.

.

OKRESNÍ  PŘEBOR DOROSTU

MĚČÍN UDĚLAL DŮLEŽITÝ KROK K POSTUPU

V duelu dvou největších favoritů nástavbové části OP dorostu se v Měčíně střetly dva dosud neporažené kolektivy. Zápas  skončil úspěchem domácích kteří tímto úspěchem udělali první důležitý krok na cestě na jejíž konci by mohla být odměna v podobě celkového vítězství a postupu do krajské soutěže. Rušno bylo v utkání v Janovicích ve kterém hosté z Rabí dohrávali bez dvou vyloučených hráčů.

Nýrsko  - Plánice 4:2 (3:1)

Branky: Grolmus Vojtěch, Pavlík Jaroslav, Holobradý Pavel, Möstl Lukáš - Průcha Vlastimil, Těžký Michal;

Rozhodčí: Vondra Jiří  ; Diváků: 30

Hradešice  - Měcholupy 3:1 (0:1)

Branky: Zahálka 2, Ninger Michal - Kaňák Jan

Rozhodčí: Bošek Petr  ; Diváků: 30

Janovice  - Rabí 5:2 (1:0)

Branky: Kalista, Kolář Milan, Novák Václav, Petruška Patrik, Jůzek David - Šimáček Martin, Hozman Jaroslav; ČK: 0:2 Šimáček Martin, Šimáček Jan

Rozhodčí: Jarko Josef ; Diváků: 30

Měčín – Hrádek  3 : 0(0:0)

Souboj o postup do Krajské soutěže proti sobě postavil dva týmy které ještě v nástavbě neprohrály . První poločas byl vyrovnaný,jen velkou šanci Hostujícího Kodýdka v 19. minutě zlikvidoval domácí vynikající Šlajch. Ale ve 47.minutě šli do vedení domácí po dorážce Vladaře.Tento gól byl zlomem tohoto zápasu.Hosté bojovali. Nejvíce vidět byli Schmirler a v nástavbě střelecky trápící se Matějka.Útočné snažení hostů vedlo k nezajištěné obraně a dalším dvou gólům do jejich sítě.

NEZAMYSLICE JSOU PŘÍJEMNÝM SOUPEŘEM

Jako příjemný soupeř pro další účastníky okresní dorostenecké soutěže  se jeví celek z Nezamyslic se kterým si jeho soupeři ve vzájemných zápasech vylepšují skóre. V tomto kole této šance dokázali využít hráči Sokola Malý Bor.

SK Bolešiny-Běšiny  5 : 0 (4 : 0)

Branky : Průcha Karel 3.a 72. Koželuh Jan 18.a 25.Frána Tomáš 22.

Rozhodčí : Klíma ; Diváků: 20

Malý Bor    -  Nezamyslice  11 : 0 (3 : 0)

Utkání hrané na promoklém terénu, bylo od první minuty pod jasnou taktovkou domácího mužstva,zvláště když hostů přijelo k utkání jen deset

Branky : Pilek Ondřej 5,Melka Václav 1 , Bláha Tomáš 2, Šipla  2

Rozhodčí : Mácal Roman ; Diváků: 30; ŽK 1:1

1. Bolešiny           3    2  1   0   11:  3    7  (  1)

2. Pačejov B          2    2  0   0   11:  1    6  (  3)

3. Malý Bor           2    1  1   0   14:  3    4  (  1)

4. Běšiny             2    0  0   2    0:  7    0  (  0)

5. Nezamyslice        3    0  0   3    1: 23    0  ( -6)