Krajský přebor, 1.A třída - 2.kolo 11.-12.8. 2007

SUŠICE ÚSPĚCH NEZOPAKOVALA

Ve druhém kole krajského přeboru čekaly  týmy y Pošumaví  těžké zápasy . Chanovice po remíze  v Sušici byly úspěšné i na domácím hřišti na kterém porazily třetí tým minulého ročníku . Na svůj jarní úspěch v podobě bezbrankové remízy nedokázali navázat fotbalisté v dresu TJ Sušice, kteří si  tentokráte přivezli z hřiště střelecky velice produktivního Manětína pět branek. Překvapivě lépe dopadla rezerva divizních Klatov , což v podobě úspěch v podobě dělby bodů v Horní Bříze bezesporu je.

Horní Bříza – Klatovy B    1 : 1 ( 1 : 1)

Domácím poslal již v samotném úvodu vizitku Toman, který nastřelil břevno  Mizerovy branky. Pak přišli šance domácích, ale  brankář Herman byl vždy na místě. Pprvní otevřeli skóre hosté, když úspěšným střelcem byl Beneš. Domácí  do přestávky vyrovnali. Po změně stran mnoho fotbalových momentů diváci neviděli a nedočkali se ani žádné branky, takže se body dělily, což  vedlo k větší spokojenosti hostů, kteří  ziskem bodu příjemně překvapili.

Branky: Vrla - Beneš

Rozhodci : Legát Zdeněk

ČK : Toman Zbyněk

Sestava Klatov: Herman-Ježek,Kraus,Kotáb Zd,Jakubec-Žitnik,Toman Zb,Vítovec,Adamka-Voráček,Beneš(91.Hromada)

Chanovice – Rapid Plzeň  4 : 1 (2 : 0)

Oboustranně otevřený fotbal přinesl  pět branek, z toho čtyři v síti třetího týmu minulého ročníku krajského přeboru. Po dvoubrankovém vedení Chanosu se hosté vrátili minutu po přestávce zpět do hry kdy snížili na 2:1. Výsledek byl tak dlouho na vážkách. Rozuzlení přinesla až 82.minuta kdy  Tafat zvýšil na 3:1 a definitivní podobu výsledku dal v 90.minutě čtvrtým střeleckým úspěchem domácích Dobrý.

Branky: 11.Varga(PK, 17.Šedivý, 82. Tafat, 90.Dobrý – 46.Hrdina.

Rozhodčí: Štrincl, ŽK 4:5, diváků 150.

Sestava domácích : Daněk, Šedivý, Srp, Hnídek, Varga,(82.Kotrnoch), Strakoš, Hasuleitner (67.Kučera), Tafat, Černohorský, Dobrý, Kocour(88.Krchú. )

Manětín – Sušice    5 : 1  (3 : 0)

Hosté nezachytili nástup Manětína který v úvodních patnácti minutách získal tříbrankový náskok a to bylo pro další osud zápasu rozhodující.  Hostům se podařilo po přestávce z jednoho z rychlých brejků úspěšně Kočím zakončit. Druhou branku mohl přidat Manowetz. Ale své sólo v úspěch neproměnil a naopak  to byli domácí, kteří v posledních deseti minutách ještě dvakrát  rozvlnili sít Kindelmanovy svatyně.

Sestava Sušice : Kindelman – Kodýdek, Bešta (20.Kožíšek), Hupka(46.Prchlík), T.Marek, Hrach, Cihlář(79.Junek), Sládek, Manowetz, Procházka, Kočí.

Tabulka po  2. kole

1. Manětín      2    2   0   0  11 :  4     6 (  3)

2. Holýšov      2    2   0   0   3 :  0     6 (  0)

3. Chrást       2    1   1   0   6 :  2     4 (  1)

4. Chanovice    2    1   1   0   5 :  2     4 (  1)

5. Tachov       2    1   1   0   4 :  1     4 (  1)

6. M. Touškov   2    1   1   0   2 :  0     4 (  1)

7. Rapid Plzeň  2    1   0   1   5 :  4     3 (  0)

8. Stříbro      2    1   0   1   7 :  7     3 (  0)

9. Bolevec      2    1   0   1   4 :  4     3 (  0)

10. Zbůch        2    1   0   1   3 :  5     3 (  0)

11. Rokycany     2    0   1   1   2 :  3     1 ( -2)

12. Horní Bříza  2    0   1   1   1 :  3     1 ( -2)

13. Sušice       2    0   1   1   2 :  6     1 ( -2)

14. Klatovy B    2    0   1   1   1 :  5     1 (  1)

15. SK ZČE Plzeň 2    0   0   2   1 :  6     0 ( -3)

16. Přeštice     2    0   0   2   0 :  5     0 ( -3)

Další informace

» Los soutěže

» Tabulky celkem, ...

» Všechny výsledky

DO JARNÍ FORMY MAJÍ LUBY HODNĚ DALEKO

Hodně dlužni zůstali  lubští fotbalisté své jarní pověsti v úvodních dvou zápasech nového soutěžního ročníku. Po debaklu v Kolovči kde inkasovali pět branek vyšli gólově naprázdno i v domácím duelu s Nepomukem . Luby  jsou bez bodu a s tímto bodovým kontem uzavírají po dvou kolech  tabulku. Ve svém premiérovém startu v 1.A třídě určitě nezklamal nováček ze Žichovic . Z horké půdy z Blovic přivezl tři body. Radost z tohoto velice cenného skalpu nezkalila ani dvě vyloučení Chalupného a autora vítězné branky Šišky, které rozhodčí kompenzoval stejným poměrem ČK i na straně domácích.

Start Luby – FK Nepomuk   0 : 2 (0 : 1)

V utkání slabé úrovně  domácí zklamali, když nedokázali zlikvidovat jednobrankový náskok Nepomuku  z první části utkání a naopak ještě v nastaveném čase  inkasovali podruhé.

Branky : Racek  2 , ŽK 0:2, rozhodčí  Šlauf, 90 diváků

Sokol Blovice – TJ Žichovice  0 : 1 (0 : 1)

S domácím favoritem a aspirantem na postup jsme vydřeli cenné tři body, když jedinou branku zápasu vstřelil již v 10. minutě Radim Šiška. Škoda jen trochu nervózního závěru, kdy padly 4 červené karty, na každé straně dvě.

Sestava: Němec, Červený, Malík, Švehla, Chalupný, Šiška, Lávička, Turek V., Šimáček, Šimanovský, Chod (střídali: Harenčák, Turek J., Brož)

ČK 2:2 (Davídek, Brejcha - Chalupný 2 ŽK, Šiška)

Branka : Šiška