Okresní přebor mladších žáků –Domažlicko : 23.-24.9.

Okresní přebor  mladších žáků –Domažlicko :  23.-24.9.

OP DOMAŽLICKA mladších žáků

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

NÝRSKÝ BRANKOSTROJ  POKRAČUJE

V přeboru Domažlicka mladších žáků dominují v tabulce týmy z Klatovska. Bez porážky absolvovaly prvních sedm kol celky Klatov a Nýrska. Ve stejném pořadí jsou i v tabulce s tím, že Nýrsko má o jeden zápas méně, ale má vynikající  skóre plus 90 branek ! K tomuto výsledku přispěla výrazně i výhra 23:0  v tomto kole nad  svými vrstevníky z Kouta na Šumavě.

Luby - TJ Klatovy B 1 : 3

M.Janča

V typickém lubsko - klatovském derby zvítězili fotbalovější hosté, kteří byli po celé utkání lepší. V družstvu domácích nastoupilo několik hráčů poprvé ke svému soutěžnímu utkání, neboť několik klíčových hráčů je zraněno. Celé družstvo domácích bojovalo a ve druhém poločase snížil na 1:2 nejmladší hráč na hřišti Štěpán Bilíček, který takto ukončil neprůstřelnost hostujícího brankáře v tomto ročníku přeboru mladších žáků. Hosté se museli poté strachovat o výsledek, neboť výše jmenovaný hráč měl na kopačce i vyrovnávací branku, ale jeho střelu po brejku vyrazil nohou hostující brankář. Hosté, v jejichž dresu nastoupilo několik hráčů "A" mužstva (divize mladších žáků) dali třetí uklidňující branku v poslední minutě utkání.

Poločas : 0:1 ; rozhodčí: Habada ; diváků: 30.

Branky : Bilíček - Chasin, Matoušek, Valeš

Sestava hostů:Opl,Kučera,Černý,Kuželík,Hoffman,Vrbecký,Kratochvíl,Matějka,Chasin,Matoušek V,Valeš. Střídali:Matoušek M,Ráb,Diviš,Strnad

Nýrsko - S.Kout   23 : 0

Poločas: 13 : 0 ; diváků: 30 ; rozhodčí: Anděl Václav
Branky: 2.,10.,37,38.,54. Kvitek, 4.,12.,20.,29.,39. Bureš T.,2.,8.,24.,55. Juraši, 11.,34.,35.,40. Kalivoda,7.,20.,42. György, 44. Holobradý, 15. Kurc