OP minižáků - dohrávky, předehrávky : 3.-4.6.

OP     M I N I Ž Á K Ů - NÁSTAVBA

OP MINIŽÁKŮ  skupina o 1.-6.místo

TITUL OBHÁJILA  PŘÍPRAVKA TJ SUŠICE

Poslední kolo se hrálo ve středu v okresním pře boru kategorie minižáků. V něm se definitivně rozhodlo o konečném pořadí na prvních třech místech. Sušice přesvědčivým vítězstvím nad ambiciózním týmem z Bolešin a v odloženém utkání i nad  Kolincem si zajistila prvenství. Fotbalovým nadějím z města na Otavě se podařilo obhájit loňské prvenství . Za nimi  v tabulce stejně jako v minulém ročníku obhájila druhé místo Okula Nýrsko až  v posledním kole po vítězství v  dramatickém kvalitním duelu nad TJ Klatovy kterou odsunula na třetí medailovou příčku. Proti očekávání zakončili letošní ročník minižáci Horažďovic kteří poslední duel na domácím hřišti s oslabeným Kolincem nezvládli. Sušice a Nýrsko budou tuto sobotu na hřištích TJ Sušice bojovat v krajském finále kam postoupily nejlepší týmy z okresů Plzeňského kraje  o prvenství v regionu a ve hře je i  postup do celostátního finále . Tam se podařilo postoupit v minulém roce Okule Nýrsko která tak bude v Sušici své prvenství obhajovat. S nejlepším střelcem této kategorie Patrikem Kvítkem není bez šance na přední umístění ani v tomto ročníku.

TJ Sušice A  - SK Bolešiny 6:1 (4:1)

Domácí bez ohledu na poslední odložené utkání které sehrají 1.června doma s Kolincem si tímto vítězstvím zajistili celkové prvenství v tabulce.

Branky za domácí : Medveděv Jurij 3, Novák Jaroslav, Chudý Jiří, Staněk David - ;

Rozhodčí: laik(nedostavil se rozhodčí Brůha)

Okula Nýrsko  - Klatovy 2:0 (1:0)

Obdobně jako utkání v Klatovech bylo klání v Nýrsku mezi oběma soupeři velkou bitvou. Domácím se vydařila úspěšná odveta která jim v konečném účtování vynesla druhé místo v tabulce a obhájili tak stejné umístění jako v minulém ročníku. Vítězství zajistil nejlepší střelec přeboru Patrik Kvítek.

Branky: 10. a 49. Kvítek Patrik

Rozhodčí: Krejčíř

FK  Horažďovice - Sokol Kolinec  1 : 2 (0 : 1)

Václav Vachuška

Hosté nastoupili oslabeni, ale o to s větší chutí bojovat. Hra domácích byla od počátku utkání nepřesná, plná individuálních i zbytečně překombinovaných akcí. Z této situace hosté vytěžili již ve 12. minutě první gól. Trápení na hřišti ukončil až konec prvního poločasu. Hosté povzbuzeni svým snažením srdečně bojovali i ve druhé půli a jednu z mnoho chyb domácích využili v polovině druhého poločasu ke vstřelení své druhé branky. Na to se snažili domácí odpovědět, ale odměna za snahu přišla až dvě minuty před koncem utkání, kdy individuální akci zakončil Aleš Vachuška. V tu chvíli jakoby se mužstvo domácích konečně probudilo, ale na změnu skóre už bylo pozdě. V poslední minutě se ještě o zakončení pokusil Jiří Motl, který měl šanci proměnit, ale brankář hostí byl lepší. Hosté zaslouženě vyhráli 2:1.

Branky : 48. Vachuška Aleš -  12., 39. Kratochvíl
Rozhodčí : Lupíšek
Diváků : 20, ŽK:  1 : 1

Konečná tabulka  OP minižáků

1. TJ Sušice A         9    7   2   0  36 :  5    23 ( 11)

2. Okula Nýrsko        9    6   1   2  29 : 11    19 (  7)

3. TJ Klatovy          9    6   1   2  22 :  9    19 (  4)

4. Horažďovice         9    3   2   4  14 : 22    11 ( -1)

5. Kolinec             9    2   0   7  13 : 38     6 ( -9)

6. SK Bolešiny         9    0   0   9   5 : 34     0 (-15)

Švihov – Chanovice (nehráno)

Utkání  nebylo sehráno, domácí se  nesešli!!!

OP MINIŽÁKŮ  skupina o  13. – 17.místo

Start Luby  - Dlouhá Ves 5:1 (2:1)

Domácí měli před utkáním, které se hrálo na těžkém terénu velké starosti se sestavou a na poslední chvíli je zachránili tři mladší minižáci. Všichni tři podali výborný výkon a hlavně v bojovnosti mohli jít příkladem některým starším spoluhráčům. Střelecky se dařilo kapitánovi domácích Š.Bilíčkovi, který čtyřmi hezkými střelami z dálky (9´, 12´, 46´ a 49´) zajistil domácím tři body. U nejhezčí akce utkání byli opět mladší minižáci, kdy se po krásné kolmé přihrávce Š.Bilíčka mezi hostující obránce dostala do samostatného úniku Lucka Knödlová, který zakončila s přehledem krásnou střelou (44´). Hosté dokázali držet s domácími krok v I.poločase, kdy na 2:1 snižoval P.Švec (16´), po přestávce už na těžkém terénu neměli dostatek sil.

Sestava domácích: T.Hrdlička - J.Kadlec, J.Hanus, P.Fiala - P.Rajal, Š.Bilíček - L.Knödlová, A.Baka

střídali: J.Lysek, K.Šlais

Branky: Bilíček Štěpán 4, Knödlová Lucie - Švec Pavel; Rozhodčí: Klíma Jakub

Sokol Mochtín   -  Sokol Pačejov  11 : 0 (6 : 0)
Branky : 9.,28.,49.Matoušek Vítězslav – 15.,18.,40.Kozák Jaromír – 8.,39.Bejvl Jakub – 14.,25.Smolík Zbyněk - 38.vlastní
Rozhodčí : Šot  Karel