KSD – skupina A 4. kolo 8.-9.9.2007

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

ROLI NOVÁČKA ZVLÁDÁ MĚČÍN NA VÝBORNOU

Po prohře v úvodním kole v Dobřanech již v dalších zápasech roli nováčka krajské soutěže zvládá Sokol Měčín na výbornou a po čtyřech kolech je v tabulce hned za nejlepším celkem z Pošumaví  kterým je čtvrtý Mochtín jen o jedno místo níže. Na posledním místě je stále bez jediného bodu FK Svéradice.

Bolevec -  Švihov   4 : 3 (3 : 3)

Hosté bez svých opor Zdráhala,Svobody a Patočky i v kombinované sestavě v Plzni nezklamali. V souboji s exúčastníkem krajského přeboru dvakrát dokázali dotáhnout jednobrankový náskok soupeře vyrovnání na 1:1 , 3:3 a dokonce se ujali vedení 1:2. V závěru byli blízko vyrovnání, ale rozeběhnutého Cihelku který se sám chystal k samostatnému sólu zastavil praporek domácího pomezního rozhodčího.

Branky za Švihov : Beránek, K.Bureš, Neubauer

Pačejov – Měčín  1 : 1 (1 : 1)

V utkání velice kvalitní úrovně.které skončilo zaslouženou dělbou bodů  padaly branky pouze v prvním poločase. Na vedoucí branku domácích ze 14.minuty odpověděli hosté Rudolfa Kohouta  gólem do šatny v 45.minutě .

Branky : 14. Kolárek Adam – 45. Kohout Rudolf

Rozhodčí: Mareš; ŽK :  1:3.

Luby – Mrákov 3 : 3 (3 : 2)

Svéradice – Koloveč 3 : 5 (3 : 1)

M.Chaloupka

Domácí začali utkání náporem a v 5.min. po rohu dali hlavou první gól.Potom hosté srovnali ve 24.min.,ale domácí dvěma slepenými góly odcházeli do šaten s dvougólovým vedením a zdálo se,že mají utkání ve svých rukou.To trvalo ještě 10.min druhého poločasu,ale pak začali tahat za delší konec hosté a domácí už se nevzpamatovali kupili chybu za chybou a už nenalezli na chytrou hru hostů odpověď.Dobře řídil pan rozhodčí Václav Vondráček.

Branky: 5.Jedlička Karel;27.Vlček Jakub;28.Polena Josef -  24.Hruška Lukáš, 62.Toman Dominik;70. a 89.Souček Jan,77.Šlais František.

Rozhodčí : Vondráček Václav; diváků 30; ŽK 3:2.

Sestava Svéradice : Dufek J.-Bartuška M.,Jedlička K.(54.-Chaloupka M.),Skuhravý O.,Valach J.-Prokopec P.,Polena M.,Polena J.-Jedlčka R.-Vlček J.(81.Smitka J.),Martínek D.

Mochtín – Horšovský Týn  2 : 0 (2 : 0)

Jan Voráč

Domácí začali na mokrém povrchu aktivně a po dvou přesných střelách Voráče z hranice velkého vápna vedli už v 21. minutě o dvě branky.

Po celou první půli se hrál rychlý fotbal, který se divákům líbil. Ve druhé půli upustili domácí od aktivní hry a protože se ani hosté nedokázali dostat do tlaku, který by vyústil v kontaktní branku, skončil zápas zaslouženou výhrou domácího celku.

Branky: Voráč 2

Rozhodčí : Lehečka; diváků 40 ; ŽK 3:2; ČK 1:0.