PŘÍPRAVNÝ FOTBAL 3.-4.března

PŘÍPRAVNÝ FOTBAL  3.-4.března

Velhartice - H.M. Boží 1 : 5

Druhé přátelské utkání horáků se hrálo na velmi těžkém terénu v Neznašovech.V prvním poločase musel nastoupit v úvodu i trenér hostů matador V. Vaník, ale horáci postupně dorazili na správné místo a mohli opět kvalitně doplnit svoji sestavu. Převaha horáků se projevila především ve II. poločase, kdy střílely branky i staronové posily. Především  autor dvou branek Jan Štefan , jež se vrátil do klubu, kde se mu v loňském jaru tak dařilo. Velhartičtí v poslední dvacetiminutovce úplně ze hřiště výkonem vytratili, a tak nebýt příliš těžkého terénu, mohli si odvézt z Neznašovy  ještě větší debakl.

Poločas : 1 : 1; Branky za vítěze  : Štefan Jan  2, Z. Hoffmann, P. Halas a M. Štefan.

Další  přátelský zápas odehrají horští fotbalisté na půdě svého hostitele domácí   Vrhavče.

Svatobor Hrádek – Střelské Hoštice   1 : 2

Poločas:  0 : 1 ; Rozhodčí: Kurc

Branky : Holeček R. – Boukal, Pícka

Měcholupy – Týnec   6 : 4

Poločas: 3 : 1; Rozhod; Rozhodčí : Koura

Branky za domácí : Jakubec 2, D.Kanta 2, Sova(PK) a Vachtl