Okresní přebor, okresní soutěž žáků: 16.-17.6.

.

OKRESNÍ  PŘEBOR ŽÁKŮ

NOVOPEČENÝ PŘEBORNÍK HRÁL O DESETI

Ve Svéradicích se hrálo závěrečné utkání OP žáků dvou nejlepších týmů přeboru. Průběh hry ovlivnilo vyloučení hráče hostů Oudese za zmaření gólové šance hostů za cenu faulu a čerství přeborník okresu musel zbytek zápasu hrát v počet oslabení.

SK Bolešiny - Nalžovské Hory  5 : 2 ( 1 : 1)

Branky: 2.,41-Farný Radek, 43.Vraný Domink, 60. Matějka Pavel,68.Rajšl Ladislav -  5.,65 Melka Patrik ; Rozhodčí : Husník, diváků: 30

Svéradice  - Kašperské  Hory   1 : 0 (1 : 0)

Chaloupka Miroslav

Domácí hráči šli od začátku za svým cílem odčinit soupeři porážku z Kašperských Hor.Měli neustálou převahu a šance jim likvidoval výborný brankář hostů.Ztroskotali na něm jak Petr Prokopec tak Láďa Kliment i Daniel Vonášek,dvě minuty před přestávkou se to povedlo našemu nejlepšímu střelci Martinu Chaloupkovi,který hostujícího brankáře chytře přehodil.Stínem utkání bylo nezaviněné zranění hostujícího hráče,který si při pádu přisedl ruku.Tímto mu všichni přejeme brzké uzdravení a ať se brzy vrátí na fotbalové trávníky.

Branka : Chaloupka,

Rozhodčí : Lecjaks Ladislav, ŽK 0:1, ČK 0:1(Oudes), diváků 40.

Sestava domácích:Krejčí Jan-Smitka Josef,Kába Roman,Skuhravý Ondřej,Vonášek Dominik-Krejčí Jaroslav,Prokopec Petr,Chaloupka Martin,Nováček František(60.min.Makovec Jaroslav)-Vonášek Daniel(C),Kliment Ladislav(60.min.Brokeš Pavel).

Kolinec  - Švihov 10 : 0 (7:0)

Branky: Schejbal Jakub 3, Vacherlon Pavel 2, Brůha Ondřej 2, Kul Josef 2, Vondřička Jiří; Rozhodčí: Laik , diváků 40

V DERBY SI HARTMANICE  ZAJISTILY PRVNÍ MÍSTO

V obou skupinách nástavbové části žáků určené pro družstva která se neprobojovala do finálové skupiny o přeborníka okresu  mají před posledním kolem své vítěze. Zatím co ve skupině A Velhartice svým dvouciferným vítězstvím potvrdily již svou  jistou první příčku  o celkovém vítězi skupiny B se rozhodovalo v Hartmanicích V místním derby domácí dokázali porazit hosty z D.Vsi a  může se radovat z úspěšného zakončení tohoto soutěžního ročníku.

S k u p i n a   A

Strážov  -  Měčín 2 : 4 (2:1)

Branky: Presl Aleš 2 - Šlajch David 2, Šlajch O., Kubík Martin,

Rozhodčí Dykalov, ŽK  1:2, diváků 30.

Velhartice  - Janovice 15 : 0 (6:0)

Branky: Matějka František 4, Mejstřík Adam 3, Valdman Tomáš 3, Trs, Koníř Miroslav, Vaněk Stanislav, Kupka Tomáš, Suk Jan; Rozhodčí: Klíma Jakub, diváků 40.

Branky : 21.29.Šuba Vladimír,32.36.Šimice Radek - 56.Šipla David

Rozhodčí : Bala Petr, ŽK 1:0, diváků 20.

Hartmanice  - Dlouhá Ves 4 : 0 (3:0)

Branky: Šablatuta Jaroslav 2, Koryťák Ondřej, Zetocha František; Rozhodčí : Kurc, ŽK 0:1, diváků 60.

1. Hartmanice       7    6  0   1   42:  6   18

2. Zichovice        7    4  1   2   37:  8   13

3. Dlouhá Ves       8    4  1   3   28: 18   13

4. Malý Bor         7    3  0   4   17: 19    9

5. Nezamyslice      7    0  0   7    1: 74    0