Krajský přebor – starší, mladší dorost : 2.-3.9.

ČESKÁ DIVIZE   DOROSTU  – 2006/07

PRVNÍ CESTA MIMO REGION VEDLA  DO PRAHY

Poprvé v dorostenecké divizi zajížděli oba klatovské týmy mimo náš region. V Praze měly v roli nováčka velmi těžký úkol se ctí obstát proti favorizovaným domácím. Vysokým favoritem byli zejména starší dorostenci kteří měli na svém kontě plný počet bodů a ještě neobdrženi ani jedinou branku.To se také v zápase potvrdilo na konečném výsledku . Velmi blízko byli k bodu mladší dorostenci, po přestávce svého soupeře přitlačili, ale jednobrankové manko z první části se jim již nepodařilo zlikvidovat.

Starší dorost   7

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

Motorlet – Klatovy    5 : 1

Jiří Toman

Miroslav Sedlmaier

Domácí roli favorita začali naplňovat již v 1. minutě , kdy po chybě hostující obrany a brankáře šli do vedení 1 : 0. Další nebezpečí hrozilo v šesté minutě opět po chybě obrany, naštěstí domácí hráč střílel vedle. Po deseti minutách hry   začali být hosté lepší a ve 14. minutě mohlo být srovnáno, jenže Čejka sám před brankářem nedal. V době tlak  hostů  sílil však špatně vyběhl brankář Hromada a domácí zvýšili na 2 : 0. Ve 29. minutě  opět po chybě obrany šel sám na brankáře Lehovec a svým druhým gólem v utkání zvýšil na 3 : 0. Střídající Presl mohl hosty  ve 30.minutě  vrátit kontaktním gólem zpět do hry o body,  jeho střela však skončila vedle. Ve 34. minutě  po chybě Čeledy upravili hosté poločasový výsledek na 4 : 0. Šest minut  přestávce  po chybě domácí obrany šel sám na brankáře Voráček, po dlouhé kličce trefil boční síť. Lekci v proměňování šancí dali nováčkovi opět domácí , když v 57.minutě  Podaný po rohu zvýšil na 5 : 0. Hosté mohli korigovat, ale v 73.minutě Tribula tyč trefil tyč. Přesto domácí poprvé v tomto ročníku museli vyndávat míč ze své sítě. V 74.minutě si na rozehraný kop Žitníka naběhl Moser a upravil výsledek utkání na konečných 5 :1.

Poločas : 4 : 0; rozhodčí : Theimer , ŽK 2:1.

Branky: Lehovec 2, Beránek , Kahovec, Podaný - Moser

Sestava: Hromada - Čeleda, Rendl, Moser, Zazvonil( 39. Tribula), - Žitník, Voráček, Bouberle, Matějka T., Matějka D.( 23. Presl , 74. Rejko)- Čejka(65. Kul)

Tabulka po   3 .kole

Klikni zde

1. Motorlet  "B"       3    3   0   0  12 :  1     9 (  3)

2. SK ZČE Plzeň        3    2   1   0   5 :  1     7 (  1)

3. Milevsko            3    2   1   0   6 :  4     7 (  4)

4. Bohemians "B"       3    1   2   0   8 :  4     5 (  2)

5. Prazdroj            3    1   2   0   9 :  7     5 ( -1)

6. SK Benešov          3    1   1   1   7 :  8     4 ( -2)

7. Libuš               3    1   1   1   5 :  6     4 (  1)

8. SK Strakonice       3    1   1   1   4 :  6     4 ( -2)

9. Sez. Ústí           3    1   0   2   6 :  7     3 (  0)

10. Dukla Praha         3    1   0   2   3 :  4     3 ( -3)

11. Xaverov             3    1   0   2   3 :  4     3 (  0)

12. Vejprnice           3    0   1   2   0 :  4     1 ( -5)

13. Klatovy             3    0   1   2   1 :  6     1 ( -2)

14. FK Tábor            3    0   1   2   2 :  9     1 ( -2)

Střelci branek TJ Klatovy

Klikni zde

Mladší dorost  7

Motorlet – Klatovy   2 : 1

Na začátku utkání měli domácí mírnou převahu,kterou dokázali využít ve 12 minutě brankou Machovce.Po této brance jsme přidali na důrazu a přesnější hrou se nám podařilo vyrovnat brankou Jandy po samostatné akci Výtiska. Za dvě minuty šli domácí opět do vedení,když první sólový nájezd brankář hostů Blumentritt stačil vyrazit, ale na vyraženou doráku již byl krátký. Ve druhém poločase se mužstvo Klatov snažilo natlačit domácí do defenzívy,ale nepodařilo se vstřelit vyrovnávající  branku. .Domácí si svou taktickou hrou uhájili těsné vítězství.

Poločas :  2 : 1; Branku za Klatovy  : Janda ;Rozhodčí : Theimer

Sestava Klatovy : Blumentritt,Čipera,Veselka,Jaroš,Haimrle, Lavička,Gyorgy,Janda, Sýkora,Výtisk, Rejthar,(Oliva,Zahradník,Křížek,Kazmirčík).