POHÁR KOOPERATIVY SI DOVEZL STŘÍŽKOV

POHÁR KOOPERATIVY SI DOVEZL  STŘÍŽKOV

Radek Bernard

Miroslav Sedlmaier

Na H. M. Boží se  hrál VIII. ročník o putovní pohár Kooperativy v kopané. Šest mužstev bylo v turnaji rozlosovány do dvou skupin. Skupinu A tvořila trojice týmů SENCO Doubravka, HC Černíkov (Mušlák TEAM) a TJ Bohutín u Příbrami. Ve skupině B hráli obhájci turnaje ze Střížkova, SK Rudolec u Sokolova a domácí fotbalisté.Hrálo se systémem s každý s každým 2x15minut, finále 2x20 minut.

Do prvního semifinále semifinále se probojovali domácí fotbalisté, kteří remizovali se SENCEM 1 : 1 a opět jako loni prohráli se stejným soupeřem na penalty 5 : 4.

Druhé semifinále vyhrál tým  ze Střížkova nad Mušlák Týmem 3 : 1.

Po semifinálových bojích hrály poražené týmy o třetí místo, které zaručovalo malý pohár a další cenu. Ve vyrovnaném boji vyli úspěšnější  domácí fotbalisté, když v pěkném zápase porazili hokejisty z Černíkova (Mušlák TEAM) 3 :

Finálový zápas měl stejné zastoupení jako loni a v bojovném zápase opět zvítězili Střížkovští, když porazili SENCO 5 : 2 a  obhájili tak své prvenství loňské.

Turnaj byl ukončen předáním cen, pohárů a diplomů všem zúčastněným týmům.

V individuálních statistikách uspěli dva hráči ze Střížkovského týmu, kteří získali cenu pro nejlepšího brankáře a Radek Kočí získal za deset vstřelených branek ocenění pro nejlepšího střelce turnaje.Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Z.Hoffmann z H.M.B.

Horáci se po dlouhých letech dostali alespoň na pomyslnou bednu v domácím turnaji.

Fotbalové klání v H.M.Boží  probíhal za velkého zájmu diváků kteří  viděli hodně branek.Na vydařeném  průběhu turnaje  se podílela kvalitními výkony rozhodčí  Luděk Staněk s  Jiřím  Petrželkou a za to jim pořadatelé touto cestou děkují.