TJ Sušice-FC PROTOM Přešťovice 3:3 (1:1)

V prvním přípravném zápase na nový ročník 2007/08 hostila Sušice na svém hřišti účastníka krajského přeboru jihočeského kraje FC Protom Přešťovice.  Na vedoucí branku hostů z 29.minuty odpověděl o šest minut později vyrovnáním domácí Cihlář. Domácím vyšel vstup do druhé půle. V 50.minutě z penalty poslal svůj tým do vedení Hubáček a na 3:1 v 61.minutě zvýšil Kočí. Domácí se již do černého netrefili a naopak přišli ke slovu hosté,  kteří brankami v 66. a 80.minutě vyrovnali na konečných 3:3.

O víkendu čeká fotbalisty TJ Sušice náročný program. V sobotu 21.7.  se v Lubech zúčastní tradičního turnaje Memoriálu J.Haase  a Karla Křížka . V neděli hrají od 17:00 hodin  na domácím hřišti účastníka 1.A třídy z jihočeského kraje TJ