Krajská soutěž žáků ,sk. B : 11. -12.11.

KRAJ. SOUTĚŽ ŽÁKŮ  skupina B

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

V DERBY NECHAL LÍDR BODY V LUBECH

Osamocené Nýrsko je i po 13.kolech na čele krajské soutěže žáků. Další týmy z Pošumaví vyklidily do šestého místa pole svým soupeřům z Domažlicka kteří atakují každým kolem první místo a čekají na další klopýtnutí lídra tabulky. To se také stalo v posledním kole kdy Nýrsko do Lub přijelo nepochopitelně jen  pouze s deseti hráči a nakonec zde nechalo tolik důležité body. Jen se štěstím si Okula udržela i přes  tento výpadek první místo , neboť druhá v tabulce Bělá prohrála v Horšovském Týně !

Kdyně - Klatovy B    3 : 0

Poločas: 1 : 0

Sestava Klatov:Štěpán,Vlček,Ulrych,Valeš,Samec,Vališ,Kurc,Jelínek,Jandečka,Lužný(35 min.Brož J) Lukeš,Tokár.

Luby -  Nýrsko  1 : 0

Lídr tabulky z Nýrska k derby dvou týmů které se velmi dobře znají nastoupil pouze s deseti hráči a to se také na konečném výsledku projevilo.

Branky : Švátora

Sušice B – Chanovice  2 : 2

Poločas: 1 : 1

Branky za Sušici:  Chudý Jan 2

Blovice – Horažďovice  1 : 0

(převzato z webových stránek FK Horažďovice)

Poločas: 0 : 0

Zápasu v Blovicích přáli povětrnostní podmínky, bylo sice chladno, ale nepršelo a naše hráče přivítal pěkný trávník. Hned od úvodní půle se do nás domácí pustili a nakopávanými balony se snažili překonat naši obranu. To se jim občas vydařilo a dostali se i do několika šancí. Všechny však zahodili, nebo je stačila naše obrana zablokovat. My jsme se do hry moc nedostávali, protože jsme nehráli po zemi a opět nás nakopávané balony vyvedly z herní pohody. Když rozhodčí ukončil první půli byli jsme rádi, že jsme neinkasovali branku. Do druhé půle jsme však nastoupili se snahou hrát po zemi, domácím naopak tato hra činila problémy a byli jsme to my, kdo převzal iniciativu a určoval hru. Paradoxně v době kdy jsme měli hru pod kontrolou, přišel brejk domácích, kteří se po zaváhání naší obrany i s brankářem, dostali lacinou brankou do vedení. Všechny zbylé síly jsme vrhli do útoku, ale protože jsme náš tlak v závěru nedokázali využít ke vstřelení branky, prohráli jsme nešťastně 1:0. Sestava: Macoun Daniel – Greger Martin, Pařil Jan, Nauš Josef (Forman Jakub), Petržílka Jakub (Zdichynec Lukáš) – Sova Jan, Melka František, Butnaru Ion, Kliment Ladislav, Vachuška Alexander, Vonášek Daniel. Připraveni ještě byli: Hlaváč Marek, Pařil Tomáš

Mrákov – Hrádek  2 : 1

Poločas: 2  : 0