OP dorostu – skupina A , B : 23.-24.9.
OP dorostu – skupina A , B : 30.9. – 1.10.
RÝSUJÍ SE FAVORITÉ NA POSTUP
V poločase příštího kola se přehoupne základní část okresní přebor dorostu do své druhé poloviny. Po šesti kolech se již rýsují v obou skupinách týmy které mají největší šance na postup do finálové části o 1.-8.místo kam postoupí nejlepší čtyři z každé skupiny.
Měčín - Nýrsko 7 : 0
Poločas: 2 : 0 ; Rozhodčí: Klíma Jakub . Diváků: 45
Branky: 39.,70.,83. Štampach Jakub,25. Hora Jiří, 54. Pruner Václav, 64. Touš Jan, 86. Vlasák Jiří
Janovice - Bolešiny 3 : 0
Poločas : 2 : 0 ; Rozhodčí: Petrželka František ; ŽK: 2 : 0; Diváků: 30
Branky: 10. a 46. Novák Václav, 36. Kolář Milan
Měcholupy - Běšiny 3 : 0
Poločas: 2 : 0 ; Rozhodčí: Kava ; Diváků : 20
Branky : 40.(PK), a 55.Kaňák , 25. Hora.
Tabulka po 6. kole
Klikni zde
1. Měčín 6 5 1 0 19 : 5 16 ( 4)
2. Měcholupy 6 4 1 1 20 : 6 13 ( 1)
3. Janovice 6 4 0 2 13 : 7 12 ( 3)
4. Nýrsko 6 2 0 4 12 : 18 6 ( -3)
5. Běšiny 6 1 1 4 4 : 13 4 ( -2)
6. Bolešiny 6 0 1 5 2 : 21 1 ( -5)
Program příštího kola
Klikni zde
Nýrsko - Janovice SO 07.10.2006 16:00
Bolešiny - Měcholupy SO 07.10.2006 16:00
Běšiny - Měčín NE 08.10.2006 10:00
Střelci branek
Klikni zde
Kaňák Jan Měcholupy 8
Štampach Jakub Měčín 7
Hybšman Zdeněk Měcholupy 5
Novák Václav Janovice 5
Kolář Milan Janovice 4
Pruner Václav Měčín 4
Janda Petr Měcholupy 3
Touš Jan Měčín 3
Nezamyslice - Plánice 1 : 7
Poločas : 1:2 ; rozhodčí : Bošek Petr ; diváků : 30 ; ŽK : 1:2
Branky : 34,Ševčík David – 4. Stupka Milan, 31.Těžký Michal, 48.,49., a 51.Kohout Rudolf, 58., a 61.Opatrný Martin
Rabí - Hrádek 0 : 3
Hosté splnili roli favorita.
Poločas : 0:2 ;Rozhodčí : Abraham ; Diváků : 20; ŽK: 1:1
Branky: 3.Matějka,8.a 76.Moravec.
Hradešice - Malý Bor 2 : 3
Z místního derby ve kterém se hrálo o třetí místo v tabulce si odvezly body hosté z Malého Boru.
Poločas. 1 : 2 ; Rozhodčí: Koura Radim ; ŽK 0 : 1 ; Diváků: 50
Branky: 2 - Sebera Petr - Dvořák Václav, Šipla Miroslav, Melka Václav(PK)
Tabulka po 6 .kole
Klikni zde
1. Plánice 6 5 1 0 28 : 6 16 ( 16)
2. Hrádek 5 4 0 1 29 : 3 12 ( 6)
3. Malý Bor 5 2 1 2 12 : 17 7 ( -2)
4. Pačejov B 5 2 1 2 9 : 19 7 ( -2)
5. Hradešice 5 2 0 3 17 : 10 6 ( -6)
6. Rabí 5 1 0 4 2 : 13 3 ( -6)
7. Nezamyslice 5 0 1 4 5 : 34 1 ( -8)
Program příštího kola
Klikni zde
Nezamyslice - Rabí SO 07.10.2006 10:00
Hrádek - Hradešice NE 08.10.2006 10:00
Malý Bor - Pačejov B SO 07.10.2006 14:00
volno - Plánice SO 07.10.2006 00:00
Střelci branek
Klikni zde
Opatrný Martin Plánice 11
Moravec Jiří Hrádek 9
Matějka Ondřej Hrádek 7
Sebera Petr Hradešice 7
Kohout Rudolf Plánice 6
Šmrha Lukáš Hradešice 5
Kodýdek Zdeněk Hrádek 4
Melka Václav Malý Bor 4