OKrersní přebor, III. třída 3.kolo 1. - 2. 9.

O K R E S N Í      P Ř E B O R

NEZAMYSLICKÝ SOUTOR ZOPAKOVAL HATTRICK

Po prvním kole si postěžoval kouč Sokola Nezamyslice Milan Janda, že v duelu proti Startu Dešenice kanonýr mužstva mladý Milan Soutor vyšel střelecky naprázdno. V dalších dvou kolech mu to ale tento hráč vynahradil, když po hattricku na hřišti v Žihobcích dokázal tento střelecký úspěch zopakovat i v tomto kole doma a vystřílel svému týmu první místo v tabulce . Proti tomu, aby se probojoval do čela pořadí nejlepších střelců byl Michal Poupa ze Startu Dešenice.Ten si dalším´hattrickem  v remízovém zápase ve V.Hydčicích si s osmi brankami pojistil roli lídra mezi nejlepšími střelci.

Janovice -  Hrádek   1 : 0 (0:0)

Již ve druhé minutě se domácí dožadovali za evidentní faul nařízení pokutového kopu, ale rozhodčí byl proti. Ve vyrovnaném průběhu utkání  byli nejblíže k dosažení branky domácí Karel Janoušek a Jandoš, ale v zakončení nebyli úspěšní. Na druhé straně měla Dukla štěstí po té kdy Holeček nastřelil břevno jejich branky. V 85.minutě si vedl obdobně i domácí Mareš , když z přímého kopu orazítkoval břevno hrádecké svatyně. V závěru se přesto na domácí usmálo štěstí. V 90 minutě byl faulován v pokutovém území Svatoboru Jandoš a faulující Javorský musel pro druhou žlutou kartu předčasně od sprchy. Exekutor penalty Tomáš Čížek se nemýlil a přesnou trefou zajistil Dukle šťastné tři body.

Branky: 91. Čížek Tomáš (PK)

Rozhodčí Simbartl. ŽK 4 : 5. ČK 0 : 1  (90. Jánský Luboš ). Diváků 30.

Vrhaveč -  Svéradice  1 : 0 (0 : 0)

V naprosto vyrovnaném zápase se šancemi na obou stranách rozhodla branka po standardní situaci, kdy David Hrach poslal centrovaný míč před branku hostů a Michal Minařík ho skluzem usměrnil    záda svéradického brankáře.

Branky:  67. Minařík Michal.

Rozhodčí: Brůha Radek; ŽK: 5:3 . Diváků 40.

Nezamyslice - Horažďovice B  7 : 2 (2 : 0)

Cestu za druhým hattrickem odstartoval Martin Soutor již v úvodní minutě, když poprvé skóroval. I přes takto rychle inkasovanou branku hosté hráli v prvním poločase  s domácími zcela  vyrovnanou partii. Domácí po přestávce zlepšili pohyb,  zpřesnili  kombinaci s přibývajícím časem se prosadili i střelecky.

Branky: 1., 47. a 74. Soutor Martin , 20. a 70. Kopačka Josef , 64. Burda Josef, 78. Vinický Radek –Lávička Miroslav, 55. Svoboda Pavel.

Rozhodčí: Dušek Václav; ŽK: 4:3 . Diváků 50.

H. M. Boží  - Žihobce  2 : 0 (1 : 0)

Duel dvou nováčků přinesl vyrovnanou hru  se šťastnou koncovkou pro domácí.

Branky: 30. Halas Pavel, 75. Hoffmann Zdeněk;

Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: 3:2 . Diváků 70.

V. Hydčice  -  Dešenice   4 : 4 (3:3)

Po brankových hodech v prvním poločase  byli po přestávce blíže k vítězství  domácí kteří vedli od 68.minuty . Kanonýr Dešenic Michal Poupa prokázal svůj čich na branky a  jedenáct minut před koncem srovnal na konečnou dělbu bodů.

Branky: 12. a 37. Kropáček Ladislav , 38. Hejpetr Ladislav 68. Korda Pavel  - 19. Bartůněk Miloš,  30., 42. a 79. Poupa Michal.

Rozhodčí: Petrželka František; ŽK: 6:3. Diváků  50  .

Bezděkov – Sušice B   0 : 2 (0 : 1)

Petr Kodýdek

Vyrovnaný zápas- ze strany domácích byla snaha  tlačit  se dopředu rychlými přechody do útoku, které se hostům dařilo eliminovat dobrou obranou činností. Po vstřelené brance ve 30. min. se hra vyrovnala a hosté začali více kombinovat.

Druhý poločas začali hosté dobrou kombinací a domácí přehrávali. Výsledkem byla druhá vstřelená branka v 57. minutě po standardní situaci. Závěr utkání probíhal  pod taktovkou hostí, kteří v 80. minutě nastřelili břevno L. Markem.Sušice tak v přeboru pokračuje bez bodového zaváhání.

Branky : 34. Marek Luděk , 60. Pechek Petr

Rozhodčí Pressl Václav. ŽK 3:0. Diváků  50.

Nejlepší hráč Sušice:Potužák

Sestava Sušice:Kindelmann-Kožuch,Blažek ml.,Hoda,Šimeček-Mráz,Kotrba,Potužák,L.Marek-Šlajs, Pechek

Luby B – Měčín  0 : 0  (0 : 0)

Vyrovnané utkání ve kterém měli domácí blíže ke vstřelení vítězné branky., ale Havlovic Marek ani Smolík Pavel své brejky efektivněji  zakončit.

NEČEKANÉ BODOVÉ ZTRATY DOMÁCÍCH TÝMŮ

Nečekaně na domácím hřišti ztratily body Týnec a Neznašovy a neuspěla ani rezerva Svatoboru . Tři body z Hrádku si odvezl Mochtín B a tento úspěch jim vynesl vedení v tabulce . Z první příčky sesadil Myslív nováček soutěže Malý Bor a po třech kolech je jen horším brankovým rozdílem na druhém místě .

Kolinec - Hradešice B  3 : 2 (1 : 1)

V úvodu utkání hosty, kteří nastoupili pouze s 10 hráči, domácí přehrávali a zaslouženě se ujali vedení. Poté hosté doplnili na plný počet a následně vyrovnali hru i skóre. I ve druhém poločase byla hra vyrovná, domácí zvýšili až na 3 : 1 a i přes závěrečný nápor hostů vítězství uhájili.

Branky: 7. Javorský, 65. Dolejší, 74. Kudlic - 12. Kolář, 75. Gabriel

Rozhodčí Petr Bošek. Diváků 60. ŽK 1:2.

Neznašovy -  Veřechov   2 : 3 (2:1)

Veřechov se postaral o překvapení kola , když dokázal  hned po přestávce vyrovnat jednobrankové vedení domácích a po rozehraném trestném kopu z bezprostřední blízkosti dosáhl vítězné branky.

Branky: Mundl Martin, Ponocný Pavel - Raška Pavel 2, Raška Josef;

Ŕozhodčí : Beneš . ŽK: 3:1 . Diváků  20.

Měcholupy  - Velhartice  1 : 0 (1:0)

Domácí byli aktivnější před hrankou soupeře a vytvořili si daleko více možností skórovat, ale využili pouze jednu. V 15.minutě po pěkné kombinační akci se v pokutovém území hostů dokázal uvolnit Votava a nedal strážci svatyně hostů šanci.  V závěru zápasu se museli o vítězství obávat a stálo při nich také štěstí  , když hosté netrefili z vyložené šance prázdnou branku. Když ani po Novákově uvolnění  měl vychýlenou mušku z obdobné šance Tomáš Valčka zůstalo skóre z úvodu zápasu již nezměněno.

Branky:   15. Votava Josef.

Rozhodčí : Holeček. ŽK: 1:0  . Diváků  50.

Týnec -  Nalžovské  Hory   3 : 3 (1:2)

Ani hattrick týneckého kanonýra Michala Frouse nestačil na zisk  třech bodů. Domácí se museli o body dělit , když  museli po vyloučení Houdka čelit přesilovce hostů z Nalžovských Hor.

Rozhodčí: Dolejš Jiří; ŽK 1: 0. ČK 1 : 0  (Houdek Aleš). Diváků 60 .

Malý Bor – Myslív   1 : 0 (0 : 0)

Oboustranně nervózní utkání rozhodl v 66 minutě střelou pod břevno domácí Josef Heřman.

Branky: 66. Heřman Josef

Rozhodčí Staňek Luděk. ŽK 3:4, ČK 0:1 80. Sládek Jan

Strážov B  - Kvasetice   1 : 1 (0 : 1)

Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase se domácí nechali zaskočit pozornou hrou hostů kteří těžili z rychlých protiútoků do otevřené obrany a v 18.minutě se ujali vedení. Druhý poločas se již hrál v režii mladého týmu domácích . Mezi nimi vynikl výborným výkonem Michal Cholouš, který také v 77.minutě  se postaral o vyrovnání. Další šance domácích již zůstaly nevyužity a nakonec při nich stálo i štěstí, když v 89.minutě zcela osamocený  Ballý před jejich brankou ze šesti metrů pálil vedle.

Branky : 77. Chaluš Michal - 18. Bouzek Václav ml.

Hrádek B -  Mochtín B  0 : 3 (0 : 0)

O výsledku rozhodla větší zkušenost hostů kteří dokázali trestat chyby ve hře  domácích.

Branky : Břečka,Bláha,Nový

Rozhodčí : Husník. Diváků 20. Hráno bez karet.