OP mladší přípravka 2.-3.6.

OKRESNÍ  PŘEBOR MLADŠÍ  PŘÍPRAVKA

V POŠUMAVÍ  JSOU  NEJLEPŠÍ

Vítězstvím v Mochtíně v posledním kole přeboru Pošumaví nejmladší věkové kategorie si pojistili titul přeborníka okresu hráčský potěr TJ Klatovy. K vítězství blahopřejeme ! Druhé místo obsadilo podle předpokladů první družstvo Okuly Nýrsko které v posledním kole zatížilo konto své rezervy dvaceti góly a oproti minulému ročníku si polepšilo v konečném pořadí o jedno místo. .  Pohoršila si Sušice která po vítězství v předcházejícím  ročníku získala bronzové medaile. Ty si vybojovala v  dramatickém zápase  se Startem Luby  ve kterém dokázala využít výhodu domácího prostředí a na Luby zůstala nepopulární bramborová medaile.

Střelcem posledního kola se stal  s devíti góly horažďovický Motl, kterými přispěl více než z poloviny k vysokému  vítězství svého týmu nad SK Bolešiny.

Mochtín – Klatovy 1 : 4 (1:2)

V  první půli byl zápas vyrovnaný,čemuž nasvědčoval i výsledek 1:2, Ve druhém poločase hosté přidali a dvěmi slepenými góly rozhodli utkání

Branky: 10. Truchlý Tomáš - 8.Zedek, 23. Pavlík Kryštof  , 35. Šot Ondřej, 39. Milfort.

Rozhodčí : Šot Karel,  diváků: 50; ŽK 0:1

Sestava Klatov: Kosnar,Zedek,Milfort,Pavlík,Fiala,Šot, Marek,Roubal, Baštář, Mužík, Černý, Majer, Marion.

FK Horažďovice – SK Bolešiny  17 : 0 (9 : 0)

Branky: Motl Jiří 9, Sládek Ladislav 2, Vaněček David, Pena Adam, Špička Vojtěch, Boček Jan, Pikeš Tomáš,Martínek Tomáš

Rozhodčí : Mácal; Diváků: 30

Nýrsko"A"  - Nýrsko"B" 20:0 (9:0)

Branky: Vacovský Filip 4, Böhm Sebasrian 3, Kubečka Josef 3, Čanecký Jan 3, Svoboda Václav 3, Vávra Dominik 2, Kaas Václav, Skála Petr; Rozhodčí: Koura Radim , diváků: 30.

Sušice  - Luby 4:2 (0:0)

Vyrovnaný dramatický zápas ( průběh branek 0 : 1, 1 : 1, 1: 2, 4 : 2 ) s lepší koncovkou pro domácí.

Branky: 42.,Pojar Jakub , 43. až  47 Nový Jakub  - 43. Knödlová Lucie, 40. Šleis Karel; Rozhodčí: Bošek Petr