Přípravné utkání mladšího dorostu Sušice - Klatovy

Sušice - Klatovy 2:2(1:1)

Jiří Skala

Utkání bylo v prvním poločase vyrovnané. Domácí se dostali do vedení ve 25. min. po rychlém protiútoku z levé strany, hosté vyrovnali brankou Jandy ze 38. min. Ve druhém poločase hosté praktikovali celoplošnou nátlakovou hru, získali velkou převahu a vytvořili si během 15 minut několik výborných brankových příležitostí, žádnou však neproměnili. Trest přišel ve 20. min. Z ojedinělé akce domácí po trestném kopu vstřelili branku na 2:1 když obrana neobsadila stopera soupeře, který pohodlně skóroval. Po tomto šoku se hosté dostali do útlumu a hra byla bez šancí. Teprve v závěru utkání hosté opět přidali, přišly další 3 gólové šance. Vyrovnat se povedlo až v poslední minutě. Kejha rychle rozehrál z levé strany roh na Jandu, který se na rohu vápna dobře uvolnil a pěknou střelou skóroval  do protější šibenice. Za výkon ve 2. poločase si hosté zasloužili výrazně zvítězit, fotbal se ale nehraje na převahu a šance ale na góly. Utkání výborně řídil zkušený rozhodčí Veverka

Sestava Klatovy:Kovařík -  Jandečka, Šnour,  Kazmirčík, Kološ,Křížek, Brož, Janda, Kejha -  Čipera,  Urban. Střídali: Korba,Vlček, Szabó, Schwarz a Uruba.

Branky za KT : 38. a 80. Janda

Rozhodčí : Veverka