V HORÁCH SE HRÁL POUŤOVÝ ZÁPAS

H.M. Boží -  Nezamyslice  2 : 2

Radek Bernard

Miroslav Sedlmaier

O horské pouti se hrál na H.M.B. velice kvalitní fotbal. Vždyť také dorazil druhý  celek z minulého ročníku okresního  . Horáci zase naopak již využili dvě  nové posily v podobě L. Bernarda, který přišel ze Sušice (kmenově SENCO Doubravka) a navrátivšího R. Mužíka z Týnce. Hned na začátku zápasu se do velké šance dostal Z. Hoffmann, ale když z levé strany již překonal brankáře, tak balón prošel těsně vedle pravé tyče soupeřovy branky. Hosté se nezalekli a byli v I. poločase důraznější a především přesnější, čehož využili v dvougólové vedení 2 : 0. První branka padla po přesné hlavičce hostujícího útočníka a druhá po nádherném a pohotovém zakončení z voleje.

Do druhého poločasu domácí povzbudil staronový kouč V. Vaník, který horáky přesvědčil dohrávat souboje a nebát se střílet. To se ve druhém poločase částečně vyplatilo, takže ze zápasu, při kterém posledních 25 minut pršelo si domácí odnesli cennou remízu. Domácí sahali ovšem i po vítězství, když hosty  v závěrečné čtvrthodince přitlačili k vlastní brance a měli hodně velmi dobrých příležitostí ke skórování. Hosté si také mohli odvézt vítězství sebou do Nezamyslic, ale při brejku v závěru utkání do otevřené obrany hostující útočník neuspěl. Jedinou nepříjemností na výborném zápase bylo odstoupení domácího brankáře Horejše dvacet minut před koncem pro zranění. Domácím tak zbytek zápasu vypomohl v brance  P. Průcha, jež  v tomto týmu  na jaře hostoval, ale je hráčem Nezamyslic.

Poločas :  0 : 2. Branky za domácí :  57.D. Valenta, 67.R. Mužík (PK) .Diváků: 90.