Česká divize dorostu: 28.-29.10.

ČESKÁ DIVIZE   DOROSTU  skupina A

starší + mladší

NA PRAZDROJI HRÁLO VŠECHNO PROTI

Ve slepené sestavě a pouze s jedním brankářem odjížděli starší dorostenci k dalšímu diviznímu utkání do Plzně na Prazdroj a na body nedosáhli. Přestože prohrál na Prazdroji i jinak na podzim velmi úspěšný mladší dorost , výsledek zdaleka neodpovídá průběhu hry a je pro domácí až příliš lichotivý, nicméně to znamená, že z Plzně se vrátily oba klatovské kolektivy s prázdnou.

Starší dorost

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

Prazdroj Plzeň - Klatovy  3 : 0

Zahradník Václav

Celý první poločas byl vcelku vyrovnaný , když hráči obou mužstev nevyužili několika příležitostí k otevření skóre tohoto zápasu.To co bylo hráčům zdůrazňováno o přestávce ,hlídání si soupeře na těsno, se stalo osudným v 50´- kdy Čeleda neuhlídal domácího Lojína a ten podstřelil hostujícího Rišku v brance - 1 : 0. Hosté se začli z této branky pomalu dostávat zpět do hry , ale domácí kontrovali v 59´- Vašíčkem ,kterého nechala obrana samotného na hranici pokutového území -2 : 0.Dvě minuty nato v 61´- doslova " nechtěl " vidět AR 1  hraní rukou domácího hráče ,hosté toto reklamovali , ale hra pokračovala a k odraženému centru zprava se dostal opět volný Vašíček a nezaváhal - 3 : 0.Do konce tohoto dost na hranici regulérnosti hraného utkání,ze strany domácích , se již nepodařilo proměnit ani jednu příležitost na obou stranách.

Polocas : 0 : 0

Branky: 59.,61.,VAŠÍČK, 50.LOJÍN

Rozhodčí : Henych Karel,Komanec Petr,König Vlastislav Diváků : 50; ŽK: 2 : 0

Sestava : Riška - Čeleda(79´Veselka),Moser,Rendl,Žitník,Bouberle - Voráček,Tribula (46´Presl), Mészáros(79´Sýkora),Matějka D. - Čejka

Trenér Václav Zahradník : " Utekl nám začátek druhého poločasu, kdy nedodržování taktických pokynů využili domácí a  šli do vedení.Totéž se opakovalo při druhé brance.Další branku a vlastně posuzování situací rozhodčími na hřišti ať  již ofsajdy  a nebo některé zákroky nebudu komentovat ".

Tabulka po  11 .kole

Klikni zde

1. Bohemians "B"      11    8   2   1  29 : 12    26 ( 11)

2. Motorlet  "B"      11    8   0   3  36 : 10    24 (  6)

3. Prazdroj           11    5   3   3  22 : 15    18 (  0)

4. Vejprnice          11    5   2   4  14 : 11    17 ( -1)

5. Libuš              11    5   2   4  17 : 17    17 (  2)

6. SK Benešov         11    5   2   4  23 : 26    17 ( -1)

7. Milevsko           11    5   1   5  16 : 21    16 (  1)

8. Xaverov            11    5   0   6  17 : 22    15 (  0)

9. Dukla Praha        11    4   2   5  16 : 23    14 ( -4)

10. SK ZČE Plzeň       11    3   4   4  15 : 16    13 ( -5)

11. SK Strakonice      11    4   1   6  13 : 23    13 ( -5)

12. Klatovy            11    3   2   6  23 : 22    11 ( -4)

13. Sez. Ústí          11    3   1   7  14 : 23    10 ( -5)

14. FK Tábor           11    2   2   7   9 : 23     8 ( -7)

Prazdroj Plzeň - Klatovy  4 : 1

Výsledek utkání neodpovídá jeho průběhu.Ke konci vyrovnané první půlhodinky se ve 28´prosadili domácí, kdy po rohovém kopu zůstal úplně volný domácí Brož a hlavou otevřel skóre - 1 : 0.Hosté potom přidali a vyrovnání přišlo ve 35´, kdy Sýkora zatáhl míč na pravé straně a jeho přihrávka našla před brankou volného Výtiska a ten nezaváhal - 1 : 1. Po této vyrovnávací brance se dostali domácí pod trvalý tlak hostů z kterého je vysvobodil až poločasový hvizd rozhodčího.Bohužel branku nepřinesl ani samostatný únik Výtiska ve 38´ ani hlavička Rejthara po centru Matějky ve 40´. Do druhého poločasu nastoupili domácí jako vyměněni a ve 43´ obrana opět neuhlídala velice aktivního Brože - 2 : 1.Mimochodem tohoto hráče většina hostů velice dobře zná, protože ještě na jaře hrál za Klatovy žákovskou divizi, přesto si na něj nedali pozor.Šanci vyrovnat zahodil v 50´Sýkora , který šel sám na brankáře ale jeho střela skončila vysoko nad brankou.V 60´ si hostující brankář Riška zakřičel "mam" na obránce Haimrlera , tem mu míč přenechával ale domácí útočník pokračoval za míčem a jeho souboj ve vápně o míč s brankářem Riškou byl posouzen jako penaltový.Jako exekutor pokutového kopu se k míči postavil domácí Vlk a s přehledem skóroval - 3 : 1 .Po rychlém brejku zprava v 65´se míč dostal na vápno ke Karbusickému a ten pohotově upravil na 4 : 1 pro domácí.Hosté bojovali , ale chyběl jim klid při zakončování , vše bylo moc uspěchané.V 78´ se protlačil Křížek mezi dvěma obránci a šel sám na brankáře , jeho střela však skončila vedle.v 79´ našel Zahradník po TK zprava ve vápně osamoceného Lávičku a také jeho střela našla jen domácího brankáře.Hosté v tomto utkání doplatili na neproměňování šancí a zbytečně nechali body v Plzni.

Poločas : 1 : 1; Rozhodčí : Henych Karel,Komanec Petr,König Vlastislav Divaku : 50 ;ŽK:  1 : 2

Branky: 28.,43. Brož,60. Vlk, 65.Karbusický - 35. Výtisk

Sestava : Riška - Kazmirčík(63´Křížek),Veselka,Lávička,Haimrle - Sýkora,Janda (66´Zahradník), György,Matějka J. - Rejthar(66´Oliva),Výtisk.