Okresní přebor dorostu 1. kolo 1.-2.9.2007

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

BĚŠINY POTRÁPILY FAVORITA

V prvním kole nového ročníku okresního přeboru dorostu podle předpokladu bodovaly týmy které budou patřit k favoritům přeboru. Snad jen více se čekalo od Okuly Nýrsko v Malém Boru. Na hřišti favorita přeboru Hrádku  se statečně drželi hosté z Běšin. Jejich odpor se podařilo Svatoboru zlomit až po přestávce.

Malý Bor – Nýrsko  2 : 1 (1 : 1)

Kvalitní utkání, kdy domácí na začátku utkání neproměnili několik vyložených šancí.Poté se taktovky zápasu chopili hosté , ale  závěrečné minuty znovu patřily opět domácím.

Branky : 7.Pilek Ondřej,73.Melka Václav – 38.Flor Petr.

SK Bolešiny - -Sušice B  1 : 3 (0 : 2)

Fotbalovější hosté přehráli fyzicky zdatnější hráče Bolešin a po zásluze si odvezli tři body.

Branky : 49.Míšek Tomáš – 37.Karas Michal 43. a 81.Franěk Pavel

Rozhodčí Husník Václav. Diváků 30. ŽK 2:2.

Plánice  - Hradešice   2 : 1  (0:1)

Hosté se ujali vedení  již ve třetí minutě kdy domácího gólmana překonal Lukáš Melka. Plánici se podařilo otočit výsledek a získat vítězství dvěma slepenými brankami  které dal kanonýr Martin Opatrný.

Branky: 70. a 72. Opatrný Martin  -  3.Melka Lukáš; Rozhodčí: Holeček Miroslav; ŽK: 1:0 . Diváků 30.

Hrádek  -  Běšiny   4 : 1 (1:1)

Hosté dokázali s favorizovaným týmem Svatoboru držet krok celý první poločas. Po přestávce zahájili domácí útok na zisk tří bodů v 52. kdy je poslal do vedení Kolář a střelecky disponovaný Ondřej Matějka  dalšími dvěma góly toto vítězství pojistil.

Branky:  21. Švelch Jakub, 59. a 90. Matějka Ondřej , 52. Kolář Miroslav – 33. Pojar Miroslav

Rozhodčí: Bošek. ŽK 0 : 1, ČK 1 : 0 (82. Šmíd Šimon) . Diváků 20.