OP starší přípravky, skupina A, B : 28.-29.10.

OP starší přípravky, skupina A, B  :  28.-29.10.

OP  STARŠÍ PŘÍPRAVKY

základní část

PŘÍPRAVKÁM DOMINUJÍ KLATOVY A HORAŽĎOVICE

Do konce boje ve skupinách starších přípravek zbývají sehrát čtyři kola, která budou dohrána na začátku jarní části mistrovských soutěží. Podle podzimních výsledků v podzimní části lze předpokládat, že by mezi prvními třemi postupujícími do souboje o vítěze okresního přeboru neměly chybět dva suveréni Klatovy a Horažďovice. Je pravdou, že až v této konkurenci se rozhodne kdo bude nejlepší.  Již s jistotou ale lze tvrdit, že největší pokrok udělala starší přípravka z Horažďovic. O tom svědčí i několik statistických údajů.  Horažďovice  jsou vítězi podzimní části soutěže sk. B a dominují nejlepší obranou která obdržela pouze jedinou branku. Mezi deseti nejlepšími střelci skupiny mají zatím pět hráčů Milana Hlaváče se 16 brankami, Rudu Květoně a  Aleše Vachušku - 14 ,  Jirku Reisnera  - 8 a benjamínka Jirku Motla se 7 brankami.

Stejně jako Horažďovice pyšnící se nejlepší obranou si s tímto týmem o nic míň nezadaly ve skupině A   Klatovy . Na podzim neztratily jediný bod a mohou se pochlubit nejlepším útokem  který dal  86 branek a perfektní jsou i v obraně , která inkasovala pouhé dvě branky! Mezi kanonýry pak dominují klatovské fotbalové naděje Procházka s 22 a Janošík s 19 brankami.

SKUPINA    „ A “   7

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

Mochtín-Nýrsko  5 : 4

Stanislav Bejvl

Když hosté v 11.min.zvyšovali na 0:2,vypadalo to na pěkný debakl.Pak rozehrál svůj koncert Zbyněk Smolík a zcela obrátil vývoj utkání.Nejprve ve 13 min.se  na brankové čáře prokličkoval přes tři hráče a skóroval.V 19 min. po faulu na J.Bejvla z přímého kopu na 2:2,ve 23.min. vypíchl míč obránci hostů a sám proti brankáři se nemýlil.Ve 25 min po krásném prodloužení od P.Povolného znovu sám na brankáře-4:2.Ve druhém poločasu nejprve hosté po pěkně zahraném rohu snížili na 4:3 Jurašim.Ovšem Smolík měl svůj den a po nádherné kolmé přihrávce od J.Bejvla znovu zvýšil na rozdíl dvou branek-5:3.Hosté už stačili pouze korigovat výsledek na 5:4 z přísně nařízené penalty.Domácí po nevydařeném utkání v Lubech ukázali,že fotbal hrát umí a za jejich bojovný výkon nezbývá než poděkovat.

Poločas: 4 : 2 ; Rozhodčí : Dykalov Jurii , Diváků : 30

Branky : 13.,19.,23.,25.,42. Smolík Zbyněk  -  8. Janovský Petr,11.Vacovský Filip,32.,45.Juraši Josef .

Sestava Mochtín:Vaníček-Tengler,Zajíc,Žiak-Smolík,Bejvl,Povolný-Honzík.Střídali:Seidl, Křišťan

Švihov  - Klatovy   0 : 17

Poločas: 0 : 9 ; Rozhodčí: Makula ; Diváků: 15.

Branky : 3.8.15.17.32.43.Procházka,9.18.33.39.40.45.49.Jarošík,9.kozák,,14.Cibulka,

20.Harmady, 27.Bláha

Bolešiny Luby 1 : 5

Poločas: 0 : 5 ; Rozhodčí: Kava Miroslav; Diváků:  50

Branky: 32. Martínek Aleš – 9.,19.,20. Brunner Vít , 23.,25.Lysek Jakub.

Tabulka -  PODZIM 2006

Klikni zde

1. Klatovy             9    9   0   0  86 :  2    27 ( 15)

2. Luby                9    7   1   1  28 : 19    22 ( 10)

3. Nýrsko"A"           8    5   1   2  24 : 15    16 (  4)

4. Mochtín             8    4   0   4  18 : 26    12 (  0)

5. Švihov              9    2   1   6   9 : 42     7 ( -8)

6. Bolešiny            9    1   0   8  10 : 46     3 (-12)

7. Janovice            8    0   1   7   3 : 28     1 (-11)

František Reisner

Podzimní část sezony hráči zakončili vítězstvím 7:0. Pro nemoc stále oslabeni o Davida Dumského a Rudu Květoně. Dále chyběl Tomáš Greger, který odjel na utkání se žáky do Horšovského Týna. V průběhu prvních dvou minut se zdálo, že družstvo Dlouhé Vsi bude oproti prvnímu utkání na jejich hřišti tvrdším oříškem. Ve 2. minutě však Jirka Motl po přihrávce Milana Hlaváče vsítil 1. branku. Postupně naši chlapci získávali stále větší převahu, která byla završena hezkými akcemi a góly. Do druhého poločasu dostali větší příležitost další střídající hráči. Velmi dobře dnes utkání odehrál Aleš Vachuška. Milan Hlaváč připravil hezké brankové příležitosti svým spoluhráčům. Jistotu v obraně tvořil Jirka Reisner. Vašek Vrzal se snažil vsítit soupeři na závěr soutěže ještě branku, ale bohužel trefoval se pouze do tyček.

Poločas: 5 : 0 ; Rozhodčí: Kulík; Diváků: 50

Branky : Motl 2, Hlaváč 3, Vachuška 1 a  Reisner 1.

Sestava: Šašek, Reisner, Vrzal, Vaněček, Vachuška, Berger, Motl, Hlaváč, Rejšek, Dlouhý, Stulík, Petřík,Míčka.

Sušice -  Nalžovské Hory   5 : 1

Poločas: 4 : 0 ; Rozhodčí: Brůha

Branky : Medveděv  Jurij 4, Sedláček Jiří  1.