OP, OS žáků: 2.-3.6.

OKRESNÍ  PŘEBOR ŽÁKŮ

ŠŤASTNÉ VÍTĚZSTVÍ LÍDRA TABULKY

Vedoucí celek finálové části okresního přeboru z Kašperských Hor uhájil svůj čtyřbodový  náskok zásluhou svého šťastného vítězství ve Švihově. Teoreticky mohou  ohrozit její prvenství pouze   žáci FK Svéradice a to jen za předpokladu, že by K. Hory vyšly bodově naprázdno v předposledním kole doma s Kolincem a Svéradice by musely zvítězit v Bolešinech a doma v posledním kole pokořit i první tým tabulky.

Kolinec – Bolešiny  1 : 1 (1 : 1)

Milan Milfort

Vyrovnané utkání skončilo remízou. Černou tečkou je fakt, že se k utkání nedostavil delegovaný rozhodčí Beneš. Oba celky svou slušnou hrou přispěly k jednoduššímu rozhodování rozhodčímu laikovi.

Branky : 26. Milan Milfort - 18. Fait Ondřej

Rozhodci : Laik ; Diváků: 60;ČK 0:1 64. Rajšl Ladislav

Švihov   - Kašp. Hory 0:1 (0:0)

Švihovští přehráli vedoucí celek soutěže,který zvítězil díky využití jednoho zaváhání obrany domácích.

Branky: Kašák Tomáš; Rozhodčí: Dykalov Jurij; ŽK: 0:1 , diváků 30.

Nalž. Hory  - Svéradice 2:3 (2:3)

Chaloupka Miroslav

Hosté zahráli dobrý zápas,kdy vedli po 20.minutách 2:0 a zdálo se,že mají vše pod kontrolou,ale hostující brankář pustil ve 26.minutě laciný gól a druhý gól dali domácí do šatny.O přestávce hosté vystřídali gólmana,kdy ho nahradil v brance jmenovec Jarda Krejčí.Druhý poločas měli hosté mírnou převahu,ale brankově ji nevyjádřili,naopak hosté mohli minutu před koncem srovnat skóre,ale hostující brankář byl proti.

Branky: Melka Patrik, Nauš Václav - Vonášek Daniel 2, Chaloupka Martin; Rozhodčí: Mácal Roman; ŽK: 0:1, diváků 30.

Sestava Svéradic:Krejčí Jan-Smitka Josef,Skuhravý Ondřej,Kába Roman,Vonášek Dominik-Krejčí Jaroslav,Prokopec Petr,Nováček František-Vonášek Daniel,Kliment Ladislav,Chaloupka Martin.

VELHARTICE JIŽ NEMOHOU BÝT PŘEDSTIŽENY

Dvě kola před koncem nástavbové části žákovské soutěže která se hraje ve dvou skupinách se vítězem skupiny A staly Velhartice. Ve skupině B mají šanci tento úspěch získat žáci Sokola Hartmanice  které mají o jeden zápas k dobru . Pokud v předposledním kole  ve kterém mají výhodu domácího prostředí  neprohrají s Tatranem Dlouhá Ves  a v posledním utkání rovněž na svém hřišti dotáhnou do vítězného konce utkání s TJ Žichovice.

S k u p i n a   A

Měčín  - Plánice 3:2 (1:1)

Branky: Šlajch David, Kubík Martin, vlastní - Opatrný Matěj, Maršík Zdeněk; Rozhodčí: Simbartl Václav; ŽK: 2:2 , diváků 40.

Velhartice -  Strážov 11:0 (4:0)

Branky: Koníř Miroslav 3, Matějka František 3, Suk 2, Kupka Tomáš 2, Durdík Michal , diváků:30

Jednoznačná převaha domácích.

Branky: 3.,52. a 65. Trčan Pavel, 15.,46. a 60. Švec Petr, 6. a 52. Polata Václav ;

Rozhodčí : Kurc; Diváků: 30

Hartmanice - Malý Bor 3:1 (2:0)

Branky: Pícha, Šablatuta Jaroslav, Fiala Tomáš - Kylián Jakub; Rozhodčí: Brůha Radek; ŽK: 0:1, diváků.30.

1. Dlouhá Ves     6    4  1   1   28:  5   13

2. Hartmanice     5    4  0   1   26:  6   12

3. Malý Bor       6    3  0   3   16: 15    9

4. Zichovice      5    2  1   2   24:  7    7

5. Nezamyslice    6    0  0   6    1: 62    0