ŽÁCI : OP žáků - OS žáků skupina A, B : 19.-20.5.

.

.

OKRESNÍ  PŘEBOR ŽÁKŮ

KAŠPERSKÉ HORY ZA DALŠÍ PŘEKÁŽKOU

V 6.kole nástavbové části okresního přeboru žáků se vypořádali vedoucí Kašperské Hoiry s další překážkou, když v domácím prostředí přehrály Bolešiny a drží si stále první místo v tabulce. S dvoubodovou ztrátou zpět jsou Svéradice a v této dvojici zle s největší pravděpodobností hledat budoucího celkového vítěze.

Kolinec  - Nalž. Hory 0:1 (0:1)

Branky: Peleška Zdeněk; ŽK: 1:0 ;

Rozhodčí: Javorský Josef, diváků 30

Kašp. Hory  - Bolešiny 4:0 (1:0)

Branky: Šuba Vladimír, Kašák Tomáš, Chlada Martin, Voldřichová Petra;

Rozhodčí: Vondráček Václav ŽK: 0:1, diváků 20.

Svéradice  - Švihov   5 : 0 (1 : 0)

Míra Chaloupka

Utkání ve kterém chtěli domácí vyhrát,což se jim nakonec podařilo hrálo velkou roli nepřející velké horko.Domácí si od začátku vytvořili územní převahu,ale na hrající velmi šikovné hosty nemohli najít svoji zbraň.Až velmi dobře hrající domácí hráč Petr Prokopec protrhl smůlu,která domácí provázela v minulém utkání a skóroval brankou,která,dá se říci,že rozhodla.Potom ještě domácí přidali čtyři velmi hezké branky,které se musely líbit i divákům,kteří na tento zápas přišli.

Sestava domácích: Krejčí Jan-Smitka Josef,Kába Roman(68.min.-Prokopius Filip), Skuhravý Ondřej, Vonášek Dominik-Krejčí Jaroslav(65.min.Brokeš Pavel),Prokopec Petr, Chaloupka Martin(65.min.-Valach Tomáš),Nováček František(40.min.-Tichý David))-Vonášek Daniel(62.min-Jedlička Marek),Kliment Ladislav.

Branky : 48. a 50. Kliment L.,  14. Prokopec Petr, 41.Vonášek Daniel, 55.Chaloupka Martin

NA ÚKOR FAVORITA ZÍSKALY PRVNÍ BODY

Překvapivým vítězstvím na hřišti favorizované Plánice získali první body do nástavbové části okresní soutěže žáci Dukly Janovice. Největší favorit na vítězství ARBO Velhartice si po vítězství doma poradil s Měčínem i v odvetě na půdě soupeře . Těsné vítězství z domácího utkání, i když se štěstím zopakovaly i Neznašovy ve Strážově .

Ve skupině B se prosadila Dlouhá Ves na domácím hřišti v duelu s Malým Borem a  tímto tříbodovým ziskem se stala novým lídrem tabulky.

S k u p i n a   A

Strážov – Neznašovy  0 : 1 (0:0)

Do utkání domácí nastoupili v oslabené sestavě. Ve vyrovnaném zápase s minimem šancí se navíc v závěru prvního poločasu zranil domácí záložník Stanislav Toman. Na vedoucí branku hostů mohli domácí odpovědět v 55.minutě vyrovnáním z pokutového kopu, který však neproměnili.

Branky:45.Krulec Václav

Rozhodčí Koura; diváků:40, ŽK 0:2.

Měčín - Velhartice 1:3 (0:3)

O výsledku rozhodli hosté již v prvním poločase.

Branky: Šlajch David - Valdman Tomáš, Matějka František, vlastní;

Rozhodčí: Šafránek Jan Luděk; Diváků: 30

Plánice -  Janovice 0:2 (0:1)

Po jasné výhře v 1:4 Janovicích  je tato prohra pro domácí zklamáním a pro průběh soutěže je to zároveň velké překvapení.

Dlouhá Ves - So Malý Bor  4 : 0 (0 : 0)

Slušný zápas bez napomínání s mírnou převahou domácích,což bylo brankově vyjádřeno až ve 2.poločase.

Branky : Švec Petr 2,0.Trčan Pavel (PK), Dáňa Jakub

Rozhodčí : Krůs Josef, diváků 20.

Nezamyslice - Žichovice 0:13 (0:7)

Branky: Šimice Radek 4, Šuba Vladimír 3, Sekyra Jan 2, Toman V., Šungr V., Čapek Josef, Míčka Ladislav

Rozhodčí: Staněk , diváků 30

1. Dlouhá Ves      5    3  1   1   20:  5   10

2. Hartmanice      4    3  0   1   23:  5    9

3. Malý Bor        5    3  0   2   15: 12    9

4. Zichovice       5    2  1   2   24:  7    7

5. Nezamyslice     5    0  0   5    1: 54    0