Krajská soutěž dorostu ,sk. A : 7.-8.10.

Krajská soutěž dorostu ,sk. A  :    7.-8.10.

KRAJ.SOUTĚŽ DOROSTU

skupina „ A “

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

HATTRICK   BŘEČKY ZLOMIL FAVORITA

V pošumavském derby které se hrálo v Mochtíně zlomil hattrick domácí Břečky favorizovaný tým z Horažďovic. Úspěšný byl rovněž další nováček Sokol Pačejov který v domácím prostředí  porazil Staňkov. Tři body vylepšily postavení v tabulce Start Luby. Stínem kola je neúčast dorostenců FC Švihov , kteří nedojeli k utkání do Svéradic a někteří nastoupili v utkání III.třídy hrané  ve stejném termínu.

Pačejov A  -  Staňkov    2 : 1

V utkání 8.kola krajské soutěže dorostu přivítali pačejovstí mladíci na svém hřiště ambiciózní celek Staňkova, který byl po 7.kole na výborném 2.místě. Domácím vyšel skvěle úvod zápasu, když hned v 1.minutě utekl hostující obraně Jan Zajíc střelou mezi nohy brankáře otevřel skóre. Hosté si vytvořili postupem času územní převahu a vyrovnání viselo na vlásku. Natřelili břevno a největší šanci měli ve 30.minutě, když neproměnili pokutový kop. Domácí se v těchto fázích střetnutí překonávali v bojovnosti a do kabin šli s jednobrankovým vedením. Po změně stran se hosté přece jen dočkali, i když to byla pro domácí velice smolná branka. V 65.minutě zahrával Lukáš Brož přímý kop a před jeho technickou střelou se rozestoupila pačejovská zeď, nešťastně míč tečovala a ten putoval do opačného rohu branky Dominika Kučery. Tlak Staňkova otupilo zbytečné vyloučení hráče Paula, který po druhé žluté putoval předčasně pod sprchy. V době, kdy oba týmy pomýšleli na zisk bodu, se krásně trefil k tyči Jiří Cikán a svým premiérovým gólem za dorost rozhodl o tom, že 3 body zůstanou v Pačejově.

Poločas: 1 : 0 ; rozhodčí Kurc, 50 diváků, ŽK  3:1, ČK 0:1

Sestava domácích:Kučera , Polena , Liška, Kříž, Kolařík,  Cihlář, Zajíc, Němec, Kubaň, Soukup, Cikán. Střídali: Ticháček, Salák  a Jirovec.

Mochtín – Horažďovice  4 : 2

Jan Voráč

Pohledný zápas, ve kterém Mochtín předčil favorizovaného soupeře hlavně bojovností a nasazením. Hosté stačili vyrovnat ze stavu 0 -2 na 2 - 2 po standartních situacích, ale domácí tentokrát neponechali nic náhodě a také díky nalezení střelecké formy ne zcela zdravého kanonýra Břečky dotáhli zápas k vítěznému konci.

Poločas : 1 : 0; Rozhodčí: Dušek ; Diváků: 20; ŽK 5 : 1.

Branky: 25.,48. a 84 Břečka, 73. Maršálek - 58. Hlaváč, 67. Sova

Luby - Blovice 5 : 1

Poločas : 2 : 1 ; Rozhodčí: Blaheta Josef;  Diváků: 30
Branky: 2 -  vlastní,  1 - Vandrovec, Šindler, Kovařík – Kubeš.

Svéradice – Švihov   3 : 0 - kontumačně

Utkání nehráno, hosté se k utkání nedostavili.