OKRESNÍ PŘEBOR , III. TŘÍDA 4. kolo 8.-9.9.2007

O K R E S N Í      P Ř E B O R

ZIHOBCE JSOU STÁLE BEZ BODU

Nováček TJ Žihoce i po tomto kole musí čekání na první bod do tabulky odložit, když tentokráte jim radost z úspěchu na domácím hřišti  nedopřál ani zkušený soupeř z Velkých Hydčic. Kdo se ale dočkal byl Měčín, který si cennou výhrou nad Startem Dešenice připsal na své konto první podzimní vítězství. Domácí hřiště svědčí Hrádku o čemž se přesvědčil po svém sestupu z 1.B třídy TJ Bezděkov a po prohře ve Svéradicích neuspěl ani na kluzném trávníku Svatoboru.

Měčín -  Dešenice  3 : 1 (2:0)

Domácí si dokázali vytvořit více brankových příležitostí  z níž tři dokázali proměnit, když tu první proměnil již v 5.minutě ve vedoucí branku Vlček. Šance hostů zlikvidoval dobře chytající měčínský gólman Radek Šlajch. Kapitulovat musel pouze jednou když ho překonal v 75.Bartůněk z pokutového kopu.

Branky:  5. Vlček, 30. Kodýtek Jan, 84. Bošek,, - 75. Bartůněk Miloš;

Rozhodčí: Pastyřík Vladimír; ŽK: 0:1 ; diváků 50.

Žihobce -  V. Hydčice  1 : 3 (0:2)

Zkušenější hosté získali dvoubrankový náskok. Domácí se vrátili do hry o výsledek v 65.minutě kdy Milan Drobný dal kontaktní branku. Další snahu nováčka přeboru  o vyrovnání definitivně překazil až třetí gól v jejich síti dvě minuty před koncem.

Branky: 65. Drobný Milan -  10. Hejpetr Zdeněk, 40.Svoboda Pavel(PK) , 88. Korda Pavel,

Rozhodčí: Simbartl Václav; ŽK: 5:2; diváků 50.

Hrádek  - Bezděkov  1 : 0 (0:0)

V úvodu si domácí vytvořili tlak, ale ten skončil bez brankového efektu. Hosté po dvaceti minutách hru vyrovnali a  do kabin k přestávce  odcházela obě družstva za bezbrankového stavu. Optická převaha domácím vynesla v 71.minutě rozuzlení, kdy po standardní situaci  rozehrané Václavem Holečkem  Rada prostřelil brankáře hostů  a bylo to 1:0. Krátce na to šli po vyloučení J.Dumse hosté do deseti a domácí si výsledek pohlídali.

Branky: 71. Rada

Rozhodčí : Petrželka ; ŽK : 6:6 ;  ČK:  1 : 1 (Průša Petr - Dums Jaroslav) ; diváků 60.

TJ  Sušice“B“ -  Sokol  Vrhaveč    0 : 0  ( 0 : 0 )

Vratislav Krulich

První poločas utkání byl oboustranně opatrný. Obě družstva hrála ze zabezpečené obrany, ze které se snažila přecházet do rychlých brejků a proto se sto přítomných diváků dočkalo v první půli minima brankových šancí.

Ve druhé půli se začali postupně prosazovat techničtější domácí. Zatlačili svého soupeře do defenzívy, ale žádnou ze svých akcí nedokázali zužitkovat ve vedoucí branku. Hosté z Vrhavče i nadále důsledně bránili a přecházeli do rychlých brejků. Nejblíže ke vstřelení branky byli v 76. minutě utkání domácí, když hosty od pohromy zachránilo břevno. Ani žádná z dalších šancí se neujala a tak se soupeři po devadesáti minutách hry smírně rozešli.

Rozhodčí: Šafránek ; ŽK: 5  :  4 ; diváků 100.

Nejlepší hráč domácích:Kotrba

Sestava Sušice:Jelínek - Kožuch, Blažek ml., Hoda, Šimeček  -  Mráz, Potužák, Kotrba, L.Marek  -  Šlais ( 46´ Hanula), Pechek ( 80´ Holý)

Horažďovice B  - Hory Matky  Boží  2 : 1 (2:0)

Radek Bernard

Hosté přijeli na půdu posledního celku tabulky opět bez zraněné opory J.

Brabce. Domácí byli tentokráte posilněni 3 hráči divizního A-týmu. I tak začali horští fotbalisté slibně a prvních 20 minut I. poločasu měli více ze hry a jen umění divizního brankáře domácích po bravůrním zákroku znamenalo, že po nádherné akci a zakončení Z. Hoffmannem se hosté neujali v 5. minutě vedení. Ovšem ve 25. minutě nechala hostující obrana hodně prostoru domácímu útočníkovi a ten nekompromisně zavěsil do rohu Horejšovi branky. Hosté se jen těžko otřepávali z inkasované branky, a tak další 100% šanci věnovali druhému útočníkovi domácích, jelikož avizovali ofsajd a přestali hrát, jenže píšťalka rozhodčího byla němá, a tak tváří v tvář brankáři útočník uspěl - 2: 0. Do druhého poločasu nastoupili horáci se snahou korigovat výsledek a získat nějaký bod. Nejprve hosté nabídli další tutovku domácímu útočníkovi, ale ten se sám před brankářem tentokráte mýlil. Prakticky z protiútoku v 68.minutě po krásném pasu od M. Chmelíka pěkně skóroval Z. Hoffmann a vykřesal jiskřičku naděje - 2 : 1. Od této chvíle se domácí zatáhli před své vápno a podnikali pouze rychlé brejky. Hosté si vytvořili tlak a srovnat mohl ve slibných šancích jak Z. Hoffmann, tak P. Halas, ale vždy chybělo více klidu v zakončení, a tak si hosté odvezli z Horažďovic nešťastnou prohru, čímž domácím darovali první tři laciné body v soutěži.

Branky: 25. Svoboda Pavel, 38. Šuba Antonín – 68. Hoffmann Zdeněk;

Rozhodčí: Brůha Radek; ŽK: 3:4 ; diváků 60.

Svéradice -  Nezamyslice 1 : 2 (1:1)

Branky: 43. Kulhánek Ondřej – 4. Burda Josef, 90.Soutor Martin;

Rozhodčí: Dolejš Jiří; ŽK:  1 : 4  ; diváků 60

Sestava domácích:Soukup M.-Bouše E.,Kába R.,Kulhánek Š.,Martínek D.-Makovec S.,Marek P.,Vonášek J.,Kulhánek O.(70.min.Linhart J.)-Prokopec Z.(87.min.Valach J.),Soukup L.

Luby B  - Janovice  1 : 2 (0:1)

Pro domácí začalo utkání nešťastně , když v 16.minutě si dali Krejčíkem vlastní branku. V dalším průběhu utkání měli více ze hry . Po přestávce si vytvořili výraznou převahu, byli lepší , nastřelili břevno, a další jejich šance ke skórování zlikvidoval výborný brankář Dukly. Hosté vstřelili vítěznou branku z pokutového kopu který rozhodčí Bošek nařídil za faul Karla Křížka.

Branky: 57. Javorský Josef –16. vlastní (Krejčík),  75. Gaborik Luboš(PK) ,;

Rozhodčí  Bošek ; ŽK  2:2 ; diváků 70

Tabulka po 4. kole

1. Nezamyslice    4    4  0   0   17:  4   12  (  6)

2. Sušice B       4    3  1   0    9:  2   10  (  4)

3. Vrhaveč        4    3  1   0    4:  0   10  (  4)

4. Hrádek         4    3  0   1    9:  4    9  (  0)

5. V. Hydčice     4    2  2   0   11:  7    8  (  5)

6. Svéradice      4    2  0   2    6:  4    6  (  0)

7. Janovice       4    2  0   2    3:  6    6  (  0)

8. Dešenice       4    1  1   2   12:  9    4  (  1)

9. Měčín          4    1  1   2    7:  9    4  ( -2)

10. H. M.  Boží    4    1  1   2    4: 10    4  ( -2)

11. Bezděkov       4    1  0   3    6:  9    3  ( -3)

12. Horažďovice B  4    1  0   3    7: 15    3  ( -3)

13. Luby B         4    0  1   3    3:  9    1  ( -8)

14. Žihobce        4    0  0   4    2: 12    0  ( -6)

Z MINIMA VYTĚŽILI   MAXIMUM

I po čtyřech kolech si vedou úspěšně oba týmy , které sestoupily z okresního přeboru. Vedení v tabulce si udržel Sokol Mochtín B , když dokázal v Kvaseticích vytěžit  z minima šancí maximum . Druhý  sestupující z OP Myslív získal zásluhou střelecky disponovaného Jiřího Kubaly , autora hattricku v zápase s Kolincem  doma další , v pořadí již třetí  vítězství.

Myslív - Kolinec  4 : 2 (2 : 1)

Jiří Moravec

Úvod zápasu vyšel lépe domácím, po dvaceti minutách vedli již 2:0. Kolinec si v závěru poločasu vytvořil převahu a snižoval na 2:1. V druhém poločase byli domácí jasně lepší a hosté  měli velké štěstí, že inkasovali již jen dva góly. Po chybě ve středu domácí obrany pak hosté těsně před koncem snižovali na konečných 4:2. V zápase se třemi góly zaskvěl Jiří Kubala.

Branky : 15.,21. a 57. Jiří Kubala, 68. Michal Maršík -  41.a 87. Roman Dolejší

Rozhodčí Husník ; diváků 30; ŽK 3:3

Kvasetice -  Mochtín B  1 : 2 (1:1)

Vedoucímu celku tabulky vyšly  vstupy do poločasů , kdy se jim podařilo skórovat a z minula dokázal vytěžit maximum k zisku tří bodů.

Branky: 38. Ballý Pavel –13. Břečka Miroslav  , 48. Tománek Karel,;

Rozhodčí: Staněk ; ŽK: 1:2 ; diváků 40.

Nalž. Hory  - Hrádek B   4 : 0 (1:0)

O tom, že hosté zůstávají nadále bez bodového zisku se přičinil domácí Václav Bouzek, který zatížil jejich konto hattrickem.

Branky:  35.,47. a 65. Bouzek Václav , 50. Štěch Petr;

Rozhodčí: Laik; ŽK: 1:2; diváků 30.

Velhartice -  Týnec  2 : 2 (1:1)

V bojovně laděném utkání se šancemi na obou stranách se body spravedlivě dělily.První půle byla vyrovnaná. Hosté měli v druhé půli více ze hry a ujali se vedení. Domácí nepoložila ani neproměněná penalta a nakonec dokázali z výrazného tlaku v závěru poločasu vyrovnat.

Branky: 12.Kučera P., 86.Poledník P. – 41. Kubový, 50. Havránek L.

Rozhodčí: Staněk; ŽK: 2:4 ; diváků 100.

Veřechov Měcholupy  2 : 0 (1:0)

O vítězství domácích rozhodly dvě dalekonosné střely  ve 35.Šimka z 30 metrů a  v 64.minutě překonal brankáře hostů Želíska Jan střelou z 25 metrů.

Branky: 34. Šimko Anton, 64. Želíska Jan;

Rozhodčí: Cihlář Jan; ŽK: 2:4; diváků 50.

Hradešice B  - Neznašovy 6 : 1 (1:0)

Příchod mladíků do sestavy provedeným střídáním oživil hru domácích a konto branek na účtu hostů narostlo ve druhé půli o pět gólů.

Branky: 82. a 85. Petržilka Martin , 37. Florian Martin, 49. Melka František, 60. Fořt Ondřej,  63. Pivnička Karel,– 84. Mareš Michal;

Rozhodčí: Blaheta Josef; ŽK: 1:0 ; diváků 60.

Strážov B  - Malý Bor 1 : 2 (0:1)

Domácí mladíci se proti zkušenějšímu týmu hostů nedokázali  vyvarovat hrubek v obraně po kterých dvakrát inkasovali. Hosté si pak své vedení pohlídali a zaslouženě si odvezli tři body. body

Branky: 92. Janda Václav –7. Jára Karel, 51. Heřman Josef,;

Rozhodčí: Beneš Zdeněk; ŽK: 2 : 3; diváků 100.

1. Mochtín B      4    3  1   0    9:  3   10  (  7)

2. Malý Bor       4    3  1   0    6:  3   10  (  4)

3. Myslív         4    3  0   1    8:  4    9  (  0)

4. Veřechov       4    3  0   1    9:  6    9  (  3)

5. Týnec          4    1  3   0   18:  6    6  (  0)

6. Kolinec        4    2  0   2   10: 10    6  (  0)

7. Měcholupy      4    2  0   2    4:  6    6  (  0)

8. Hradešice B    4    1  1   2    9:  7    4  ( -2)