OKRESNÍ PŘEBOR – předehrávka, 13. kolo 11.8.

O K R E S N Í      P Ř E B O R

PREMIÉRA OKRESNÍ PŘEBORU SE V HORÁCH  VYDAŘILA

Týden před zahájením nového soutěžního ročníku okresních soutěží mužů došlo k premiérovému zápasu okresního přeboru v Horách Matky Boží. Domácí si účast v této soutěži zajistili po jarním postupu ze III.třídy. V předehrávaném utkání posledního podzimního 13.kola oslavili tuto premiéru cennou výhrou nad hostujícím Sokolem Měčín. .

Hory Matky Boží -  Měčín  4 : 3 (3 : 1)

Bernard Radek

Velmi pěkné utkání nováčka v soutěži a favorita z Měčína v sobotní předehrávce 13 kola. Ovšem na trávníku to nebylo znát a domácí překvapili svého soupeře, jelikož ve 25. minutě vedli po třech pěkných hlavičkách po standardních situacích 3 : 0. První branku vsítil P.Halas po nádherném centru od J. Brabce z poloviny hřiště 1 : 0. Za chvilku se prosadil tentýž hráč opět nádhernou hlavičkou po rohovém kopu M.Chmelíka. P. Halas mohl zkompletovat hattrick, ale krásná střela z voleje jen těsně minula soupeřovu branku. Třetí branku přidal po dalším rohu od Chmelíka stoper J. Brabec. Do této chvíle domácí nepustili hosty do žádné větší příležitosti, ale poslední dvacetiminutovku polevili a hosté korigovali taktéž hlavou po rohovém kopu - 3 : 1. Po přestávce hosté brzy snížili na rozdíl jedné branky po trestném kopu, když odražený míč od zdi nekompromisně umístnil do branky hostující hráč - 3 : 2. Domácí se tudíž museli tlačit zase do předu a uklidňující branku vsítil Jaroslav Karásek - 4: 2 po další asistenci Chmelíka. Po té měl pátou branku po krásném uvolnění na noze D. Kopp, ale o fous minul již prázdnou branku překonaného gólmana hostů. Domácí si sice nešťastnou vlastní brankou zkomplikovali závěr utkání, kterou obdrželi 2 minuty před koncem. Ovšem premiéru v OP si nakonec nepokazili a zcela zaslouženě zůstaly všechny tři body na domácí půdě.

Velmi korektně řídil náhradní rozhodčí Brůha.

Branky : 8.,20. Halas, 25. Brabec, 70. Karásek Jar. – 35. Krotký, 55. Němec,  88.vlastní

Rozhodčí : Brůha Radek, ŽK 4:0, diváků 120.