IV. třída mužů - skupina A, B 3.kolo 1. - 2.9.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

O  BODECH SE ROZHODOVALO AŽ V ZÁVĚRU

Třetí podzimní kolo přineslo vyrovnané zápasy ve kterých se rozhodovalo o zisku bodů až v samotném závěru. Zatím co v Dlažově se podařilo domácím dotáhnout zápas do vítězného konce v Křenicích  domácí o první bodový zisk v tomto ročníku připravil gól který inkasovali z pokutového kopu.

Dlažov – Ježovy  4 : 3 (1 : 0)

Duda Eda

První poločas probíhal za mírné převahy domácích. Po vedoucím gólu hosté zatlačili Dlažov  do obrany a  ve vyrovnání jim zabránil jen výborným výkonem brankář domácích Stanislav Šít. Hostům se přesto podařilo v úvodu druhého poločasu vyrovnat. Odpověď ze strany domácích přišla zásluhou Jarky, který během jedné minuty jim  zajistil dvoubrankové vedení. Přestože hosté opět tento náskok srovnali, které se opět podařilo hostům srovnat na 3:3. Šťastnější však byli domácí , když se v poslední minutě trefil krásně z 20 metrů  Radek Mildner .

Branky: Jarko Josef 2, Duda Eduard, Mildner Radek - Janča, Tampa Tomáš, Hrudička Jindřich; Rozhodčí: Koura Radim; ŽK: 3:1 . Diváků 30´.

Křenice  - Bezděkov B  2 : 3  (2 : 1)

Domácí po brankové přestřelce mezi 30. a 34.minutou prohrávali 1:2. V 78.minutě se jim podařilo vyrovnat, ale poslední slovo měli hosté, kteří o čtyři minuty později z  přísně nařízeného pokutového kopu  vsítili vítěznou branku..

Branky:  34.Roneš Pavel,  78. Jirák Ladislav – 30. Dums Jaroslav, 32. Jelínek Pavel, 82. Dums Petr(PK).

Rozhodčí: Makula. ŽK: 0:1; ČK: 0:2. Diváků 20.

Bolešiny -  Plánice 3:0 (2:0)

V nervózně hraném derby rozhodli domácí o svém vítězství vydařeným nástup do prvního poločasu kdy získali dvoubrankový náskok. Ve druhém poločase ještě svojí převahu vystupňovali a v 60.minutě jistil jejich vítězství  třetím gólem Pavel Zahálka  .

Branky: 3. Hess Petr , 12. Novák Jindřich, 60. Zahálka Pavel,;

Rozhodčí: Vondráček Václav; ŽK: 3:5 . Diváků 50.

Měčín B  - Zavlekov 1:3 (0:1)

Domácí doplatili na nedisciplinovanost jejich koncového hráče Petra Kadlece který musel již v prvním poločase po udělení červené karty předčasně do kabin . Přesto se jim podařilo v 53.minutě vyrovnat, ale na další rychlé branky hostů již odpověď v oslabení nenašli.

Branky: 53. Hromada Luboš -  9. Makrlík Miroslav, 59.  Dobrovolný Jakub, 63. Fous Jan(PK).

Rozhodčí: Šafránek Jan; ŽK 3 : 1. ČK 1:0 ( Kadlec Petr).Diváků 60.

Spůle – Běšiny  0 : 7 (0 : 1)

Domácí po předchozích dobrých výkonech ve druhé půli zcela propadli a utrpěli nepříjemný debakl.

Branky : 41.,69.Bulka Radek, 56.Vacovský Radek, 61.66.77.(PK)Vaněk Miroslav, 87.Holub Radek(PK)

Rozhodčí : Beneš Zdenek. ŽK 0:1. Diváků 35.

Tabulka po  3 . kole

1. Zavlekov           3    3  0   0   14:  6    9  (  6)

2. Běšiny             3    2  0   1    9:  5    6  (  3)

3. Bolešiny           2    2  0   0    5:  1    6  (  3)

4. Dlažov             3    2  0   1    8:  7    6  (  0)

5. Spůle              3    2  0   1    5:  7    6  (  3)

6. Vrhaveč B          2    1  0   1    5:  5    3  (  0)

7. Ježovy             3    1  0   2    5:  6    3  (  0)

8. Bezděkov B         3    1  0   2    6:  8    3  (  0)

9. Plánice            3    1  0   2    2:  5    3  ( -3)

10. Křenice            2    0  0   2    6:  9    0  ( -6)

11. Měčín  B           3    0  0   3    2:  8    0  ( -6)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

ZICHOVICKÁ REZERVA KLADLA TUHÝ ODPOR

Prvního podzimního vítězství se dočkaly v derby Milčice. Překvapení prvních dvou kol TJ Žichovice B,  které dokázaly v úvodním kole přivést tři body právě z Milčic tentokráte poprvé prohrály v Hartmanicích, ale ani  v duelu s kompletním celkem domácích neprodaly zde svojí kůži zadarmo.

Milčice – Pačejov  5 : 1 (1 : 0)

Zasloužené vítězství domácích v derby ve kterém další brankové příležitostí již jejich útočníci nedokázali zúročit. Utkání  řídil s  naprostým přehledem rozhodčí Milan Špitalský.

Branky: 18.Šejtka Tomáš,65.Havlík Hanuš, 66. a 67.Panuška Josef, 86.Majorszký Jan - 74.Hromádka Ondřej

Rozhodčí Špitalský Milan. Diváků 100. ŽK 0:2.

Hartmanice -  Zichovice B  6 : 3 (2 : 0)

Domácí nastoupili k tomuto zápasu na podzim poprvé v kompletní sestavě , ale soupeř jim nic nedaroval . Přestože prohrával 4:0  dokázal  utkání snížením na 4:3 zdramatizovat . Definitivní jistotu vítězství přinesly pro Hartmanice až dvě branky které vsítili v posledních dvou minutách.

Branky: 5. a 90. Drha Marek , 33. Dulovec Jan , 57. Korál Michal, 60. Matoušek Rudolf, 89. Čech Jiří, -  66. Bala Petr(PK) , 65. a 83. Brož Karel ;

Rozhodčí: Husník; ŽK: 0:1. Diváků 50.

Rabí  - Kašperské  Hory 1 : 0 (1:0)

Branky: 45. Vichr Miloslav;

Rozhodčí: Petržilka Jiří; ŽK: 5:4 . Diváků 40.

Svéradice B  - Soběšice 6 : 0 (3:0)

Branky: Šrámek Karel 3, Bárta Petr, Gutwirth Michal, vlastní;

Rozhodčí: Staněk Luděk . Diváků 50.

Nezamyslice B  - Chanovice B  0 : 6 (0:3)

Branky: Brejcha Václav 3, Vivatenko Jurij, Bártík David, Klásek Ondřej; Rozhodčí: Bošek; ŽK: 1:1. Diváků 30.