DOROST : Divize, : 5.-6.5.
.
.
DIVIZE – DOROST skupina A
STARŠÍ DOROST
Klatovy - SK ZČE Plzeň 2 : 2 (1 : 1)
Branky: Matějka D,Presl - Chocholatý,Vlček
Rozhodčí : Kubec Václav; Diváků: 50 ; ŽK 2:5
Tabulka STARŠÍ DOROST po 20 .kole
1. Bohemians "B" 20 14 5 1 49: 18 47 ( 17)
2. Motorlet "B" 20 10 4 6 53: 26 34 ( 4)
3. SK Benešov 20 10 4 6 39: 40 34 ( 4)
4. Prazdroj 20 9 3 8 33: 27 30 ( 0)
5. SK Strakonice 20 9 3 8 26: 31 30 ( 0)
6. Vejprnice 20 8 5 7 28: 24 29 ( -1)
7. Klatovy 20 8 4 8 40: 32 28 ( -2)
8. Libuš 20 8 4 8 28: 31 28 ( -2)
9. Dukla Praha 20 8 4 8 30: 35 28 ( -2)
10. Milevsko 20 8 3 9 27: 37 27 ( -3)
11. FK Tábor 20 6 4 10 20: 31 22 ( -8)
12. Xaverov 20 6 1 13 33: 46 19 (-11)
13. Sez. Ústí 20 5 4 11 31: 45 19 (-11)
14. SK ZČE Plzeň 20 4 6 10 24: 38 18 (-12)
Výsledky 20.kola
Klatovy - SK ZČE Plzeň 2 : 2
Motorlet "B" - SK Benešov 1 : 2
Vejprnice - SK Strakonice 3 : 1
FK Tábor - Prazdroj 1 : 0
Sez. Ústí - Dukla Praha 2 : 4
Bohemians "B" - Xaverov 4 : 1
Libuš - Milevsko 3 : 0
MLADŠÍ DOROST
Klatovy - SK ZČE Plzeň 3 : 2 (0:0)
Utkání plné zvratů a neproměněných šancí domácích.Přesto bojovnost ve druhém poločase za stavu 2:2,ve 3 min.nastavení dal Veselka hlavou vítězný gol po přihrávce Lavičky.
Branky : Rejthar,Sýkora,Veselka - Novák,Harmady
Rozhodčí : Kubec Václav; Diváků : 50 ; ŽK 0:1
Sestava Klatov:Riška,Kološ(55 .Čeleda),Lavička,Janda(36 .Oliva),Zahradník(65 .Veselka), Sýkora,Zazvonil,Rejthar,Matějka,Výtisk,Křížek
Tabulka MLADŠÍ DOROST po 20 .kole
1. Motorlet "B" 20 15 4 1 86: 17 49 ( 19)
2. Bohemians "B" 20 15 4 1 81: 14 49 ( 19)
3. SK Benešov 20 12 2 6 42: 35 38 ( 8)
4. Klatovy 20 10 3 7 47: 29 33 ( 3)
5. SK Strakonice 20 10 2 8 31: 27 32 ( 2)
6. SK ZČE Plzeň 20 10 2 8 33: 32 32 ( 2)
7. Xaverov 20 8 3 9 32: 51 27 ( -3)
8. Prazdroj 20 6 7 7 43: 39 25 ( -5)
9. Dukla Praha 20 7 4 9 25: 23 25 ( -5)
10. FK Tábor 20 5 6 9 31: 44 21 ( -9)
11. Libuš 20 5 4 11 28: 40 19 (-11)
12. Vejprnice 20 5 4 11 20: 35 19 (-11)
13. Sez. Ústí 20 4 2 14 15: 77 14 (-16)
14. Milevsko 20 3 3 14 13: 64 12 (-18)
Výsledky 20.kola
Klatovy - SK ZČE Plzeň 3 : 2
Motorlet "B" - SK Benešov 8 : 0
Vejprnice - SK Strakonice 1 : 2
FK Tábor - Prazdroj 2 : 2
Sez. Ústí - Dukla Praha 0 : 2
Bohemians "B" - Xaverov 7 : 1
Libuš - Milevsko 1 : 1