Česká divize dorostu: 9.-10.9.

ČESKÁ DIVIZE   DOROSTU  – 2006/07

MILEVSKO SI ODVEZLO JEDENÁST BRANEK

V pořadí čtvrtém divizním zápase a druhém na domácí půdě se výrazně prosadili v dorostenecké divizi reprezentanti  města karafiátů. Brankové konto hostů z Milevska zatížili jedenácti brankami a vylepšili si tak své dosavadní postavení v tabulce.i

Starší dorost   7

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

Klatovy -   Milevsko  5 : 2

Václav Zahradník

Domácí nastoupili k utkání s odhodláním začít proměňovat alespoň některé své šance a prvně v divizi naplno bodovat.Začátek zápasu tomu i napovídal , když v 6´po centru Voráčka hostující brankář neudržel míč a dobíhající Dan Matějka poslal domácí do vedení - 1 : 0. Hosté se pomalu začli osmělovat a v 10´po rohovém kopu zahrozili , když hostující útočník netrefil sám před brankářem Hromadou branku.Ve 23´pronikal po levé straně Presl a byl velmi nešetrně zastaven hostujícím Farou , který za tento zákrok obdržel jen ŽK . V době ošetřování domácího útočníka dokázali hosté využít chvilkovou početní převahu , když ve 27´po TK před domácí brankou se míč odrazil od zdi a hostující Vodňanský pohotově vyrovnal - 1 : 1 .Zranění Presla si nakonec vyžádalo střídání a do útoku se vedle Čejky postavil Rejko .Domácí tak trochu otřeseni,se postupně opět tlačili k hostující brance .Vytvořené příležitosti Čejky,Žitníka,Matějky ani Rejka - však brankový efekt nepřinesli.Hosté zle zatáp  ěli domácí obraně mezi 39´a 40´ , když nastřelili tyčku a dvakrát odražená střela jen těsně minula domácí branku. Ve 45´se k trestnému kopu před vápnem postavil Dan Matějka a posunul míč na Čejku .Jeho střelu jen instinktivně špičkou kopačky vyrazil hostující brankář. Začátek druhého poločasu byl vyrovnaný .V 50´ po naražení Matějka Tomáš - Voráček - Rejko netrefil přesně míč a ten se doslova dokutálel k brankáři .V 53´po rychlém brejku hostů po pravé straně zachraňoval Hromada na druhý pokus.Ještě v téže minutě přišel Rejko na polovině hřiště o míč a hostující Hrádek předvedl slalom mezi domácími a proti Hromadovi se nemýlil - 1 : 2.

Klatovští hráči se v dalších minutách snažili o vyrovnání , ale nervozita jim svazovala nohy .

V 57´-Voráček sám na vápně trefil jen brankáře do náručí.Domácí se přeci jen dočkali v 69´- kdy trestný kop zahrával Čejka a vymetl pavouky v levém růžku hostující branky. Po rozehrání zahrávali hosté malou domů , tuto přihrávku vystihl Čejka , ale bohužel si míč moc předkopl a potom již nemohl střílet na branku. Rozhodujícím pro celé utkání byla poslední desetiminutovka. Jak se bojuje o vítězství předvedl v 82´ domácí kapitán Voráček. Po ideálním vysunutí od Tomáše Matějky si naběhl do ulice a sám proti vybíhajícímu hostujícímu brankáři umístil míč k pravé tyčce - 3 : 2. Domácí hráči se dostali na koně a hosté z Milevska v závěru utkání zcela propadli.V 87´pronikal do pokutového území Dan Matějka  a byl nedovoleně zastaven . Sám se postavil před brankáře a nařízený pokutový kop bezpečně proměnil - 4 : 2. Při dalším útoku byl před vápnem po nedovoleném bránění nařízen v 89´další trestný kop . K jeho provedení se postavil opět Čejka a okopíroval svoji první branku - 5 : 2 .

Domácí hráči bojovali až do konce a zaslouženě získali první vítězství v této soutěži.

Poločas : 1 : 1; rozhodčí : HR - Mareška Ladislav , AR1 - Vondra Jiří, AR2- Lažánek Lukáš; diváků : 80 ; ŽK : 0 : 4

Branky : 6.,87.(PK) Matějka Daniel ,69.,89. Čejka Lukáš,82. Voráček Lukáš  -  27. Vodňanský, 53. Hrádek

Sestava : Hromada - Bouberle,Rendl,Moser,Zazvonil - Žitník,Voráček,Matějka T.,Matějka D. - Čejka,Presl (27´-Rejko) Náhradníci :Hořký,Čeleda,Kul,Blumentritt

Tabulka po  4 .kole

Klikni zde

1. SK ZČE Plzeň        4    3   1   0   9 :  3    10 (  4)

2. Motorlet  "B"       4    3   0   1  14 :  5     9 (  0)

3. Bohemians "B"       4    2   2   0  12 :  4     8 (  2)

4. Libuš               4    2   1   1   6 :  6     7 (  1)

5. Milevsko            4    2   1   1   8 :  9     7 (  4)

6. Sez. Ústí           4    2   0   2   7 :  7     6 (  0)

7. Prazdroj            4    1   2   1   9 :  8     5 ( -1)

8. Klatovy             4    1   1   2   6 :  8     4 ( -2)

9. Vejprnice           4    1   1   2   2 :  4     4 ( -5)

10. SK Benešov          4    1   1   2   7 : 10     4 ( -2)

11. SK Strakonice       4    1   1   2   4 :  8     4 ( -2)

12. FK Tábor            4    1   1   2   4 :  9     4 ( -2)

13. Xaverov             4    1   0   3   3 :  5     3 (  0)

14. Dukla Praha         4    1   0   3   3 :  8     3 ( -3)

Poločas :  3 : 0

Celé utkání bylo v režii domácích, když jejich soupeř se dostával do do útočných akcí , které by mohly ohrozit domácí branku jen sporadicky. Domácím se hra dařila, dařilo se konečně i využívání brankových příležitostí a na své si přišli diváci kteří viděli pěkné fotbalové akce.

Branky: Rejthar 2x,Matějka,Sýkora,Výtisk,Jaroš

Rozhodčí : Mareška; diváků : 50; ŽK : 2 : 1

Sestava:Blumentritt,Kazmirčík,Haimrle,Veselka,Jaroš,Lavička,Janda,

Sýkora,Matějka J,Výtisk,Rejthar(střídal:Oliva,Čipera,Křížek,Gyorgy.