III.kolo Poháru ČMFS : Klatovy se s pohárovým působením rozloučily čestně

POHÁROVÉ STOP UDĚLALA AŽ LIGOVÁ PŘÍBRAM

Klatovy ve svém třetím vystoupení v Poháru ČMFS vůbec neudělaly ostudu ač tomu výsledek vůbec neodpovídá. Ukončení jejich úspěšnému tažení přes divizní Horažďovice a Slávii Vejprnice udělala na klatovském hřišti Marila Přibram.  Domácí se  za svůj výkon proti ligovému týmu vůbec nemuseli stydět a všem patří velký dík za předvedenou hru.

Klatovy -  FK Marila Příbram  1 : 5

Karel Zedek

Hosté v prvním poločase třikrát vystřelili na branku a třikrát skórovali. Klatovští se ze čtyř gólových příležitostí  prosadili pouze jednou, když si an roh ve 31. min naběhnul Sýkora a nedal Pařízkovi hlavou šanci..

Ve druhém poločase hosté nikam nepospíchali a Klatovští je začali i přehrávat. V 66. min se po levé straně prosadil přes Pecha Hanzlík, šel sám na brankaře, ale výše  jmenovaný  ho  za cenu pouze  žluté karty fauloval. Po ruce, kterou neviděl pouze hlavní ligový rozhodčí Jech se v 76.min dostal míč k Leštinovi, který  zvýšil na 1:4. Za čtyři minuty se po centru z levé strany prosadil Bartoš a hlavou uzavřel skóre na 1:5. Velkou šanci domácích v 80.min zneškodnil Hanzlíkovi Pařízek.