STARŠÍ PŘÍPRAVKA - OP skupina A, B : 7.-8.4.

.

OKRESNÍ  PŘEBOR - STARŠÍ PŘÍPRAVKA

O POSTUPUJÍCÍCH JE ROZHODNUTO

Čtyřmi koly dohrávají na jaře základní část okresního přeboru starších přípravek.  Letošní úvodní kolo přineslo překvapení v Lubech , kde domácí druhý celek tabulky nečekaně prohrál s Duklou Janovice která si připsala v tomto ročníku své první vítězství!

Ve skupině B se hrálo bez překvapení. Svojí dominantní roli opět potvrdila přípravka z Horažďovic vysokým vítězstvím v Kašperských Horách. Chanovice prohrály v Sušici a definitivně  potopily svoje postupové naděje . Z této skupiny známe již celou trojici postupujících Horažďovice, Sušici a Svéradice.

Skupina  A

Výsledky  :  Klikni zde

Nýrsko"A"  - Švihov 9:0 (3:0)

Branky: Janovský Petr 3, Trefanec 2, Toman, Juraši Josef, Neudek Martin, Čanecký Jan

Klikni zde

1.  Klatovy            9   9   0   0   86:  2    27 ( 15)

2.  Luby              10   7   1   2   28: 22    22 (  7)

3.  Nýrsko"A"          9   6   1   2   33: 15    19 (  4)

4.  Mochtín            9   5   0   4   22: 27    15 (  0)

5.  Švihov            10   2   1   7    9: 51     7 ( -8)

6.  Janovice           9   1   1   7    6: 28     4 ( -8)

7.  Bolešiny          10   1   0   9   11: 50     3 (-12)

Skupina   B

Kašperské  Hory  - Horažďovice 0:14 (0:5)

(převzato ze stránek FK Horažďovice)

V neděli 8. dubna 2007 od 10,00 h. sehráli hoši starší přípravky první jarní soutěžní utkání v Kašperských Horách. Velikonoční svátky ovlivnily i počet hráčů. Někteří odjeli k babičkám, jiní museli doma plnit představy rodičů o prožití neděle. Utkání pro chlapce nebylo úplně jednoduché. Hráči Kašperských Hor nejsou herně a vzrůstově na úrovni našich hochů a proto celý zápas hráli pouze před vlastní brankou a pro naše hráče nebylo jednoduché přes hustou obranu soupeře dopravit míč až do jejich sítě. Museli aktivním pohybem a hrou po stranách hrací plochy vylákat soupeře od jejich branky, aby mohli vsítit gól. První poločas skončil v poměru 0:5 pro naše kluky. Druhý poločas se jim podařilo soupeři vnutit zamýšlený systém hry a přidali další branky. Konečný výsledek byl 0:14 ve prospěch FK Horažďovice. Sestava: Jan Míčka, Jiří Reisner, David Dumský, Václav Vrzal, Aleš Vachuška, Jiří Motl, Rudolf Květoň, Milan Hlaváč, Lukáš Berger, Martin Šašek.

Branky: Hlaváč Milan 5, Květoň Rudolf 4, Vachuška Aleš 3, Vrzal Václav, Reisner Jiří;

Rozhodčí: Bala Petr ; Diváků : 20

Sušice – Chanovice  5 : 1 (2:0)

Branky za domácí : Brož a Heřman po 2, Skrbek

Rozhodčí: Šandara

Dlouhá Ves  -  Nalžovské Hory   (odloženo na 12.4.16:00)