Přípravný fotbal 24.-25.3.

Běšiny – Strážov B   3 : 2

Poslední přípravné utkání hostů před jarní soutěžní sezónou  se  na hřišti v Běšinech hrálo v prvním poločase za jejich převahy. Do vedení šli po rohovém kopu Lukáše Helma , kdy pěknou hlavičkou rozvlnil síť domácích Michal Chaluš. Domácí odpověděli vydařenou střelou z 25 metrů Milana Pacovského  do horního růžku branky 1:1. Pěkný fotbalový moment po spolupráci s Helmem předvedl  Michal Chalouš, jehož střela do šibenice poslala hosty opět do vedení. V druhém poločase se hra vyrovnala , ale přesto to byla strážovská rezerva která zvýšila Špéglem na 1:3. Kontaktní brankou domácích po individuální akci zakončené gólem Zdeňka Vítovce se vrátily Běšiny zpět do hry  a dostali hosty po tlak. Jeho vyústěním byl pokutový kop , který ale gólman hostů Josef Nový chytil a v samotném závěru  nastřelená tyč  strážcovské branky.

Poločas: 2 : 1 ; Rozhodčí: Václav Husník-

Branky : Vacovský Milan Vítovec Zdeněk - Chaluš Michal 2, Šlégl M.

Svéradice-Hrádek  6 : 2

Přípravné utkání žáků ve kterém sebevědomí hosté narazili na koncentrovaný domácí tým, který chtěl  hrát fotbal a ne debatovat s panem rozhodčím. Od začátku  hráli domácí v obraně dirigované v obraně bezchybným Ondrou Skuhravým,v záloze neúnavným kapitánem  Danem Vonáškem a v útoku nejlepším střelcem Láďou Klimentem prim.Ve druhém poločase se hra po té kdy domácí vystřídali hráče z lavičky náhradníků  vyrovnala, ale přesto se domácím ještě třikrát podařilo skórovat a připravili tak týmu hrající krajskou soutěž výraznou prohru .

Poločas : 3:1

Branky : Chaloupka Martin 2,Kliment Ladislav 2,Prokopec Petr,Vonášek Daniel - Šperl V. 2,