská obrana slabší chvilku, kdy nechala ve svém vápně hosty volně kombinovat a Jindra pohodlně zasunul míč z pěti metrů do sítě. O osudu zápasu rozhodl nejlepší hráč na hřišti hostující Samko když po individuálním průniku vstřelil druhou branku hostů.

Domácí se druhý poločas snažili o vyrovnání ale nedokázali se dostat do vyložené příležitosti. Bohužel řešili špatně i některé standardní situace. Ze strany hostů opět několikrát zahrozil Samko ,ale ani on už neměl síly na změnu skóre. Domácí tak trochu nešťastně prohráli ale herně nezklamali.

Branky: 7.Kvítek Patrik – 21.Jindra, 27.Havránek.

Rozhodčí: Brůha Radek.

Sestava Nýrska: Penc – Bejvl, Fiala, Valdman, Kuchárik, Kalivoda, Kvítek, Janovský, Smolík, Kozák, Jílek.Střídali: Míka, Toman, Trefanec, Nejdl, Záň.

Trenéři: Janovský Petr, Vondra Jiří.