DOROST ( OP dorostu - OS dorostu ) 21.-22.4.

OKRESNÍ  PŘEBOR DOROSTU

UVODNÍ KOLO NARÝSOVALO FAVORITY

Úvodní kolo nástavbové části okresního přeboru dorostu do které se probojovaly první čtyři týmy ze dvou skupin základní části  naznačilo okruh kandidátů kteří mezi sebou rozhodnou o vítězi a postupujícím do krajské soutěže. Favority je třeba hledat ve vítězi sk.A Sokolu Měčín a prvními dvěma týmy sk.B Sokolem Plánice a Svatoborem Hrádek. Z tohoto okruhu nelze ještě definitivně vyloučit dorostence Okuly Nýrsko kteří mohou v dalších sedmi zápasech přesvědčit o svých kvalitách. Více se očekávalo od Sokola Měcholupy, ale ten nastoupil v úvodním utkání proti Hrádku pouze s deseti hráči a tím úlohu Svatoboru značně ulehčil. Plánice v Janovicích nenechala nikoho na pochybách  že bude mířit hodně vysoko, když o svém vítězství rozhodla už v prvních patnácti minutách.

SKP OKULA Nýrsko – Rábí  4 : 1 (2 : 0)

Branky: 12.Möstl,30.Grolmus,81.Holobradý,84.Kovács Ivan - 83.Šimáček Martin

Rozhodčí : Vondra Jiří ml.; Diváků: 40 ; ŽK 3:2.

8. Hradešice          1    0  0   1    0:  5    2  (  0)    2

V pravém sloupci jsou body které družstva získala ve  vzájemných utkání odehraných v základních skupinách.

OKRESNÍ  SOUTĚŽ  DOROSTU

MALÝ BOR ZACHRÁNIL BOD

Prvním kole zahájili svojí nástavbovou soutěž družstva , která se neprobojovala ze základních skupin OP dorostu do finálové části o 1.-8.místo.

O tom, že se i téměř ztracené utkání dá zachránit  si dokázali sami sobě dorostenci z Malého Boru. V Bolešinech prohrávali po poločase o dvě branky, brankou tři minuty před koncem nakonec zachránili pro ně z tohoto pohledu cenný bod. Ne ˇpříliš slavný byl vstup dorostenců Nezamyslic kteří nastoupili doma proti rezervě Pačejova pouze s osmi hráči a uspět souboj s početní přesilou bylo nad jejich síly.

SK Bolešiny  -  Malý Bor  3 : 3 (3 : 1)

Domácí již vedli o dvě branky, ale hostům se podařilo snížit Pilkem na 2:3 a  zachránit bod tři minuty před koncem , kdy se podruhé v tomto zápase podařilo skórovat Bláhovi.

Branky : Průcha Karel  2, , Krátký Martin  -  Bláha Tomáš 2, Pilek Ondřej

Rozhodčí : Simbartl Václav, diváků 30, ŽK 1:3.

Nezamyslice - Pačejov B 1 : 9 (1 : 4)

Domácí nastoupili pouze s osmi hráči a to se na konečném výsledku také projevilo.

Branky: 41. Ševčík David (PK) - 12',40',82' Hosnedl Jan, 61',80' Kubáň Martin, 63' Kubáň Milan, 37',65' Lád Jan, 20' Kába František.

Rozhodčí : Staněk Luděk, diváků: 20, ŽK 1:0

1. Pačejov B          1    1  0   0    9:  1    3  (  3)

2. Bolešiny           1    0  1   0    3:  3    1  ( -2)

3. Malý Bor           1    0  1   0    3:  3    1  (  1)

4. Běšiny             0    0  0   0    0:  0    0  (  0)

5. Nezamyslice        1    0  0   1    1:  9    0  ( -3)