Krajská soutěž dorostu ,sk. A : 17. -18.11.

KRAJ.SOUTĚŽ DOROSTU - skupina „ A “

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

V DERBY BYLY ÚSPĚŠNĚJŠÍ  SVÉRADICE

Stejně jako v závěru srpna ve Svéradicích přineslo i odvetné utkání v Lubech zajímavý, rušný průběh , když vítězná branka hostů a padla až v nastaveném čase. Po domácí remíze 2:2 si tak šťastné vítězství odváží Svéradice. Tímto tříbodovým ziskem potvrdili, že jsou se ziskem třetího místa v tabulce nejlepším týmem z Pošumaví. Toto místo jim musel podstoupit Švihov, který překvapivě na domácím hřišti neuspěl s desátým družstvem  tabulky Diosem  Nýřany . Očekávání potvrdil i  stále se lepšící nováček z Mochtín, který vrátil svému soupeři smolnou prohru z přeštického hřiště.

VD Luby -  Svéradice     3 : 4

Dušek Václav

Hosté měli velký nástup a po 25 minutách a třech brankách v domácí síti se zdálo být rozhodnuto. Svéradice však výsledek uspokojil a domácí ještě do poločasu snížili. Ve druhém poločase se role úplně otočili a domácí začali své hosty přehrávat. Svou převahu dokázali vyjádřit i brankově, nejdříve snížil Bošek a vyrovnání zařídil již v nastaveném čase Lorenc. Drama však u konce nebylo, v 93. minutě zahrávali hosté rohový kop a hlavička stopera Kulhánka zapadla až do domácí sítě.

Poločas: 1 : 3 ; Rozhodčí: Hájek Zdeněk

Branky: 40.Podaný Dominik, 73.Bošek Karel, 90+1.Lorenc M. - 12.Kulhánek Štěpán, 17.Polena Michal, 24.Prokopec Zdeněk, 90+3.Kulhánek Štěpán

Sestava FK Svéradice: Dufek - Bartuška, Š.Kulhánek, Tichý, Martínek - M.Polena (67.O.Prokopius), Z.Rezek, Prokopec, D.Rezek (84.Kandra) - J.Vlček, L.Pavlovský (89.Valach)

Mochtín - Přeštice  3 : 0

Jan Voráč

V posledním zápase podzimu domácí dokázali,že jejich předchozí dobré výsledky nebyly náhodné.Už v 11. minutě vystihl Břečka špatný výkop brankáře a po individuální akci vstřelil k tyči první gol zápasu. Za 5 minut mohl zvýšit Šťastný, ale v těžké pozici pálil nad branku. Tentýž hráč si vše vynahradil o 10 minut později, když se dostal za obranu hostů a nedal brankáři šanci.Zbytek poločasu už nic nového nepřinesl.Do druhé půle hosté nastoupili s vůlí vyrovnat, ale obětavě bojující domácí obrat nepřipustili. Naopak, v 90. minutě domácí Tiep po krásné samostatné akci završil skóre na 3 - 0

Poločas: 2 : 0; Rozhodčí: Petržilka ; Diváků: 30 ; ŽK: 3 : 3 ; ČK: 1 : 1

Branky : 11.min Břečka, 27.min Šťastný, 90.min Ngo Minh Tiep

Blovice  - Pačejov         2 : 0

Poločas:  1 : 0; Rozhodčí: Homr

Horažďovice-  Staňkov 0 : 3

Poločas: 0 : 0 ; Rozhodčí:  Vizingr

Švihov  - Nýřany            1 : 2

Poločas: 0 : 0 ; Rozhodčí: Lehečka Josef ; ŽK : 0 : 3; Diváků: 30