ČESKÁ DIVIZE DOROSTU – starší , mladší 5. kolo 1.-2.9.2007

ČESKÁ DIVIZE  DOROSTU – skupina   A

STŘÍDAJÍCÍ ZAHRADNÍK ROZHODL V HODINĚ DVANÁCTÉ

Také k druhému utkání na hřiště soupeře zajížděli dorostenecké týmy TJ Klatov do Prahy a tentokráte se nevrátily s prázdnou. Starší dorostenci po prohraném prvním poločase v druhé části zápasu přidali a výsledek se jim podařilo otočit v hodině dvanácté, když vítěznou branku vstřelil strádající Zahradním v 89.minutě. Škoda jen, že se nepodařilo mladším dorostencům udržet jednobrankové vedení z 12.minuty které zařídil Křížek, ale i tak je bod za remízu s třetím týmem tabulky  pro který je to první bodová ztráta cenný.

STARŠÍ   DOROST

Slavoj Podolí   - Klatovy   1 : 2 (1 : 0)

Jiří Toman

Hosté si vypracovali první velkou šanci v 10.min.přihrávka Matějky J.našla před bránou Pavlíka,který střílel vedle.Ve 20.min.střílel z hranice vápna Bouberle,jehož střelu vyrazil brankář na roh. Ve 21.minutě první akce domácích skončila gólem,kdy se trefil z hranice vápna Janoušek střelou k tyči 1:0.Ve 41.a 43.minutě měl obrovské šance Matějka J.,jeho zakončení skončilo vedle.Ve druhém poločase to byl opět Matějka J.,který spálil další obrovskou šanci,stejně se vedlo Meszárosovi o 3.min.později,který po centru z levé strany hlavou nechal vyniknout domácího brankáře.Hosté v této fázi zvyšovali tlak. V 71.minutě trefil Meszáros z trestného  kopu břevno,v 82. .minutě si na jeho rohový kop naskočil Rendl a srovnal na 1:1.V 88.minutě byl v další obrovské šanci Rendl,jeho střelu brankář chytil.Hosté se však zaslouženého vítězství dočkali,kdy střela z hranice vápna střídajícího Zahradníka skončila přesně u tyče 1:2.

Branky za Klatovy :   Janoušek - 82.Rendl,  89. Zahradník

Rozhodčí  Svoboda. Diváků 50. ŽK 1:2.

Sestava Klatov: Lorenc - Lávička, Rendl, Moser, Boubele – Matějka J. (75.Zahradník) Adamka( 60 .Sýkora), Meszáros,  Gyorgy(65.Voráček), Pavlík, Rejthar.

Tabulka po  3. kole

1. SK Strakonice      3    3  0   0   10:  1    9  (  3)

2. Rokycany           3    2  1   0    6:  3    7  (  4)

3. SK Motorlet        3    2  0   1   11:  4    6  (  0)

4. T. Prachatice      3    2  0   1    8:  4    6  (  0)

5. SK Benešov         3    2  0   1    7:  4    6  (  0)

6. Meteor Praha       3    2  0   1    5:  2    6  (  3)

7. Klatovy            3    2  0   1    6:  6    6  (  3)

8. Spartak Příbram    3    1  1   1    5:  8    4  ( -2)

9. SK ZČE Plzeň       3    1  0   2    6: 11    3  (  0)

10. Libuš              3    1  0   2    4:  9    3  (  0)

11. Slavoj Podolí      3    0  2   1    4:  5    2  ( -4)

12. FK Tábor           3    0  1   2    3:  7    1  ( -2)

13. Vejprnice          3    0  1   2    2:  8    1  ( -2)

14. Prazdroj Plzeň     3    0  0   3    4:  9    0  ( -6)

MLADŠÍ   DOROST

Slavoj Podolí   - Klatovy  1 : 1 (0 : 1)

Jiří Skala

V začátku utkání  měli domácí mírnou převahu, přesto šli do vedení hosté. V 11. min. se pěkně uvolnil na levém křídle Kejha a jeho centr hlavičkoval Křížek do branky. Tento gól hosty uklidnil, předváděli velmi kvalitní výkon. Obrana pracovala spolehlivě, do vyložených šancí se domácí nedostávali, všechny jejich pokusy končily u dobře chytajícího Korby.

Na začátku druhého poločasu si hosté připravili dvě vynikající šance, Křížek šel dvakrát sám na brankáře, ale bohužel neproměnil. Domácí v 15. min. vyrovnali po pěkné individuální akci svého kapitána, který obešel 2 hráče a s přehledem skóroval. Od této chvíle domácí ovládli hru a zdálo se, že je jen otázkou času kdy přidají další branku. V této fázi hosty výrazně podržel  brankář Korba: ve 20.  a 35. min. chytil jasné šance. V závěru utkání se hosté soustředili pouze na obranu a výsledek udrželi.

Branky za Klatovy : 12. Křížek

Rozhodčí  Svoboda. Diváků 50. ŽK 1:1.

Sestava Klatov:Korba,Kološ(65 min.Uruba)Kazmirčík,Szabo(41 min.Brož) Šnour, Čipera,Janda, Schwarz, Kejha,Urban(50 min.Skala)Křížek.

Trenér Jiří Skala : „ S výsledkem i hrou jsem mimořádně spokojen, soupeř byl velmi kvalitní, všichni hráči soupeře  byli ročník 91, fyzicky i fotbalově vyspělí.