Přípravné utkání mladšího dorostu 1.8. 2007 : Viktoria Plzeň st. Žáci - Klatovy

Viktoria Plzeň st. Žáci  - Klatovy ml.dorost   2:2 /1:1/

Jiří Skala

Utkání na umělé trávě začali lépe ligoví žáci Plzně, kteří v prvních 10 minutách zcela ovládli hru. Dobře kombinovali a vytvořili si trvalý tlak, který vyvrcholil gólem v 13. minutě. Na centr zprava si naběhl nejmenší hráč domácích Sýkora, jehož hlavičku brankář pouze vyrazil a domácí dorazili do prázdné branky. Po tomto gólu  hosté hru vyrovnali, zbavili se zbytečného respektu, přizpůsobili se nezvyklému povrchu a připravili si několik dobrých příležitostí. Ve 27. min. uvolnil Skala Čiperu, na jeho krásný centr do vápna si perfektně naskočil Urban a tvrdou hlavou k tyči vyrovnal na 1:1. Druhý poločas byl již  plně v režii hostů, kteří se prosazovali silou a rychlostí. Útok dobře podporoval Šnour, několik nadějných akcí si hosté vytvořili zejména po ose Křížek, Čipera. V 48. min. se hosté ujali vedení, když se po rohu odrazil míč ke Šnourovi, který tvrdou střelou prostřelil obranu hostů a míč po teči skončil v síti. Hosté dále pokračovali v dobrém výkonu, další  gól však nepřidali. Naopak v 60. min. po hrubé chybě v obraně hosté vyrovnali na konečných 2:2. Ani ve čtvrtém přípravné utkání se hosté vítězství nedočkali, i když tentokrát bod soupeři darovali zcela zbytečnými chybami.

Sestava: Kovařík/ 36.Korba/,  Křížek  Kološ /25.Brož/ Kazmirčík, Braun,Čipera, Janda,  Šnour, Skala,  Schwarz/36. Uruba/, Urban/55.Vlček/

Branky za Klatovy  : 27. Urban, 48. Šnour