OP dorostu skupina B : 24.- 25.3.

OP DOROSTU – skupina B

Výsledky  :  Klikni zde

PLÁNICE USPĚLA  SOUBOJI O PRVENSTVÍ

Úvodní jarní utkání okresního přeboru dorostu sk.B Nezamyslice – Hradešice nebylo v sobotu sehráno pro nezpůsobilý terén. Další dva duely v neděli přinesly jedenáct branek a vítězství domácím týmům. Zvláště pak zaujal výsledek v Plánici  kde souboj o lídra tabulky  zcela jednoznačně vyzněl ve prospěch domácích. Ti si tak  s tříbodovým náskokem upevnili první místo a vzhledem k velmi výhodnému rozlosování v závěrečných dvou kolech mají velkou šanci postoupit do finálové nástavbové části OP dorostu nejen jako nejlepší celek této soutěže, ale také s aktivním ziskem šesti bodů z vzájemných zápasů se Svatoborem.

Nezamyslice – Hradešice - nehráno
Utkání bylo pro nezpůsobilý terén po dohodě obou stran odložena na náhradní termín 9.4. v 10:00 hodin. Rozhodčí: Bala Petr

Rabí – Pačejov  B 6 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Brůha Radek  . Diváků: 20
Branky:  Hozman Václav 2,  Hozman Jaroslav 2,  Pokorný L., Šimáček Jan -  Rohlíček Milan

Plánice - Hrádek 3 : 1 (2 : 0)

Domácí hráči byli na těžkém terénu po většinu zápasu lepším týmem. Do vedení  šli již v 7. minutě,kdy se po zmatku v pokutovém území nejlépe vzpamatoval Těžký.Ve 43. minutě přidal další gól po samostatné akci Opatrný. V 62. minutě se trefil pěknou střelou ze šestnáctky Kohout.Hrádek závěrečným tlakem dokázal jen snížit . V  82. minutě si vyměnili míč  D.Schmirler a O.Matějka, který výbornou přihrávkou našel před prázdnou bránou volného Heberleina, který neměl těžkou úlohu a upravil na konečných 3:1.

Rozhodčí: Cihlář Jan  . Diváků: 30, ŽK 0:2
Branky:  Těžký Michal,  Opatrný Martin, Kohout Rudolf - Heberlein Marek