Výběr OFS Klatovy postoupil do finále (aktualizace o foto!!!)

VÝBĚR Z POŠUMAVÍ  BUDE OBHAJOVAT PRVENTSTVÍ

Na hřišti v Ledcích u Plzně proběhlo o velikonočním pondělí  krajské semifinále DANONE CUP okresních výběrů žáků, ročník nar. 1995 a mladší .

Po  prvním semifinálovém utkání ve kterém   vyhrál OFS Domažlice na OFS Plzeň město 2:1 nastoupil výběr z Pošumaví proti OFS Rokycany.  Kolektivu vedenému trenéry Staňkem a Jandou a vedoucímu výběru Václavu Zahradníkovi  se podařil husarský kousek, když dokázal porazit svého semifinálového soupeře a zajistil si postup do krajského finále ve kterém bude OFS Klatovy obhajovat svoje loňské prvenství a vybojovat postup do celostátního finále

OFS  Klatovy  - OFS  Rokycany   3 : 1 (1 : 0)

v prvním poločase měl výběr OFS Klatovy velké množství příležitostí ke vstřelení branky ( zvláště Chasin ), ale podařilo se to pouze kapitánovi Kutilovi. ve druhém poločase se po snížení na 2 : 1 hosté dostávali do brejkových situací a domácí (OFS KT) se začal strachovat o výsledek.

Nakonec se podařilo opět po mnoha šancích dát rozhodující gól a uklidnit celé mužstvo . Při využití alespoň poloviny všech příležitostí ke vstřelení branky to mohl být pro OFS Rokycany docela pěkný " Velikonoční výprask "

Branky : 33. a 60. Medveděv , 22.Kutil, .  43. Faifer.

Sestava  OFS  Klatovy : Thomayer (Klatovy) – Brabec (Sušice) – Zíbar (Sušice) – Bureš (Sušice), Harant (Sušice) – Kutil (Hrádek) – Medveděv (Sušice) – Kvítek (Nýrsko), Diviš (Klatovy) – Chasin (Klatovy)

Náhradníci : Kalivoda (Nýrsko) , Kratochvíl (Klatovy) , Martínek (Bolešiny) , Vrbecký (Klatovy) ,

2 : 0   autor branky Medveděv

3:1 - autor branky Medveděv