ČESKÁ DIVIZE DOROSTU – starší , mladší 6. kolo 8.-9.9.2007

ČESKÁ DIVIZE  DOROSTU – skupina   A

ÚTOČÍ NA ČELO TABULKY

Po vítězném utkání v domácím prostředí nad Tatranem Prachatice české divize dorostu se začíná v tabulce prodírat do špičky tabulky starší dorostenci TJ Klatovy. Po čtyřech odehraných kolech jsou v tabulce se stejným počtem bodů a  jen horším skórem než mají druhé Strakonice a třetí Meteor Praha na 4.místě a na první místo ztrácí pouze jeden bod.Nedařilo se mladším dorostencům Klatov kteří prohráli a klesli v tabulce na 10.místo.

STARŠÍ   DOROST

Klatovy- Prachatice 4 : 2 (2 : 2)

Jiří Toman

Hosté měli do utkání lepší vstup a již v 8.min.po chybě dom.obrany šli Neradem do vedení 0 : 1.Hosté byli nadále aktivnější,kdy měli nebezpečné brejkové situace.Domácí měli první šanci ve 23.min.kdy tr.kop Meszárose vyrazil host brankář na roh.kop.Ve 29.min.se domácí dočkali vyrovnání po kombinační akci po pravé straně a následném centru skóroval Pavlík 1:1.Ve 33.min.si na centr z pravé strany naběhl Adamka,jeho střela hlavou šla nad bránu.Ve 37.min.šli hosté opět po brejkové situaci do vedení,1:2,autorem branky byl Důle.Domácí však brzy srovnali,po roh.kopu se před bránou nejlépe orientoval Moser a srovnal poločas na 2:2.Do druhého pol.nastoupili domácí se dvěma změnami,které výrazně ovlivnily průběh hry.V 56.min.polo střela, polo centr Rejthara skončila na břevně.V 64.min.po roh.kopu a odraženému míči se dostal Matějka J.a jeho střela z 25 m poslala domácí do vedení 3:2.Domácí zlepšili hru v obraně a tak hosté se do šancí nedostávali,výjimkou byla 75.min.kdy podklouzl dom.obránce a tak Rendl fauloval za což byl vyloučen.Hosté cítili šanci na vyrovnání,byli to však domácí,kteří využívali brejkové situace,Pavlík po něm Meszáros ještě nedali.V 87.min.po spolupráci posledně jmenovaných skóroval Meszáros 4:2.V nastaveném čase vytáhl střelu host.hráče brankář Lorenc na tyč.

Branky:Pavlík,Moser,Matějka J.,Meszáros - Nerad,Důle

Sestava: Lorenc- Lávička, Rendl, Moser, Boubele - Matějka. (90.Zahradník) Meszáros, Gyorgy (46.Janda) ,  Adamka(46.Sýkora)-Pavlík,Rejthar(88.Křížek)

Rozhodčí Rauch ; diváků 50 ; ŽK 3:2 ; ČK 1:0 (Rendl)

Trenér Jiří Toman "Vprvním pol.jsme háli jako tým špatně,nechávali jsme hostům příliš prostoru,který dokázali náležitě využít.Ve druhém pol.střídající Janda vyztužil defenzívu,Meszáros se více tlačil dopředu a tak jsme dostali hosty pod tlak a dovedli utkání do vítězného konce."

Tabulka po  4. kolech

1. Rokycany           4    3  1   0    9:  3   10  (  4)

2. SK Strakonice      4    3  0   1   10:  4    9  (  3)

3. Meteor Praha       4    3  0   1    9:  3    9  (  6)

4. Klatovy            4    3  0   1   10:  8    9  (  3)

5. SK Motorlet        4    2  1   1   12:  5    7  ( -2)

6. SK Benešov         4    2  1   1    8:  5    7  (  1)

7. Spartak Příbram    4    2  1   1    9:  9    7  ( -2)

8. T. Prachatice      4    2  0   2   10:  8    6  (  0)

9. SK ZČE Plzeň       4    2  0   2    7: 11    6  (  3)

10. FK Tábor           4    1  1   2    6:  8    4  ( -2)

11. Libuš              4    1  0   3    5: 13    3  ( -3)

12. Slavoj Podolí      4    0  2   2    5:  9    2  ( -4)

13. Vejprnice          4    0  1   3    2:  9    1  ( -5)

14. Prazdroj Plzeň     4    0  0   4    5: 12    0  ( -6)

Jiří Skala

Domácí podali v tomto utkání pouze průměrný výkon. S výborným soupeřem drželi krok pouze v prvním poločase, kdy se soupeř prosadil pouze po standardní situaci. Ve 25. min. po rohu zcela volný hráč soupeře zajistil vedení 0:1. Utkání se rozhodlo v úvodu druhého poločasu. V 44. min. hosté po pěkné akci zvýšili na 0:2, v 45. min. mohl snížit po individuální akci Křížek, trefil pouze brankáře, ve 46. min. hosté z pokutového kopu zvýšili na 0:3. V této fázi hosté zcela ovládli hru a v 55. min. pečetili zasloužené vítězství gólem na 0:4.

Sestava:Korba -  Kološ, Kazmirčík, Jandečka/30. Szabó/ Šnour,  Čipera/70. Bož J.,/ Janda/ 60. Uruba/, Schwarz/ 41. Brož M./, Kejha- Křížek, Urban

1. Meteor Praha       4    3  1   0   18:  3   10  (  7)

2. T. Prachatice      4    3  1   0   11:  2   10  (  4)

3. Slavoj Podolí      4    3  1   0    6:  1   10  (  4)

4. SK Motorlet        4    3  0   1    9:  6    9  (  0)

5. Vejprnice          4    2  1   1    7:  4    7  (  1)

6. SK Benešov         4    2  0   2   13: 10    6  (  0)

7. Libuš              4    2  0   2    6: 12    6  (  0)

8. SK Strakonice      4    1  1   2    4:  3    4  ( -2)

´9. FK Tábor           4    1  1   2    7:  9    4  ( -2)