Klatovský dorost pokořil muže z Katovic

Klatovy dor. - Katovice (muži)  5 : 3

Starší dost TJ Klatovy sehrál vítězné utkání v rámci turnaje v Blatné na umělé trávě   s muži z Katovic. Účastník 1.A třídy jihočeského regionu   šel do vedení již ve třetí minutě . Klatovy vyrovnaly  D.Matějkou  v 11.minutě po přihrávce Presla  na 1:1. Ve 27.minutě se na pravé straně uvolnil Voráček a jeho přihrávku zužitkoval Presl  a poslal dorost do vedení. Ve 41.minutě zvýšil opět Presl, který potrestal chybu brankáře hostů.O minutu později  korigoval soupeř opakovanou střelkou z penalty, když první střelu nová brankářská posila Klatov, který přišel na hostování z Janovic Šperl vyrazil, ale na dorážku již nestačil.V 50.minutě kopali pokutový kop pro změnu Klatovy a její exekutor D.Matějka se nemýlil. Po krásná akci  na tři doteky po ose Veselka-Presl zvýšil v 66.minutě D.Matějka , který tím završil svůj hattrick. Soupeř již stačil kontrovat pouze v 74.minutě znovu z penalty  na Konečných 5:3. Poločas: 3 : 2. Branky za klatovský dorost :  Matějka D.  3(1 PK),Presl A.  2.

Sestava  TJ Klatovy: Šperl - Čeleda,Rendl,Hořký,Veselka - Žitník,Voráček,Meszáros,Matějka D.- Presl,Pavlík. Střídali : Zazvonil,Čejka,Matějka T.