Krajská soutěž žáků ,sk. B : 2.-3.9.

KRAJ. SOUTĚŽ ŽÁKŮ skupina B  – 2006/07

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

SVATOBOR DOSTAL DOMA TUCET BRANEK

Nejhorší start do nového ročníku má hrádecký Svatobor, který po vysoké prohře v minulém kole  půltuctové prohře   s Horšovským Týnem  doma  v dalším kole na stejném hřišti inkasoval od Blovic hned tucet branek.  V Klatovech i v Lubech se hrála derby a z obou si odvezly body hosté do Sušice a Nýrska.

FK Horažďovice – Holýšov  2 : 0

Domácí, sice doplněni novou posilou Danem Vonáškem, ale po středečním prohraném zápase s Kdyní , začali s respektem a naopak hosté ukazovali, že půjde o souboj dvou vyrovnaných soupeřů. V prvním poločase bylo k vidění několik šancí na obou stranách , ale ani jedna neskončila brankou. Největší měl domácí Jakub Forman, který sám na penaltě netrefil dobře míč a ten ke smůle domácích skončil v náručí hostujícího gólmana. Do druhé půle domácí nasadili čerstvé síly, posily F.Nováčka a L. Klimenta a bylo jasné, že chtějí získat tři body. První krok udělali už ve 37.minutě, kdy si právě střídající Láďa Kliment narazil s Alexem Vachuškou, ten ho svou přihrávkou poslal za hostující obranu, kde L.Kliment  sám proti brankáři nezaváhal a vstřelil první gól. I po zbylý čas zápasu se hra přelévala od jedné branky k druhé a zdaleka nebylo o výsledku a vítězi zápasu rozhodnuto. Definitivní rozhodnutí přinesla až 69. minuta ve které vítězství domácích, po hezké  přihrávce V.Panušky,  pojistil velmi dobře hrající Luboš Kavale.

Poločas : 0:0

Branky : 37.Kliment Ladislav,69. Kavale Luboš Rozhodčí : Mazán, Diváků: 30

Luby – Sušice   0 : 1

Jediná branku pošumavského derby dal  již v prvním poločase  hráč sušické rezervy Chudý  z pokutového kopu. Možnost skórovat z penalty měli i domácí, ale radost jim vzal brankář  Gill, který tento kop chytil!

Poločas: 0 : 1; Branky : Chudý; ČK:  0  : 1  (Kratochvíl - Sušice); Rozhodčí Jiří Vondra

Sestava: Gill -  Bureš, Brejcha, Kratochvíl  M., Skuhra  M., Špírek , Beránek, Fišl , Steinbach, Chudý,  Karas. Střídali:  Reitmaier,  Šoural,  Skuhra J.,  Klíma,  Varga

Hrádek – Blovice  0 : 12

Poločas: 0 : 7