Krajský přebor, 1.A třída 4. kolo 25.-26.8. 07

SUŠICE PROLOMILA NEÚSPĚŠNOU BILANCI

Po čtyřech předcházejících vzájemných zápasech S Městem Touškov  se podařilo sušickým fotbalistům tuto  neúspěšnou bilanci prolomit a veze z horké půdy soupeře tři cenné body.  Výsledek je zároveň skvělou pozvánkou na příští zápas v Sušici, kam o sušické pouti přijede nováček krajského přeboru Baník Zbůch. První prohra Chanovic  v tomto ročníku se zrodila na hřišti v Horní Bříze. Tento úspěch domácích pro ně znamenal v podzimní části první plný bodový zisk.

M. Touškov – Sušice  1 : 2 ( 0 : 0)

Petr Kodýdek

Po menší pauze opět v čele s nejlepším sušickým fotbalistou posledních let kapitánem Pavlem Hubáčkem  nastoupila  Sušice na touškovském trávníku s cílem bodově uspět. První poločas se hrál v režii hráčů z města pod Svatoborem a Kočí,  Manowetz a Cihlář mohli několikrát skórovat.´Ovšem i na druhé straně zahrozil z trestného kopu nestárnoucí Bárta.

Ve druhé půli výsledkem neustálého tlaku hostí byl faul na Kočího a proměněná penalta Manowetzem v 55. minutě hry .Již 4 minuty poté prokázal Kočí svoji rychlost a po úniku ze strany prostřelil gólmana domácích - 0:2!

Sušičtí od této chvíle trochu polevili a čekali, co předvede soupeř. Důsledkem této pasivní hry bylo snížení na 1:2 v 81.minutě, kdy se po rohu trefil do černého Scheinherr. Více toho ovšem domácí nepředvedli a byli to naopak hráči Sušice, kteří mohli svůj náskok pojistit.

Příští zápas  hraje Sušice doma, kam o sušické pouti přijede nováček krajského přeboru Baník Zbůch. Utkání začíná v neděli 2.9. 07 v 17. hodin.Přijďte všichni!

Branky: 81.Scheinherr – 55. Manowetz (pen.), 59.Kočí

100 diváků  ; ŽK 2: 3

Rozhodčí: Kopejko- Holmr, Jurčík

Nejlepší hráč Sušice: František Hrach

Sestava Sušice : Míček- Kodýdek, Marek, Procházka, Sládek- Hubáček (88. Klíma), Hrach, Manowetz, Junek( 46. Prchlík) – Cihlář ( 69. Kožíšek), Kočí

Horní Bříza – Chanovice  2 : 1 (2 : 1)

Přestože domácí začali náporem byli to hosté kteří se ujali vedení v 9.minutě Černohorským. Domácím se podařilo po  dalších pěti minutách srovnat na 1:1Kohoutem.  Tentýž hráč byl i u rozhodující akce , která zajistila Horní Bříze první podzimní vítězství, když ideálně přihrál Pauknerovi  2:1. Po přestávce se hostům i přes velkou jejich snahu nepodařilo  tento výsledek změnit.

Branky : 14. Kohout, 44.Paukner – 9.Černohorský. Rozhodčí: Kožár. ŽK:4:4. Diváků:210.

Sestava Chanovic : Daněk – Šedivý, Srp, Frýzek(63. Kučera), Varga, Strakoš, Hausleitner, Tafat, Černohorský, Dobrý(82. Krch), Kocour (78.Kotrnoch). Trenér Rambousek

Manětín – Klatovy B  4 : 2 (2 : 1)

Lídr tabulky nenechal nic náhodě  a do dvacáté  minuty si zajistili slibný dvoubrankový náskok, když na 1:0 skóroval z penalty Dobrý a  druhou branku si dali hosté vlastní. Klatovská rezerva nekapitulovala, bojovala a do přestávky  Preslem z penalty snížili na 2:1. V 54.minutě vrátil Spal Manětínu opět dvoubrankové vedení, ale proti byl opět Presl, který  v 64.minutě vrátil kontaktním gólem hosty opět do hry. Jistotu domácím v zisk třech bodů a udržení prvního místa dal v 74.minutě Dobrý, který upravil  opět k pokutového kopu na konečných 4:2.

Branky : 16. a 73.Dobrý(obě PK), 20.vlastní, 54.Spal – 43.(PK) a 64, Presl. Rozhodčí: Kračmer. ŽK 3:4. Diváků: 250.

Sestava Klatovy B : Lorenc – Rendl, Toman, Voráček, Beneš, Vítovec, Brejcha, Presl, Adamka, Žitník a Kraus. Trenér I.Lužný. Nejlepším hráčem hostů byl vyhlášen brankář Lorenc.

Tabulka po  4. kole

1. Manětín            4    4  0   0   24:  8   12  (  6)

2. Tachov             4    3  1   0    8:  1   10  (  4)

3. Holýšov            4    3  0   1    5:  2    9  (  0)

4. Chanovice          4    2  1   1   11:  4    7  (  4)

5. M. Touškov         4    2  1   1    5:  2    7  (  1)

6. Sušice             4    2  1   1    8:  8    7  (  1)

7. Chrást             4    1  3   0   10:  6    6  (  0)

8. Bolevec            4    2  0   2    9:  9    6  (  0)

9. Horní Bříza        4    1  2   1    4:  5    5  ( -1)

10. Přeštice           4    1  1   2    4:  7    4  ( -2)

11. Zbůch              4    1  1   2    4:  8    4  ( -2)

12. Rokycany           4    0  3   1    4:  6    3  ( -3)

13. Stříbro            4    1  0   3    8: 11    3  ( -3)

14. Rapid Plzeň        4    1  0   3    8: 17    3  ( -3)

15. SK ZČE Plzeň       4    0  1   3    2:  9    1  ( -8)

16. Klatovy B          4    0  1   3    3: 14    1  ( -2)

Výsledky 4.kola

Horní Bříza      - Chanovice      2 :  1  (  2 :  1)

Manětín          - Klatovy B      4 :  2  (  2 :  1)

Bolevec          - Rapid Plzeň    4 :  1  (  1 :  0)

M. Touškov       - Sušice         1 :  2  (  0 :  0)

Zbůch            - Stříbro        2 :  1  (  0 :  1)

Chrást           - Přeštice       2 :  2  (  2 :  1)

Holýšov          - Rokycany       2 :  0  (  1 :  0)

SK ZČE Plzeň     - Tachov         0 :  2  (  0 :  1)

Další informace

» Los soutěže

» Tabulky celkem, ...

» Všechny výsledky

SOUBOJ NOVÁČKŮ SKONČIL ZICHOVICKÝM DEBAKLEM

Podruhé zajížděli oba zástupci Pošumaví na hřiště soupeřů. Žichovice čekal souboj nováčků v Chotíkově a dopadl pro ně nevalně. Úspěšnější byly Luby na hřišti v Losiné. Po vítězství v minulém kole ve Staňkově byly stejně úspěšné i na hřišti dalšího nováčka ,když všechny branky za Start dal Miroslav Šůs.

Losiná  - Luby     1:3 (0:1)

Hosté i bez svých standardních hráčů L.Smolíka který se ženil, jeho bratra Pavla(byl mu za svědka) a Javorského si dokázali poradit s nováčkem soutěže. O jejich zasloužené vítězství se velkou měrou zasloužil jejich kanonýr Míra Šůs  čistým hattrickem. Domácí vstřelili čestný úspěch z pokutového kopu kterému předcházela hrubka brankáře Startu  Kalaše.

Branky: Veleman J. - Šůs Miroslav 3;

Diváků 150, ČK 1:0;

Rozhodčí: Petrišče

Chotíkov – Zichovice  6 : 1 (2 : 0)

Podle předcházejících výsledků sliboval duel dvou nováčků  vyrovnané utkání. Domácí byli proti,   a zatímco Chotíkov dále pokračuje v soutěži bez porážky, pro hosty půl tucet branek v jejich síti znamená i první porážku v 1.A třídě.

Branky : Belan T. 3, Šmíd, Vacek, Pechler -  Šimanovský.
Sestava: Němec, Harenčák, Šimáček, Lávička, Malík, Chalupný, Šiška, Turek V., Brož, Chod, Šimanovský (Střídali: Bala, Turek J., Stulík)

1. Koloveč            4    4  0   0   18:  4   12  (  6)

2. Nepomuk            4    4  0   0    9:  3   12  (  6)

3. Chotíkov           4    3  1   0   14:  5   10  (  4)

4. Nýřany             4    3  0   1   11:  6    9  (  3)

5. Zichovice          4    3  0   1    9: 11    9  (  3)

6. VS Plzeň           4    2  1   1    7:  6    7  ( -2)

7. Staňkov            4    2  0   2   11:  7    6  (  3)

8. Žákova             4    2  0   2   10:  7    6  (  0)