IV. TŘÍDA - skupina A, B 1 kolo 18.-19.8.2007

IV. TŘÍDA  - skupina  A

JEŽOVY ZVÍTĚZILY V  PLÁNICI

Plánice po sestupu ze III.třídy je považována za jednoho z favoritů této skupiny IV.třídy. Tyto prognózy ale při vstupu do podzimní části vůbec nepotvrdila , když si nechala odvést tři body třetím týmem minulého ročníku této soutěže.  Na branky bylo bohaté i tradiční derby mezi Dlažovem a Bezděkovem B. Ještě o čtyři branky více padlo v duelu v Křenicích kde viděli diváci deset branek.                        .

Plánice  - Ježovy  0 : 2 (0:0)

O překvapivém  vítězství na půdě soupeře , který sestoupil ze III.třídy rozhodly Ježovy  již v prvním poločase. Ve kterém vsítily obě branky.

Branky:  13.  Baxa Pavel, 28. Hrudička Jindřich

Rozhodčí: Koura Radim; ŽK: 2:2 ;Diváků : 60

Dlažov  - Bezděkov B  4 : 2 (3:2)

Eda Duda

Utkání začalo gólovou přestřelkou. Během 20 minut  padly čtyři branky,  ale do kabin šli domácí ve vedení 3  : 2 po krásné střele Mirka Černého.Druhý poločas se nesl ve znamení velkého počtu osobních soubojů, které vždy okoření derby utkání. Jistotu přinesla druhá branka Josefa Jarky v 56. minutě.

Branky:  3.Charouz Josef 8. a 56. Jarko Josef 2, 39. Černý Miroslav, - 2. a 20. Jelínek Pavel

Rozhodčí: Vondráček Václav; ŽK: 2:0 ;Diváků : 35

Křenice  - Zavlekov  4 : 6 (4:4)

Vyrovnané utkání bohaté na branky ve kterém  domácí drželi se soupeřem střelecky krok pouze v prvním poločase. Po přestávce se již v koncovce prosadil pouze  hostující Jan Maxa a zkušený Makrlík.

Branky: 14.a 18.Baxa Roman , , 16. Rejthar Filip  , 43. Bláha Vladimír -  7.,9. a 29. Fous Jan , 35. Mašek František, 49. Makrlík Miroslav, 50. Maxa Jan;

Rozhodčí: Jarka Josef; ŽK: 2:2  ;Diváků : 20

Vrhaveč B -  Běšiny 4 : 0 (0:0)

První branku za domácí po dorážce při zahraném pokutovém kopu dal Diepold. Na 2:0 zvýšil po rohovém kopu hlavou Franc, pak rozvlnil  síť v brance hostů z trestného kopu Funěk a na 4:0 upravil skóre Zdeněk Hošek.

Branky:  48. Diepold, 72. Franc Karel, 83. Funěk Tomáš, 85.Hošek Zdeněk;

Rozhodčí: Špindlerová Zuzana; ŽK: 3:2 ; Diváků : 40

Měčín B  - Spůle  2 : 0 (0:0)

Hosté  drželi bezbrankový stav až do 54.minuty , kdy poprvé kapitulovali a jistotu třem bodům pro domácí  dodal v 75.minutě Jiří Huc který po dvou vstřelených brankách za A tým v sobotu v Hrádku se mu střelecky dařilo  i v tomto duelu.

Branky: 54. Ježek Patrik, 75. Huc Jiří;

Rozhodčí: Koura Radim; ŽK: 2:3 ; Diváků : 60

Tabulka po 1 . kole

1. Vrhaveč B     1    1   0   0   4 :  0     3 (  0)

2. Zavlekov      1    1   0   0   6 :  4     3 (  3)

3. Dlažov        1    1   0   0   4 :  2     3 (  0)

4. Měčín  B      1    1   0   0   2 :  0     3 (  0)

5. Ježovy        1    1   0   0   2 :  0     3 (  3)

6. Bolešiny      0    0   0   0   0 :  0     0 (  0)

7. Křenice       1    0   0   1   4 :  6     0 ( -3)

8. Bezděkov B    1    0   0   1   2 :  4     0 (  0)

9. Plánice       1    0   0   1   0 :  2     0 ( -3)

10. Spůle         1    0   0   1   0 :  2     0 (  0)

11. Běšiny        1    0   0   1   0 :  4     0 (  0)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

MEDAILISTI  VYŠLI  BODOVĚ  NAPRÁZDNO

Neúspěšně vstoupila do nového ročníku družstva , která v minulém ročníku získala medailová umístění. Stříbrné  Milčice překvapivě si nechaly odvést body rezervou ze Žichovic. Na svém hřišti prohrál i bronzový tým  Hartmanic, který v oslabené sestavě nestačil na hosty z Chanovic. Plný počet bodů doma nezískaly ani Kašperské Hory , které se o ně museli dělit s hostující rezervou z Pačejova.

Kašp. Hory -  Pačejov B  3 : 3 (2:2)

Kašperské Hory byly v tomto duelu lepší,  vytvořily si více brankových příležitostí , ty však nedokázaly proměnit a naopak inkasovaly  laciné branky.

Branky: 15. Voldřich Miroslav 28. Rovňan Richard,, 83. Oudes Martin, - 5.  Hromádka Ondřej(PK), 34. Korda Václav, 52. Strolený Václav;

Rozhodčí: Husník Václav; ŽK: 1:1 ; Diváků: 50

Milčice -  Zichovice B  1 : 4 (0:0)

Milčice chtěly zahájit vstup do nové sezóny výhrou. Zbytečných  chyb kterých se  ve druhém poločase dopustily se ale o tento očekávaný  úspěšný začátek připravily .

Branky: 88.  Šejtka Tomáš – 75. a 89.  Šatra Michal , 49. Brož Karel,  77. Chromý Jiří

Rozhodčí: Staněk Luděk; ŽK: 1:2 ; Diváků: 70.

Hartmanice -  Chanovice B  2 : 4 (1:1)

Zasloužené vítězství  hostů nad týmem domácích ,který k tomuto zápasu nastoupil z důvodu velké marodky hráčů  v silně kombinované sestavě.

Branky : 37. Čech , 63. Matoušek – 12.Bártík, 54. a 74. Brejcha V., 66.vlastní; ŽK 3:2, diváků 50.

Rozhodčí : Simbartl

Rabí  - Soběšice 10:0 (6:0)

Utkání bylo snadnou záležitostí pro Rabí, když hosté nastoupili k utkání pouze s osmi hráči. Domácí si s chutí zastříleli, nejúspěšnější z nich byl autor čtyř branek Václav Hozman.

Branky: Hozman Václav 4, Vichr Miloslav 2, Lupíšek Roman, Frančík Lukáš, Fiala Luboš, Melka Roman; Rozhodčí: Bošek Petr ; Diváků: 30

Nezamyslice B  - Velký Bor 0 : 3 (0:1)

Zasloužená výhra hostů  kterou po vedoucí brance z 16.minuty Havlíčka pojistil dvěma góly  ve druhé půli  František Voráč.

Branky: 58., 72. Voráč František , 16. Havlíček Patrik;

Rozhodčí: Kurc Lubomír; ŽK: 2:3; Diváků: 50