Krajská soutěž žáků ,sk. B  : 21.-22.10.

KRAJ. SOUTĚŽ ŽÁKŮ

skupina B

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

NEBÝVALÝ PROPADÁK SVATOBORU

Desáté kolo  krajské soutěže žáků přineslo ostudnou prohru Svatoboru Hrádek na hřišti druhého celku tabulky v Bělé n.R. Ani výhra 17:0 nad Hrádkem nepomohla domácím k prvenství které si nadále drží další  tým SKP Okuly Nýrsko. Druhým nejúspěšnějším celkem z Pošumaví v této soutěži po vítězství doma nad Mrákovem jsou fotbalové naděje z Horažďovic. Cenný bod přivezla rezerva TJ Sušice z Holýšova a tři body si přivezly Luby ze hřiště nováčka z Chanovic. .

Horažďovice - Mrákov  3 : 2

Forman Michael

V Horažďovicích se hrálo vyrovnané utkání o místo ve středu tabulky. Domácí sice po poločase po dvou inkasovaný brankách prohrávali, ale ve druhé půli strhli vedení na svou stranu a získali tři body. První gól padl hned v úvodních minutách, po chybě domácí obrany, kterou křížnou střelou potrestal Krůta O. Hned minutu poté se svým důrazem prosadil domácí útočník Dominik Vonášek a střelou vedle vybíhajícího golmana vyrovnal.  Další chybu domácích, tentokrát zaváhání domácí brankaře Daniela Macouna, hosté potrestali svým druhým gólem.  Do druhé půle domácí trošku přeskupili sestavu a snažili se o zvrat v utkání. Jejich snaha byla korunována vyrovnávacím gólem, když přímý kop Jana Sovy, chytře prodloužil dobře hrající Dominik Vonášek a dal svůj druhý gól v tomto utkání. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a obě mužstva měli snahu získat vítězství. Větší vůli po vítězství a více štěstí měli nakonec domácí. Po rohovém kopu Jana Sovy všechny přehlavičkoval stoper do  mácích Jan Pařil a nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci.

Poločas : 1 : 2; Rozhodčí : Vizinger Š.; Diváků : 30

Branky : 6.,37.Vonášek Dominik,61.Pařil Jan - 5. Krůta Ondřej, 31.Konopík Lubomír

Chanovice -  Luby    0 : 2

Poločas: 0 : 0.

Branky : Pivoňka, Švátora

Nýrsko  - Kdyně  3 : 0

Poločas: 1 : 0

Branky :  Kovács Ivan, Balíček, Kadlec (PK)

Bělá n.R. -  Svatobor Hrádek  17 : 2

Totální propadák  Svatoboru odstartovala již první branka která padla do jejich sítě v úvodní minutě.

Poločas 7 : 2

Klatovy - Horšovský Týn   3 : 1

Petr Ulrych

V poli vyrovnaný zápas rozhodla větší bojovnost klatovských hráčů a hlavně jejich větší fotbalovost a hlavně důraz před soupeřovou brankou. Velkou oporou domácích byl bezchybný gólman Ondřej Štěpán, který svými zákroky vnesl klid do domácích řad a dopomohl tím k důležitému vítězství.

Poločas: 1 : 0 ; ŽK : 1 : 0 ; Rozhodčí: Vondra

Branky   : Lužný, Kubaň, Vališ - Falont

Sestava domácích: Štěpán , Vlček, Lávička, Vališ(Valeš B.), Samec , Brož J., Jelínek, Lukeš, Kubaň