Okresní přebor přípravka mladší : 30.9. – 1.10.

Okresní přebor přípravka mladší   : 30.9. – 1.10.

OP  MLADŠÍ  PŘÍPRAVKY

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

HORAŽĎOVICE MAJÍ NEJLEPŠÍHO KANONÝRA

Osmnáct ze 42 branek které dosud lídr tabulky FK Horažďovice dosáhl dal Jiří Motl který kraluje v tabulce střelců a výrazně tím dopomohl svému týmu k prvnímu místu, když právě skóre rozhoduje o pořadí na prvních dvou místech.

Horažďovice - Nýrsko B   11 : 0

Vysoké vítězství domácích odstartoval rychlou úvodní brankou hned v první minutě utkání Ládík Sládek. Prakticky celý zápas se odehrál na polovině hostí. Hru domácího mužstva režíroval jako vždy Jirka Motl a posílal přesnými přihrávkami své spoluhráče do slibných gólových šancí. Do tabulky střelců se poprvé zapsali Tomáš Macoun a Matěj Heimlich. Střelecky se však nejvíce dařilo Tomáši Pikešovi, který zaznamenal tři branky. Dobře hrající kapitán domácích Tomáš Martínek se prezentoval dvěmi brankami. Obranu domácích jistil Honza Boček. V brance Horažďovic nastoupil Adam Pena, který zasahoval jen výjimečně.

Poločas: 6:0 ; Rozhodčí: Holeček Miroslav

Branky: 3 - Pikeš , 2 - Sládek , Martínek , Motl , 1 - Macoun, Heimlich

Sestava domácích: Pena Adam, Pikeš Tomáš, Martínek Tomáš, Macoun Tomáš, Boček Jan, Panušková Martina, Motl Jiří, Sládek Ladislav, Chmelík David, Bučok Kryštof, Heimlich Matěj.

Mochtín - Sušice 0 : 6

Poločas : 0 : 4 ; Rozhodčí: Šot Karel .

Branky: 6.,22.,35. Pojar Jakub, 2. Jurga Jakub, 15. Brabec Jakub(PK), 37. Jána František

Nýrsko"A" - Klatovy 1 : 1

Hosté byli první poločas lepším týmem . Po úmyslné ruce  Vacovského měli výhodu  pokutový kopu, ale  této výhody k otevření skóre nevyužili  .  To se podařilo nejlepšímu hráči hostů Pavlíkovi až v poslední minutě první půle -  0 : 1. Hosté jako by si byli jisti vítězstvím po přestávce ubrali na obrátkách a domácím umožnili převzít iniciativu. Ta v  závěru zápasu přerostla až v  drtivý tlak , který jim vynesl v poslední minutě vyrovnání, když z  přímého kopu propálil vše co stálo míči v cestě Vacovský.

Poločas: 0 : 1; Rozhodčí: Sedlmaier Miroslav ;  Diváků: 40
Branky: 50. Vacovský Filip - 25. Pavlík Kryštof

Luby - Bolešiny 16 : 0

Poločas: 10 : 0  ; Rozhodčí: Vondráček  Václav ; Diváků: 40
Branky: 6 -  Šleis Karel,  2 -  Pivoňka Michal,  Černý, Blahník,  1 -  Knödlová Lucie, Melichar,  Biško , David,  Andrle Jakub