Krajská soutěž dorostu ,sk. A : 30.8.

KRAJ.SOUTĚŽ DOROSTU – 2006/07

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY  :  Klikni zde

Nováček z Pačejova ještě nezaváhal

Po víkendové premiéře krajských soutěží měly pokračování ve středu vloženým prvním kolem. Po odehrání prvních dvou kol  jsou již pouze dva týmy které pokračují v soutěži bez ztráty bodů. Na čele tabulky je jen lepším brankovým rozdílem dorost z Postřekova sledován na druhém místě nováčkem soutěže Sokolem Pačejov.  Po těsné prohře v sobotu v Lubech si vylepšili náladu i skóre dorostenci FC Švihov kteří vyhráli 7:1 v Nýřanech!

FK Svéradice-VD Luby  2:2

Svoboda Jan ml.

Domácí začali svůj druhý domácí zápas aktivně a již v 8. min. zahrozil domácí kapitán Prokopec, ale hostující brankář byl na místě.Poté se také připomněli hosté když trefili tyč výborně chytajícího Větrovce.Ve 22.min. postupoval na branku hostí Prokopec, ve vyložené šanci však minul.Dvě minuty před přestávkou napřáhl z 20 m domácí Michal Polena a krásnou střelou určil výsledek poločasu.Nástup do druhého poločasu vyšel hostům parádně.Již po pěti minutách se po chybě domácí obrany trefil Karel Jonáš.Domácí však v 57. min. dostal znovu do vedení Lukáš Pavlovský , který s přehledem proměnil penaltu nařízenou za faul na nejlepšího hráče domácích Michala Polenu.Poslední slovo však nakonec měli hosté když domácí Bartuška tak dlouho váhal s rozehrávkou až o míč přišel, hostující Karel Bošek přehodil domácího brankáře Větrovce a rozhodl tak o spravedlivé remíze

Poločas : 1:0, Rozhodčí : Mazán Jan, Diváků : 60, ŽK 2:2

Branky : 43. Polena Michal, 57. Pavlovský Lukáš (PK) Branky-hoste : 51. Jonáš Karel, 80. Bošek Karel

Seatava FK Svéradice: Větrovec - Bartuška, Kulhánek Š., Tichý, Martínek - Vlček L., Prokopec, Polena M., Vlček J. - Pavlovský L., Valach střídali - Polena J., Prokopius O., Makovec M.

Pačejov - Blovice   2 : 1

Cihlář  Jan

Domácí Pačejov přivítal na svém hřišti tým Blovic, kterému se první zápas příliš nevydařil a chtěl si to v Pačejově vynahradit. Utkání nabralo rychlý spád a už chvíli po výkopu se Pačejov dostal do slibné šance,ale byl z toho jen rohový kop. Hosté se ujali vedení asi po 20 minutách, po vydařeném centru, který přesně našel hostujícího Průchu a ten se sám před bránou nemýlil. 0:1. Utkání pak bylo vyrovnané. Domácím se podařilo srovnat po deseti minutách kdy se bojovný Zajíc probil hostující obranou a na jeho střelu brankář hostí nestačil. 1:1. Druhý poločas se hrál vyrovnaný fotbal. Z větších šancí se snad dá jen zmínit tvrdá střela Ticháčka, kterou ale vytáhl brankář hostí. Domácí udeřili podruhé zhruba po 1/2 hodině hry, kdy se po rohovém kopu dostal k míči domácí Cihlář a z hranice velkého vápna, trefil míč ze vzduchu a překvapil jak hostujícího brankáře, tak sám sebe. 2:1. V závěru měli hosté velký tlak, ale v těchto chvílích podržel domácí tým několika neuvěřitelnými zákroky  skvěle chytající brankář Kučera.

Poločas: 1 : 1, Diváci: 100, ŽK: 0 : 1, Rozhodčí: Velíšek

Branky : Zajíc, Cihlář -  Průcha

Přeštice -  Mochtín   2 : 1

Poločas :  1 : 1., Branku za Mochtín : Voráč(PK)

Rozhodčí: Duchek Richard

Staňkov   - Horažďovice  1 :  1

Hosté odcházeli v poločase ze hřiště s jednobrankovým náskokem. V druhé půlise domácím podařilo vyrovnávající brankou zachránit alespoň bod.

Poločas: 0 : 1

Nýřany  - Švihov   1 :  7

Překvapivý výsledek a  vítězství rozdílem třídy  vyneslo Švihov po dvou kolech do první poloviny tabulky.

Poločas: 1 : 4