OP žáků: vložené 9.kolo 23.5.

OP žáků:   23.5.

OKRESNÍ  PŘEBOR ŽÁKŮ

KAŠPERSKÉ HORY ZVÝŠILY NÁSKOK

Tři kola před koncem nástavby okresního přeboru žáků zvýšili svůj náskok  Kašperské hory které v domácím zápase až po boji vyhráli nad N.Hory. Další bod ztratily Svéradice v Kolinci kde jim byl velkou překážkou domácí brankář Ondřej Štěpán. Své poslední slovo ještě neřekly ani Bolešiny. Závěr sice může ještě zamíchat pořadím na prvních  třech místech. Jen je  otázkou zda již  nebude o vítězi rozhodnuto ještě dříve než se bude hrát poslední kolo a v něm budou hostit Svéradice lídra tabulky z Kašperských Hor.

Kolinec  - Svéradice  1 : 1 (1:1)

M.Chaloupka,M.Milfort

Hostě vstoupili do utkání velkým náporem, což korunovali vedoucí brankou kterou dal Láďa Kliment po pěkné akci Petra Prokopce a Dana Vonáška . V tuto dobu domácí podržel výborným výkonem brankář Ondřej Štěpán , který měl velkou zásluhu na tom, že se hosté již střelecky neprosadili. V závěru poločasu se domácí vzpamatovali a převzali otěže utkání do svých rukou a ve 33. minutě krásnou střelou vyrovnal kapitán Josef Kul. Ve druhém poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou,kdy domácí  i hosté nastřelili dvakrát  břevno a hosté ještě jednou orazítkovali tyč domácí svatyně, ale gól již nepadl. Domácí měli více ze hry,hosté však několikrát zahrozili z brejkových akcí.

Branky: 32.Kůl Josef - 15.min.Kliment Ladislav

Rozhodčí : Špitalský Milan; Diváků : 40; ŽK 0:1

Kašperské Hory – Nalžovské Hory  3 : 2 (1 : 0)

Branky : 28. Rejšek David, 55.Šuba Vladimír, 67.Chlada Martin – 40.Melka Patrik, 59. Kodýdek Miroslav.

Rozhodčí: Brůha, diváků: 50.

SK Bolešiny  -  Švihov 7 : 0 (1 : 0)

Jiří Šmolc

Hosté bez svého nejlepšího hráče Niebauera nedokázali držet s domácími hráči krok a výsledek 7:0,byl ještě milosrdný.

Branky : Farný 17,Fait 37,38 ,Jandík 39 ,Pitel 45,47 ,Matějka  63

Rozhodčí : Simbartl, diváků: 30, ŽK 1:1